Vodotěsné plátěné bavlněné sklo

Vodotěsné plátěné plátěné skříňky na šlehačce s kolečky, nepromokavé kulaté bavlněné prádlo, skládací prádlo, plátěné košile na prádlo · Skládací konstrukce: Kbelík na prádlo lze rychle skládat, pokud je nepoužíván, takže se nejlépe využijete všech prostor. · ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vodotěsné plátěné bavlněné sklo

· Skládací konstrukce: Balení Hamper lze rychle sklopit na úložný prostor, pokud se nepoužívá, takže můžete maximálně využít všech prostor.

· Košík na prádlo pro více uživatelů: Úložný prostor pro oblečení, úložné prostory pro domácí textil, skladování hračky, skladování dětských výrobků a skladování pro domácí zvířata.

· Materiál: bavlna a plátěné plátno + vodotěsné PE povlakování.

· Průměr a výška Velikost: 15.7D × 19.7H palců (40 × 50cm), Kapacita oblečení

· Praní na prádlo je dodáváno s kompresním obalem, který může vést k zmačkání v dálkovém provozu. Obnoví se po

časové období a také může být vyhlazena parní žehličkou a vysoušečem vlasů.

Vodotěsné plátěné bavlněné sklo

O produktu

Uložte své místo pomocí plátna

Skladovací prádlo Hamper je zábavný a kreativní způsob, jak organizovat a ukládat hračky, oblečení, přikrývky, ručníky a další.

Ty dělají velkou překážku v dětském pokoji nebo v koleji s robustní bavlněnou lanovou rukojetí pro snadnou přepravu a pohodlí.

Funkce

Vytvořte si kreativitu s zábavnými vzory a barvami, které lze snadno kombinovat a kombinovat. Přidejte nějakou jiskru s kovovou barvou
a zájem o nudné místnosti s živými odstíny a sofistikovaným vzhledem a současně s přidáním funkčnosti.

Tyto trendové koše se staly velmi oblíbenými vzhledem k jejich jednoduchému, ale elegantnímu vzhledu, všestrannosti a spolehlivosti.

Průměr a výška Velikost: 15.7D × 19.7H palců (40 × 50cm), umožňují velkému rozměru skládací prádlo zabraňovat přebalování více než 18ks oblečení

Nemusíte si dělat starosti, je to dost velké pro sebe, může sloužit celé rodině!

Dotaz