Pop-up koš s zip top

Pop-up koš s zip top

Velký 18 palcový otvor Nadrozměrný otvor pro velké množství prádla. Stojí 24 palců vysoký a 18 palců široký. Silný spirálový design Unikátní spirálový design pomáhá udržet svůj tvar a zůstat ve vzpřímené poloze. Heavy Duty Mesh materiál Vyrobeno z prodyšného síťového materiálu VentilAir. Dostatečně odolný, aby pojmout až 8 kg Zhroutí plochý Snadno se skládá na plocho pro skladování.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Vyrobeno z lehké, odolné síťoviny, tento druh pop-up koš s zipem top je řádně větrané a podporované těžkými drátěnými modely. Udržujte tvar koše a zajistěte zvýšenou stabilitu. Unikátní spirálový design je ideální pro použití doma, v kanceláři nebo na cestách. Je to určitě perfektní pop-up koš, který splňuje všechny vaše potřeby špinavého prádla.


Koš na prádlo se používá hlavně pro sběr, může ukládat oblečení, boty, knihy, hračky a další drobnosti. Může být také umístěn v prádelnách, ložnicích, obývacích pokojích a školce.

 

Robustní rukojeti

konstrukce rukojeti se snadno pohybuje, je pevná a odolná.

 

Velká kapacita

Kapacita konstrukčního prostoru je velká, snadno se uchyluje


Materiál z polyesterové tkaniny

Odolný design materiálu, šetrný k životnímu prostředí a odolný, není snadné poškodit


Vynikající vzory

Design je vynikající. konstrukce je jednoduchá a tisk je jasnýVýhody

  • Vysoce kvalitní materiály: šetrné k životnímu prostředí, vysoce kvalitní nylonové pletivo materiál pro maximalizaci cirkulace vzduchu a udržet oblečení čerstvé.

  • Zesílené rukojeti: Každá rukojeť je vyztužena a připevněna k výrobku s dalšími pevnostními zábranami a těsně prošitý kolem linie pásu umožňuje koši na prádlo zvládnout ještě těžší zatížení.

  • Praktický kryt zipu: Nahoře je kryt zipu, takže se nemusíte obávat, že oblečení vypadne nebo se ztratí na cestě.

  • Robustní: Vyrobeno z vysoce kvalitního ocelového drátu, dno je pevné, výkonné a pružné a robustní konstrukce zajišťuje roky spolehlivého používání.

  • Velká kapacita: dost vydržet spoustu nákladů, může uložit spoustu oblečení, hraček a sportovního zboží.

  • Skládací funkce: Pokud se nepoužívá, pružinový drátový rám se snadno skládá, šetří místo a snadno se skladuje mezi pračkami.

Parametr

Velikost produktu

18 x 18 x 24 palců

Materiál

190T polyester + ocelový drát rám

Hmotnost

Více než 300g

Barev

Dle Vašich požadavků

Oem

Vítej

Moq

1000 ks

Aplikace

Vhodné pro oblečení, skladování nebo sportovní potřeby atd. Je to dobrý pomocník pro rodinu, hotel nebo cestování. Zvláště vhodné pro teenagery a noclehárny, vhodné i pro kempování, pláže, čistírny.

Zobrazit produkt

Pop up Hamper with Zipper Top

 

Rozdíl mezi digitálním a sítotiskem je uveden především v:

1. Digitální tisk je jasnější a jasnější než normální sítotisk a má odlišné úrovně barev. Kromě toho neexistuje žádný posun a překrývání barev a barevné bloky jsou relativně jednotné.

2. Stálost barev digitálního tisku je vyšší než u běžného hedvábného tisku.

3. Celková srozumitelnost digitálního tisku je také vyšší než u běžného sítotisku.Dotaz