Obdélníkový drátěné pletivo koš na prádlo

Základní informace Barva: Přírodní barva Povrchová úprava: Pokovování Funkce: Ekologicky šetrný transportní balíček: Baleno v kartonu s PE sáčkem Velikost: 40 * 40 * 50cm Původ: Zhejiang, Čína Popis výrobku · Dobrá látka nylonová síťovina, skládací ocelový drát . Materiály na ochranu životního prostředí. ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Barva: přírodní barva
Povrchová úprava: Pokovování
Funkce: Ekologické
Přepravní balíček: Baleno v kartonu s PE pytlem
Velikost kartonu: 40 * 40 * 50 cm
Původ: Zhejiang, Čína

popis produktu

& middot; Kvalitní nylonová síť, skládací ocelový drát. Materiály na ochranu životního prostředí. Dobře navržená a pevná konstrukce usnadňuje otevírání pružiny vyhazovací jednotky. Když se nepoužívá, může být složen do super kompaktní velikosti pro pohodlné skladování.

& middot;   Různá použití mohou být vybavena plně zatíženým oblečením, s velmi lehkou pružností a pohodlným nošením. Velmi vhodný pro školy, koleje, kempování, obyvatele apartmánů, atd. Je velmi vhodný pro domácnost nebo cestování.

& middot;   Čistý a uklizený koš na prádlo je vynikající způsob, jak vyčistit nepořádek prádla a jiných stolních her. To zjednodušuje práci ve vašem domě a dělá vaše domácí prostředí čisté a uklizené.

& middot; Dobře navržená a pevná konstrukce usnadňuje otevírání pružiny vyhazovací jednotky. Když se nepoužívá, může být složen do super kompaktní velikosti pro pohodlné skladování.

Popis zboží Obdélník drátěné pletivo koš na prádlo, drátěné pletivo pop-up Hamper
Předmět číslo. Podle vašich požadavků
Materiál Nerezová ocel skládací drát a polyesterová tkanina
Velikost jednotky 30 * 30 * 50 cm
Vzorek asi 10 dní. Dodáváme zdarma vzorek, s dopravou a daně placené kupujícím, a my vrátíme kupujícímu po potvrzení objednávky.
Množství / Ctn 6ks
MOQ 1000ks
Přístav Ningbo nebo Šanghaj
dodávka 30 dnů po uložení
Platba TT
Balení baleno v kartonu s PE sáčkem
Poznámky můžeme zpracovat jako vaše požadavky velikosti nebo barvy, váš návrh a logo je přijat.
malá objednávka je v pořádku.

Oznámení

Tento produkt je lehký a má malou velikost. Je velmi vhodné pro vás uložit malé oblečení. Je vhodné uložit a přesunout. Před nákupem prosím potvrďte své požadavky.

Posouzení

Pop-up koš hampers se zdají být snadná věc vytvořit, ale to je poprvé, co jsem zjistil, že jsou tak jednoduché a snadno přenášet, když plné. To může ubytovat více z nich, a to je jednodušší pro ni nosit, protože rukojeť je dobrá a pohodlná. Dobře navržený a robustní

Obdélníkový drátěné pletivo koš na prádlo

Obdélníkový drátěné pletivo koš na prádlo

Obdélníkový drátěné pletivo koš na prádlo

Dotaz