Vodotěsný plátěný koš na prádlo

Vodotěsný plátěný koš na prádlo na prádelní koš s držadly, vodotěsný kulatý bavlněný povlak Skládací prádlový koš, plátěný koš na prádlo · skládací design: Koš na prádlo lze rychle složit naplocho pro skladování, když se nepoužívá, takže získáte maximální využití každého prostoru. · ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vodotěsný zásobník na plachty na skladování

Skládací design: Prádelna Hamper může být rychle složena naplocho pro skladování, když není používána, takže získáte maximální využití každého prostoru.

Víceúčelový koš na prádlo: Skladování oblečení, domácí textil, skladování hraček, skladování dětských produktů a skladování domácích produktů.

Materiál: Bavlněné a plátěné plátno + voděodolný PE povlak.

Průměr a výška: 15,7 D &, 19,7H palců (40x50 cm), Kapacita oblečení

Krabička na prádlo je dodávána s kompresním balením, které může mít za následek zmačkání při přepravě na dlouhé vzdálenosti. Po určité době se zotaví a může být také vyhlazen parní žehličkou a fénem.Úložný koš

Koš na prádlo

Úložný box

Úložný box

Prádelna Košík

Odolná rukojeť

Speciální tkaniny + nepromokavý polyester

Skvělé pro hračky, prádelnu a ložnici

Vyrobeno ze 100% bavlněného plátna

Nelze prát v pračce

Vodotěsný plátěný koš na prádlo

O produktu

Ušetřete svůj prostor pomocí plachetnice

Ukládání prádla Hamper je zábavný a kreativní způsob, jak organizovat a ukládat hračky, oblečení, přikrývky, ručníky a další.

Ty dělají velké překážky v dětském pokoji nebo ložnici s pevnou rukojetí z bavlněného lana pro snadný transport a pohodlí.

Funkce

Buďte kreativní díky zábavným návrhům a barvám, které lze snadno kombinovat. Přidejte jiskru s kovovým nebo přinést barvu
a zájem o jednotvárnou místnost s živými odstíny a sofistikovaným vzhledem a také přidáním funkcí.

Tyto moderní koše se staly velmi populární díky jejich jednoduchému, ale elegantnímu vzhledu, všestrannosti a spolehlivosti.

Průměr a výška: 15,7D; 19,7H palců (40x50cm), díky čemuž je tato velikost skládacího koše na prádlo větší než 18ks

Nemusíte se obávat, je to dost velké pro sebe, skladovací brzda může sloužit celé rodině!


Příběh o našem zákazníkovi

 

6. října mi jeden zákazník z USA zanechal zprávu. Spolupracovali jsme asi 4-5 let. Řekla to ahoj, že? Odpověděl jsem 9. dubna, je mi to líto. Trochu zaneprázdněn, jen si přečtěte zprávu. Co pro vás mohu udělat? Jak se máte ? Pak odpověděla, že musím provést objednávku.

Tento starý zákazník velmi důvěřuje naší továrně. Jednou mi řekla, že vždy poskytujeme dobrou kvalitu a mohli bychom mu pomoci koupit si sluneční klobouk a domácí pantofle? Naše továrna mě zařídila, abych mu pomohla koupit a poslat mu vzorky. poplatek za vytvoření vzorku a poplatek za doručení vzorku hradí sám. Dal jsem mu spokojenou kvalitu a vhodnou cenu. Byl tedy šťastný a věřil mi. Pokud bude potřebovat nějaké další produkty, požádá mě, abych mu udělal laskavost. Důvěra je první a důležitá pro nás, aby se skládací koš na prádlo zabraňoval obchodu s cizinci. I když nevyrábíte takové pantofle nebo sluneční clonu, rád by s vámi spolupracoval. Proč?

Protože mu můžete poskytnout kvalitní, přiměřenou cenu a skvělé služby zákazníkům.

Bez ohledu na to, jaké problémy nastanou, můžete být kdykoli vyřešeni, aby vás zákazníci našli kdykoli a kdekoli. Podnikání není vydělávat peníze, ale získat důvěru a podporu zahraničních zákazníků, aby zákazníci mohli nakupovat bez obav. Taková služba je nejlepší. Podnikání vyžaduje odpovědnost. Stále více zákazníků může mít stále více zákazníků. Ať už se jedná o velké nebo malé zákazníky, servisní přístup je stejný.

 


Dotaz