Skládací kbelík na skladací hračky pro hračky

1. Vysoce kvalitní materiály: Zhuštěné Oxfordské plátno + nerezová drátěná podšívkaJedná se o výhody, že je pohodlnější než všechna ostatní vlákna, omyvatelná, menší barevný rozdíl, neblednutí, špinavý odpor, dobrá elasticita, dobrá trvanlivost, barvení a tvrdnutí . Je vynikající, lehký a přenosný, pevný a odolný. 2. Květinový vzor: originální květinový vzor, svěží a jemné chuťové pohárky si pamatují chuť, oči si budou pamatovat krásné věci, možná před tím jste viděli stejný obecný vzor, ale tentokrát jsme jiní svěží. 3. Porozumět životu, lépe porozumět vám, věnovat pozornost zážitkům, brát v úvahu potřeby skupin a personalizace, svědomitě rozumět, věnovat pozornost komunikaci s uživateli, vědět, co si myslí a cítí, co se odvažují dělat. 4. Jemné zpracování Rustikální šití s omotáváním na hraně, odolnější: Při zbožném vynalézavosti, vytrvalosti a pečlivosti v průběhu práce, viz skutečná kapitola podrobně, protiskluzová rukojeť, přísné šití zalomení okraje, prstenový dvojitý zip, 100krát špatné , dřevěná knoflíky, snadno přijatelné.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Dětská hračka přijímající košík Vložte staré oblečení do skládacího koše s krytem na špinavý koš na prádlo Zlehčete svůj život a zlehka jej přijměte. Znáte život, já vás znám. Sbohem se teď potýkáme s bouří života, ne bezmocný, ne slepě poslušný, ne rozzuřený, ne plachý, naučte se potřást si rukama životem, život není šťastný, ale kvalita života, čistý domů, může vám dát sílu samoobsluhy.


Funkce


1. Vysoce kvalitní materiály: zhuštěné Oxfordské plátno + nerezová drátěná podšívka

Jeho výhody spočívají v tom, že je pohodlnější než všechna ostatní vlákna, omyvatelný, menší barevný rozdíl, neblednutí, špinavý odpor, dobrá elasticita, dobrá trvanlivost, barvení a tvrdnutí. Je vynikající, lehký a přenosný, pevný a odolný.

2. Květinový vzor: originální květinový vzor, svěží a jemné chuťové pohárky si pamatují chuť, oči si budou pamatovat krásné věci, možná před tím jste viděli stejný obecný vzor, ale tentokrát jsme jiní svěží.

3. Pochopte život, lépe vám rozuměj

Věnujeme pozornost zkušenostem, bereme v úvahu potřeby skupin a personalizace, svědomitě chápeme, věnujeme pozornost komunikaci s uživateli, víme, co si myslí a cítí, co se odvažují dělat.

4. Jemné zpracování

Přísné šití lemované hrany, trvanlivější: Se zbožnou vynalézavostí, vytrvalostí a pečlivostí v celé práci, viz skutečná kapitola v detailu, rukojeť odolná proti skluzu, přísné šití zalomení okraje, prsten dvojitý zip, 100krát špatné, dřevěná knoflíky, snadno přijatelné.

5. Rozumná velikost: Klasifikované úložiště, řádná velikost. Po opakovaném výzkumu bude posouzení a uvažování o materiálech, prostoru, tvaru atd. Prezentováno ve vynikajícím designu a doufají, že přinese jednodušší a čistší život.

Velká velikost: 45 cm x 55 cm pojme 8 velkých bavlněných bund

Střední velikost: 35 cm x 45 cm pojme 5 velkých bavlněných bund

Malá velikost: 30 cm x 40 cm pojme 3 velké bavlněné bundySkládací kbelík na skladací hračky pro hračky

Skládací kbelík na skladací hračky pro hračky


jméno výrobku

Sklápěcí kbelík skládací

Materiál

Zahuštěná tkanina Oxford + drátěná podšívka z nerezové oceli. Ocelový drát s vysokou pevností

Velikost

Velká velikost: 45 cm x 55 cm pojme 8 velkých bavlněných bund

Střední velikost: 35 cm x 45 cm pojme 5 velkých bavlněných bund

Malá velikost: 30 cm x 40 cm pojme 3 velké bavlněné bundy

nebo přizpůsobené

Obal

1pc / opp taška

Fukce

Uložte si špinavé oblečení nebo občerstvení,

MOQ

1 000 PCS

Vzor loga

Tepelný přenosový tisk / sítotisk

Lable

OEM / ODM

Odbyt

Velkoobchod není maloobchod

Platba

T / T, West Union, PaypalHand-in-hand: Design v ruce je pohodlný a snadno se umístí.Výhody


  1. Ruku v ruce: Design v ruce je pohodlný a snadno se umístí

2. Pop-Up design: malý design kapsy může nastavit spodní prádlo, spodní prádlo, ponožky atd.

3. Popis materiálu: jemný špendlík, pevné sešívání, jemná tkanina, není snadné se rozbít

4.Kompletně složená velikost je velmi malá na to, aby šla do práce, sváteční nákupy mohou být prováděny s vámi, podle osobních preferencí lze také složit, viditelnou krásu a velikost použít, skládání nemusí být tak šťastné, že přijde.


Skládací kbelík na skladací hračky pro hračky


Vědecké znalosti

Tkanina Oxford je nový typ tkaniny s různými funkcemi a širokou škálou použití. Hlavními odrůdami na trhu jsou: bunda, úplet, nylon, kravata atd. Původem z Anglie byla tradiční česaná bavlněná tkanina pojmenovaná po Oxfordské univerzitě. Oxfordská tkanina začala kolem roku 1900.


Polyester FDY150D / 36F se používá pro deformaci a útku textilie. Tkanina je protkána plátnovou vazbou na tkalcovském stavu vodního paprsku s hustotou osnovy a útku 360X210. Po ošetření s relaxací, obsahem alkálií, barvením, antistatikou, potahem a dalšími ošetřeními má šedá tkanina výhody lehké a lehké textury, pocitu měkké ruky, dobré odolnosti vůči vodě, dobré odolnosti. Tento hadřík Oxford je nejlepší a nejběžnější v pop-up displeji zavazadel, skládací dárkové krabičce pro děti.


Hodnocení


1. kvalita je velmi dobrá, zpracování je velmi dobré, materiál je také dobrý, může přijmout hodně hraček, dát hračky dovnitř, místnost se nezdá tak špinavá, víko je na zip, může vytáhnout, hračky kladeny uvnitř se nebojí špinavé.

2. Velikost je správná a barva není chromatická aberace. Je to velmi uspokojivé. Dlouho jsem o tom přemýšlel, než jsem si ho koupil. Myslel jsem, že cena je trochu drahá. Nakonec jsem tomu nemohl odolat a koupil jsem ho.

3. Pěkně vypadající, deštníkový materiál, střední velikost.

4. zip není moc dobrý. Je to zaseknuté. Na některých místech to nelze vytáhnout. Kromě toho jsou ostatní velmi dobří.

5. Velmi dobré použití, ale také složit, velmi snadno použitelné, otevřené, když rub vyskočil, hrajte na moji tvář trochu bolesti je pravda. Design je velmi krásný. jako

6. Střední velikost je dostatečně velká, aby pojala dětské hračky. Obchod také poslal jeden.


Skládací kbelík na skladací hračky pro hračky

Dotaz