Skládací úložný koš na hračky

1. vysoce kvalitní materiály: zahuštěná oxfordská tkanina + obložení drátu z nerezové oceliJeho výhodou je, že je pohodlnější než všechna ostatní vlákna, omyvatelný, menší barevný rozdíl, nezmýdění, špinavá odolnost, dobrá elasticita, dobrá trvanlivost, barvení a nastavení tepla. Je vynikající, lehký a přenosný, silný a odolný. 2. Květinový vzor: originální květinový vzor, čerstvé a jemné chuťové pohárky si budou pamatovat chuť, oči si budou pamatovat krásné věci, možná předtím jste viděli stejný obecný vzor, ale tentokrát jsme jiní čerství. 3. Pochopit život, pochopit lépePouděláme si zkušenosti, vzít v úvahu potřeby skupin a personalizace, svědomitě pochopit, věnovat pozornost komunikaci s uživateli, vědět, co si myslí a cítí, co se odváží dělat. 4. Jemné zpracování Přísné šití zabalené na hraně, odolnější: S zbožnou vynalézavostí, vytrvalostí a pečlivostí v celé práci, viz skutečná kapitola podrobně, rukojeť odolná proti smyku, přísné šití na okraji, kruhový dvojitý zip, 100krát špatný, dřevěné knoflíky, snadno přijmoutelné.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Dětský košík pro příjem dětských hrachu Vložte staré oblečení do skládacího koše s košem na špinavé oblečení pro domácnost, odlehčete svůj život a přijměte jej lehce. Znáš život, já tě znám. Rozloučení s chaosem nyní, čelí bouři života, ne impulzivní, ne slepě poslušný, ne nervózní, ne plachý, naučit se potřást rukou se životem, život není všechno šťastný, ale kvalita života, čistý domov, může vám sílu self-opravit.


Funkce


1. vysoce kvalitní materiály: zesílená oxfordská tkanina + drátěná podšívka z nerezové oceli

Jeho výhodou je, že je pohodlnější než všechna ostatní vlákna, omyvatelný, menší barevný rozdíl, neblednutí, špinavá odolnost, dobrá elasticita, dobrá trvanlivost, barvení a nastavení tepla. Je vynikající, lehký a přenosný, silný a odolný.

 

2. Květinový vzor: originální květinový vzor, čerstvé a jemné chuťové pohárky si budou pamatovat chuť, oči si budou pamatovat krásné věci, možná předtím jste viděli stejný obecný vzor, ale tentokrát jsme jiní čerství.

 

3. Porozumět životu, lépe vám porozumět

Věnujeme pozornost zkušenostem, bereme v úvahu potřeby skupin a personalizace, svědomitě rozumíme, věnujeme pozornost komunikaci s uživateli, víme, co si myslí a cítí, co se odváží dělat.

 

4. Jemné zpracování

Přísné šišení zabalené v okraji, odolnější:S zbožnou vynalézavostí, vytrvalostí a pečlivostí v průběhu práce, viz skutečná kapitola podrobně, rukojeť odolná proti smyku, přísné šití na hraně, dvojitý zip, 100krát špatný, dřevěné knoflíky, snadno přijmoutelné.

 

5. Přiměřená velikost: Klasifikované skladování, řádná velikost. Po opakovaném výzkumu, zvážení a myšlení materiálů, prostor, tvar a tak dále budou prezentovány ve vynikajícím designu, doufat, že přinese jednodušší a čistší život.

Velká velikost: 45 cm x 55 cm pojme 8 velkých bavlněných bund

Střední velikost: 35 cm x 45 cm pojme 5 velkých bavlněných bund

Malá velikost: 30 cm x 40 cm pojme 3 velké bavlněné bundy Collapsible Storage Bucket Hamper for Toys

 Collapsible Storage Bucket Hamper for Toys


Název produktu

Skládací koš úložiště koš hamper

Materiál

Zahuštěná oxfordská tkanina + drátěná podšívka z nerezové oceli. Ocelový drát s vysokou pevností

 

Velikost

Velká velikost: 45 cm x 55 cm může ubytovat 8 velkých bavlněných bund

Střední velikost: 35 cm x 45 cm pojme 5 velkých bavlněných bund

Malá velikost: 30 cm x 40 cm pojme 3 velké bavlněné bundy

nebo přizpůsobené

Obalu

1ks /opp taška

Fuction

Skladování špinavé oblečení nebo občerstvení,

Moq

1000ks

Vzor loga

Tisk přenosu tepla/Sítotisk

Lable

OEM/ODM

Prodejní

Velkoobchod není maloobchod

Platby

T / T, West Union, PaypalHand-in-hand: Hand-in-hand design je vhodný pro pohyb a snadné umístění.Výhody


  1. Ruku v ruce: Design rukou v ruce je pohodlný pro pohyb a snadné umístění

2. Pop-Up design: malý kapesní design může nastavit spodní prádlo, spodní prádlo, ponožky atd.

3. Popis materiálu: Jemný kolík, těsné šití, jemná tkanina, není snadné zlomit

4.Completely složená velikost je velmi malá, aby šla do práce, prázdninové nákupy mohou být s sebou, podle osobních preferencí mohou také složit, viditelnou krásu a velikost používat, skládání nemusí být tak šťastné.


 Collapsible Storage Bucket Hamper for Toys


Materiální znalosti

Oxford tkanina je nový typ tkaniny s různými funkcemi a širokou škálu použití. Hlavními odrůdami na trhu jsou: bunda, plná elastická, nylon, tiege atd.  Pochází z Anglie, tradiční česaná bavlněná tkanina pojmenovaná po Oxfordské univerzitě, oxfordská tkanina začala kolem roku 1900.


Polyester FDY150D/36F se používá pro osnovu a útek tkaniny.  Tkanina je protkán holým tkát na vodní tryskový tkalcovský stav s osnovní a útek hustoty 360X210. Po ošetření relaxací, alkalickým obsahem, barvením, antistatickými, povlakovými a jinými procedurami má šedá tkanina výhody lehké a lehké textury, pocitu měkké ruky, dobré odolnosti proti vodě, dobré trvanlivosti. Tento Oxford tkanina je nejlepší a nejčastější v zavazadla, Pop-Up Display, skládací dárkové skladování koš pro děti .


Hodnocení


1. Kvalita je velmi dobrá, zpracování je velmi dobré, materiál je také dobrý, může přijmout spoustu hraček, dát hračky dovnitř, místnost se nezdá být tak špinavá, víko je na zip, může vytáhnout, hračky uvnitř se nebojí špinavé.

2. Velikost je správná a barva není chromatická aberace. Je to velmi uspokojující. Přemýšlel jsem o tom dlouho, než jsem ho koupil. Myslel jsem, že cena byla trochu drahá. Nakonec jsem nemohl odolat a koupil to.

3. Pěkně vypadající, deštníkový materiál, střední velikost.

4. zip není příliš dobrý. Zaseklo se to. Na některých místech se to nedá vytáhnout. Kromě toho, ostatní jsou velmi dobří.

5. Velmi dobré použití, ale také složit, super snadné použití, otevřené, když rub vyskočil, hrát můj obličej trochu bolesti je pravda. Design je velmi krásný. Jako

6. Střední velikost je dostatečně velká, aby držela dětské hračky. Obchod také poslal jeden.


Collapsible Storage Bucket Hamper For Toys

Hot Tags: skládací úložný koš koš pro hračky, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, přizpůsobené, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like