Obdélníkový drátěný koš na prádlo

Základní informace Barva: Přírodní barva Povrchová úprava: Pokovování Funkce: Ekologický transportní balíček: Baleno v kartonu s PE sáčkem Velikost kartonu: 40 * 40 * 50cm Původ: Zhejiang, Čína Popis produktu · Dobrý materiál nylonová síťovina, skládací ocelový drátěný kov . Materiály na ochranu životního prostředí. ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Barva: Přírodní barva
Povrchová úprava: Pokovování
Funkce: Ekologické
Transportní balení: Baleno v kartonu s PE sáčkem
Velikost kartonu: 40 * 40 * 50 cm
Původ: Zhejiang, Čína

Popis výrobku

& middot; Dobrý materiál z nylonové síťoviny, skládací ocelový drátěný kov. Materiály na ochranu životního prostředí. Dobře navržená a pevná konstrukce usnadňuje otevření pružiny vyhazovací jednotky. Pokud se nepoužívá, může být složen do super kompaktní velikosti pro pohodlné skladování.

& middot; Různá použití mohou pojmout oblečení s plným zatížením, s velmi lehkou elasticitou a pohodlným nošením. Velmi vhodný pro školy, koleje, kempování, rezidenty bytů atd. Je velmi vhodný do domácnosti nebo na cestování.

& middot; Čistý a uklizený koš na prádlo je vynikajícím způsobem, jak vyčistit nepořádek prádla a dalších deskových her. Zjednodušuje práci ve vašem domě a činí vaše domácí prostředí čistým a uklizeným.

& middot; Dobře navržená a pevná konstrukce usnadňuje otevření pružiny vyhazovací jednotky. Pokud se nepoužívá, může být složen do super kompaktní velikosti pro pohodlné skladování.

Popis zboží Obdélník Wire Mesh Koše na prádlo, Wire Mesh Pop-up Hamper
Předmět číslo. Dle vašeho požadavku
Materiál Skládací drát z nerezové oceli a polyesterová tkanina
Velikost jednotky 30 * 30 * 50 cm
Vzorek asi 10 dní. Dodáváme zdarma vzorek, s dopravou a daně zaplacené kupujícím, a my vrácíme kupující, jakmile je objednávka potvrzena.
Množství / Ctn 6ks
MOQ 1 000 kusů
Přístav Ningbo nebo Šanghaj
dodávka 30 dní po uložení
Platba TT
Balení baleno v kartonu s PE sáčkem
Poznámky my můžeme zpracovat, jak vaše velikost požadavku nebo barvy, váš design a logo je akceptováno.
malá objednávka je v pořádku.

Oznámení

Tento produkt je lehký a malý. Je velmi výhodné ukládat malé oblečení. Je vhodné ukládat a pohybovat. Před nákupem prosím potvrďte své požadavky.

Posouzení

Vyskakovací koše se zdají být snadno vyrobitelné, ale toto je poprvé, co jsem zjistil, že jsou tak jednoduché a snadno se přenáší, když jsou plné. Může pojmout více z nich a je pro ni snazší přenášet, protože rukojeť je dobrá a pohodlná. Dobře navržené a robustní

Obdélníkový drátěný koš na prádlo

Obdélníkový drátěný koš na prádlo

Obdélníkový drátěný koš na prádlo

Dotaz