Úložný koš s brýlemi

100% polyester, hmotnost tkaniny: 36 GSM. Snadno přístupný horní díl a popruhy na přenášení zabraňují rozlití prádla na cestě do prádelny. Použijte jako překlápěcí koše na prádlo, koš na hračky nebo jej složte naplocho pro snadné zabalení na cestách. za zlomek vteřiny a já je mohu alespoň šest nebo osm vklouznout do dvoupalcového prostoru mezi stranou komody a stěny. V případě potřeby jsou připraveni na rychlé vytažení z pouzdra. Ani nezpomaluji své tempo chůze.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Odolné rukojeti: vhodné pro všechno, co chcete oddělit od těla. Není to tak těžké pro lahve s tekutým čisticím prostředkem, protože by to mohlo být těžké na mřížce v průběhu času (viz níže pod&"nevýhody GG";) nebo způsobit převrácení koše, ale skvělé pro vytahování ponožek z post-sušicího genu pop nebo zasunutí kusu papíru do kapsy pro označení, jako je&"obrat GG",&"postele GG",&"darovat GG"; atd..

Je to velmi snadné, když se zhroutí nebo vyskočí za zlomek vteřiny a já je mohu alespoň šest nebo osm vklouznout do dvoupalcového prostoru mezi stranou komody a stěny. V případě potřeby jsou' jsou připraveni na rychlé čerpání z pouzdra. Nemám' ani zpomalit mé chůze.


100% polyester, hmotnost tkaniny: 36 GSM. Snadno přístupný horní a nosný popruh zabraňují rozlití prádla na cestě do prádelny. Použijte jako vyskakovací brzdový koš, hračkový koš nebo jej složte plochý pro snadné balení na cestách

Analýza materiálu: Špinavý koš na prádlo vyrobený z bavlněné tkaniny přijímá proces barvení a tkaní. Má silnou propustnost vzduchu, vysokou odolnost proti opotřebení, elegantní proužek a jednoduchou atmosféru. Může být umístěn za dveřmi, v koupelně a na jiných místech. 3dílná překážka vám umožní udržovat špinavé oblečení uložené a tříděné.


jméno výrobku

Úložný koš s košem na prádlo

Materiál

Polyester, ocel Materiál: pozinkovaný drát

Velikost

Přibližně 40 X 40 x 58 cm nebo Přizpůsobeno

Velikost loga

Přizpůsobené logo

Lable

Přizpůsobeno

MOQ

1000 PCS

Vzor loga

Přenos tepla Tisk

Balík

Jako váš požadavek

Čas doručení

20 Dnů

Způsob platby

T / T, West Union, Paypal

Pop-Up Hamper

Mesh Laundry Basket

Laundry Hamper

Mesh Laundry Basket

Laundry Basket

Balení& Lodní doprava


1 Taška na PC / OPP, 60 ks / Karton, Velikost kartonu: 40 x 40 x 35 cm, GW: 1 {{ 0}} kg / karton, SZ: 1 0 kg / karton nebo

Jako váš požadavek

Dodací lhůta: 20 Dnů


image011.jpg

image013.jpg

Informace o společnostiYiwuYuxinCommodityCo., Ltd. rovněž poskytuje vysoce kvalitní konkurenční produkty proeglobalmarket.Wehaveseveralproductionbasesin China ChinaGG # 39;image015.jpgimage017.jpg

image019.jpgimage021.jpg

Naše výhoda

A.Profesionální zaměstnavatelé a zruční pracovníci, kteří zaručují kvalitu a podporu dodávek.

B.Profesionální& Ddepartmentdevelopuniquestyleasyourrequest.

C.OEM / ODMiswelcome.Style, materiál, velikost, barevné značení lze přizpůsobit.

D. Kvalita tisku při přenosu tepla je celkem dobrá. Stroj s názvem Heidelberg, který dovážel z Německa. Logický efekt je samozřejmě.


image023(001).jpg

Pozor

Při jeho používání mějte na paměti, že když používáte oblečení k čištění oblečení, měli byste jej vložit do koše. Při skládání úložného prostoru se musíte vyhýbat dětem a při nedbalosti se vyvarovat zranění.

Hot Tags: koše na skladování, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like