Vodotěsné plátno koš na prádlo

Nepromokavé plátěné prádlo hamper bin stahovací koš s rukojetí, vodotěsné kulaté bavlněné prádlo skládací koš, plátěný koš na prádlo · Skládací design: Koš na prádlo lze rychle složit na plochou plochu pro skladování, když se nepoužívá, takže získáte co největší využití každého prostoru. ·...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vodotěsné plátno Skladování Koš

 

Skládací design: Prádelna Koš může být rychle složen byt pro skladování, když se nepoužívá, takže získáte co nejvíce využití každého prostoru.

Víceúčelový koš na prádlo: skladování prádla, skladování domácího textilu, skladování dětských výrobků, úložný prostor dětského produktu a skladování produktu pro domácí zvířata.

Materiál: Bavlna & plátno + vodotěsný PE povlak.

Průměr a výška Velikost: 15.7D&,19.7H palců (40x50cm), Kapacita pro oblečení

Koš na prádlo je dodáván s kompresním obalem, což může mít za následek zmačkaný v dálkovém tranzitu. Po určité době se zotaví a také může být vyhlazen parní žehličkou a vysoušečem vlasů.Zásobník úložiště

Koš na prádlo

Úložný box

Úložný box

Koš na prádlo

Odolná rukojeť

Speciální látky + nepromokavý polyester

Skvělé pro toy, prádelna, ložnice

Vyrobeno ze 100% bavlněného plátna

Nelze prát v pračce

 

Waterproof Canvas Laundry Hamper Bin

 

O produktu

Ušetřete si místo s plátnem hamper

Skladovací prádlo Hamper je zábavný a kreativní způsob, jak organizovat a ukládat hračky, oblečení, přikrývky, ručníky a další.

Ty dělají velký koš v dětském pokoji nebo koleji s robustní bavlněnou lanovou rukojetí pro snadnou přepravu a pohodlí.
 

Funkce

Buďte kreativní se zábavnými návrhy a barvami, které se snadno kombinují a ladí. Přidejte jiskru s kovovým nebo přineste barvu
a zájem o tupou místnost s živými odstíny a sofistikovaným vzhledem a zároveň přidává funkce.

Tyto trendy koše se staly velmi populární díky jejich jednoduchý, ale elegantní vzhled, všestrannost, a spolehlivost.

Průměr a výška Velikost: 15.7D;  19,7H palce (40x50 cm), aby tato velká velikost skládací prádlo bránit kapacitu pro více než 18ks oblečení

Nemusíte se starat o to, je to dost velký pro sebe, skladovací koš může sloužit celé rodině!

 


Příběh o našich zákaznících

 

6. října mi jeden zákazník z USA zanechal vzkaz. Spolupracovali jsme asi 4-5 let . Řekla, že ahoj, jsi tam?   Odpověděl jsem na 9.dubna, tak líto.  Trochu zaneprázdněný, stačí zkontrolovat zprávu. Co pro vás mohu udělat? Jak se máš?      Pak odpověděla, že musím udělat rozkaz.

Tento starý zákazník velmi důvěřuje naší továrně. Jednou mi řekla, že vždy poskytujeme dobrou kvalitu a mohli bychom mu pomoci koupit pro něj klobouk sun virsot a domácí pantofle?  Naše továrna zařídil, abych mu pomohl koupit a post vzorky pro něj .  vzorek dělat poplatek a vzorek doručení poštovné platí sám .  Dal jsem mu spokojenou kvalitu a vhodnou cenu.   Takže byl šťastný a věřte mi.  Pokud bude potřebovat nějaké další produkty , požádá mě , abych mu udělal laskavost . Důvěra je první a důležité pro nás, aby se skládací prádlo bránit koš podnikání s cizinci . I když si nejste dělat tento druh pantofle nebo sluneční clona klobouk , chtěl by s vámi spolupracovat .  Proč?

Protože mu můžete poskytnout kvalitní vhodnou cenu a skvělé služby zákazníkům .

 

Bez ohledu na to, jaké problémy vznikají, můžete být kdykoli vyřešeni, aby vás zákazníci našli kdykoli a kdekoli.  Podnikání není vydělávat peníze, ale získat důvěru a podporu zahraničních zákazníků, aby zákazníci mohli nakupovat bez starostí. Taková služba je nejlepší.  Podnikání vyžaduje odpovědnost . Pouze tehdy, když se to dělá více a více, může být stále více a více zákazníků. Ať už se jedná o velké zákazníky nebo malé zákazníky, přístup ke službě je stejný.

 


Hot Tags: nepromokavé plátno koš, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, přizpůsobené, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like