Skládací úložný koš

· Velká kapacita, vhodná pro všechny druhy oblečení, občerstvení, hračky, slunečníky atd. Vynikající kreslené vzory, kreslené vzory tak, aby příjem nebyl chaotický, krásný a praktický · Elastický design, automatické uvolnění vázanky bez další podpory, kbelík- tvarovaný trojrozměrný neklesá, ruční kapesní počítač s dvěma těly, snadno se pohybuje · klika s jednoduchou mašlí, dobrá nosnost, odolný, kreslený modrý obalový design, velmi roztomilé a praktické, snadno přijímatelné oblečení, čisté prostředí 1. Tkanina z polyesterového pletiva s podporou ocelového drátu ve větrání a větrání není snadno deformovatelná a může být složena ve velké kapacitě, čímž se šetří místo.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Skládací úložný koš X Hamper na prádlo

Jednoduchý a moderní styl, snadné skladování, úspora místa


· Velká kapacita, vhodná pro všechny druhy oblečení, občerstvení, hračky, slunečníky atd.

Vynikající kreslené vzory, kreslené vzory tak, aby příjem nebyl chaotický, krásný a praktický


· Elastický design, automatické uvolnění kravaty bez dodatečné podpory, trojrozměrný neklesající kbelík, kapesní kapesní počítač, snadno se pohybuje


· Obyčejná stužka, dobrá nosnost, odolný, kreslený modrý obal, velmi roztomilé a praktické, snadno přijímatelné oblečení, čisté prostředí

1. Tkanina z polyesterového pletiva s ocelovým drátěným držákem pro větrání a větrání se nedá snadno deformovat a může být složena ve velké kapacitě, aby se ušetřil prostor.

 

2. Spousta velkých kapacit: špinavé koše na oblečení, koše na příjem zboží dvojího užití, špinavé oblečení, plyšové hračky, domácí opalovací potřeby.

 

3. Třístranná hustá síťovina: prodyšná a suchá, není snadné vyrobit zápach, čisté a hygienické oblečení

 

4. Velká síťová kapsa na postranním pásu: používá se k uložení spodního prádla, ponožek a dalších drobných oděvů

 

5. Prodloužená dvojitá držadla: pohodlná rukojeť, snadné přenášení a pohyb, ocelový drátěný kroužek uvnitř, přímé umístění, otevřené a připravené k použití, snadné použití

 

6. Skládací design: skládejte a přijímejte, pokud se nepoužívá, lehký a pohodlný, šetří prostor v domácnosti, tkanina z polyesteru + pletiva, dobrá propustnost vzduchu, podpora ocelového drátu, nedá se snadno deformovat, jednotná a uklizená linie, pevná a odolná

 

7. Funkce produktu: Používání látky, osvěžující a prodyšné, kreslených vzorů tisku, velké kapacity, mnohem více, domácí prádlo, dětské hračky, občerstvení a další potraviny jsou dobře přijímány.


Používání


  1. koš bude složen do roviny a 2. bude přeměněn na vodorovný po 2. otočení na pravou stranu. 3. se změní na kruh a poté se překrývá a fixuje.


Jak složit koš na sušení oblečení?


Prvním krokem je složit na polovinu, s předním pohledu na 8 a stranou při pohledu na půlkruh. Uvědomte si, že otvor koše na oblečení musí být ve středu horní části 8, jinak se neotáčí.


Poté, co je druhý krok složen na polovinu, držte pas 8 slov a pozorujte ze strany, že se ocelový drát přirozeně ohýbá do půlkruhu. Při přirozeném ohýbání ocelového drátu stiskněte měkký ocelový drát v horní části 8-slova dolů na 2/3 půlkruhového oblouku.


Třetím krokem je, že v této době se z kružnice horní poloviny obrázku 8 staly dva malé kruhy, které se přirozeně překrývají podél drátu.


Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původních 8 znaků. Obecně lze říci, že rám koše na sušení oblečení by měl mít na správném místě gumovou pásku, kterou lze vytáhnout, aby se všechny tři kruhy spojily dohromady, a pak je úspěšná.

Vlastnosti

Skládací design, více úspory místa. Pevný držák z ocelového drátu, odolný a snadno deformovatelný. Na boku jsou drobné předměty, tašky, úchyty pro dvojí použití, pohodlné zvedání a zavěšení, jednoduše umístění oblečení nebo oblečení.

Informace o společnosti

image001.jpg

image003.jpgimage005.jpg

image007.jpg

image009.jpg

Varování

Při jeho používání mějte na paměti, že když používáte oblečení k čištění oblečení, měli byste jej vložit do koše. Při skládání úložného prostoru se musíte vyhýbat dětem a při nedbalosti se vyvarovat zranění.

FAQ :

1. Jak můžeme získat vzorek?
Můžeme vám doručit vzorky expresem. Nebo pro vás můžeme udělat vzorky a pořídit podrobné fotografie, jedná se o ekonomickou metodu pro nás oba.

2.Vrací se poplatek za vzorek?

Ano. Pokud zadáte objednávku, vrátíme vám vzorek poplatku.

3. Jak dlouho bude trvat vytvoření vzorku?
Je to asi 7 až 10 dní.

4.Jak řešíte problémy s kvalitou?
Máme 14leté zkušenosti a profesionální tým pro kontrolu kvality. Potvrdíme to u naší továrny, našeho přepravního agenta.image011.jpg

Dotaz