Úložný koš s brýlemi

100% polyester, hmotnost tkaniny: 36GSM. Snadno přístupný horní díl a popruhy na přenášení zabraňují rozlití prádla na cestě do prádelny. Použijte jako rozkládací koše na prádlo, koš na hračky nebo jej složte naplocho pro snadné zabalení na cestách. za zlomek vteřiny a já je mohu alespoň šest nebo osm vklouznout do dvoupalcového prostoru mezi stranou komody a stěny. V případě potřeby jsou připraveni na rychlé vytažení z pouzdra. Ani nezpomaluji své chůze.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Odolné rukojeti: vhodné pro všechno, co chcete oddělit od těla. Není to tak těžké pro láhev s tekutým čisticím prostředkem, protože by to mohlo být těžké na mřížce v průběhu času (viz níže pod „nevýhody“) nebo způsobit, že se koš převrátí, ale skvělé pro vytahování ponožek z pop-sušeného genového popu nebo vysouvání kousek papíru do kapsy pro označení, jako je „obrat“, „postele“, „dar“ atd.

Pro skladování je velmi snadné se tyto zábrany zhroutit nebo vyskočit za zlomek vteřiny a já je mohu alespoň šest nebo osm sklouznout do dvoupalcového prostoru mezi stranou prádelníku a zdi. V případě potřeby jsou připraveni na rychlé vytažení z pouzdra. Ani nezpomaluji své chůze.


100% polyester, hmotnost tkaniny: 36GSM. Snadno přístupný horní a přepravní popruhy zabraňují rozlití prádla na cestě do prádelny. Jako pop-up brzdový koš, hračkový koš nebo jej složte naplocho pro snadné balení na cestách

 

 

Analýza materiálu: Špinavý koš na prádlo vyrobený z bavlněné tkaniny přijímá proces barvení a tkaní. Má silnou propustnost vzduchu, vysokou odolnost proti opotřebení, elegantní proužek a jednoduchou atmosféru. Může být umístěn za dveřmi, v koupelně a na jiných místech. 3dílná překážka vám umožní uchovávat špinavé oblečení a třídit. Postaví se a zůstane otevřený


jméno výrobku

Úložný koš s košem na prádlo

Materiál

Polyester, ocel Materiál: pozinkovaný drát

Velikost

Přibližně 40 x 40 x 58 cm nebo přizpůsobené

Velikost loga

Přizpůsobené logo

Lable

Přizpůsobeno

MOQ

1 000 PCS

Vzor loga

Přenos tepla Tisk

Balík

Jako váš požadavek

Čas doručení

20 dní

Platba

T / T, West Union, Paypal

Pop-Up Hamper

Mesh Laundry Basket

Laundry Hamper

Mesh Laundry Basket

Laundry Basket

Balení a doprava


1ks / OPP taška, 60ks / karton, velikost kartonu: 40x40x35cm, GW: 11kg / karton, NW: 10kg / karton nebo

Jako váš požadavek

Dodací lhůta: 20 dní


image011.jpg

image013.jpg

Informace o společnostiYiwu Yuxin Commodity Co., Ltd. také poskytuje vysoce kvalitní reklamní produkty pro globální trh. Máme několik výrobních základen v čínských výrobních centrech a prodejních kancelářích, abychom vám poskytli levné a zlevněné přizpůsobené / potištěné propagační dárky, obchodní dárky, propagační předměty a reklamní dárky v obchodech na jednom místě.image015.jpgimage017.jpg

image019.jpgimage021.jpg

Naše výhoda

A. Profesionální zaměstnanci a zruční pracovníci zaručují dobrou kvalitu a rychlé dodání.

B. Profesionální oddělení výzkumu a vývoje vyvine jedinečný styl podle vašich požadavků.

C. OEM / ODM je vítán. Styl, materiál, velikost, barva a logo lze přizpůsobit.

D. Kvalita tisku při přenosu tepla je celkem dobrá. Stroj s názvem Heidelberg, který dovážel z Německa. Logický efekt je zjevně.


image023 (001) .jpg

Pozor

Při jeho používání mějte na paměti, že když používáte oblečení k čištění oblečení, měli byste jej vložit do koše. Při skládání úložného prostoru se musíte vyhýbat dětem a při nedbalosti se vyvarovat zranění.

Dotaz