Hračky pro ukládání Smart Pop Up

1.Možné uložení Smart Pop Up Hamper Bin Můžete snadno, módně a prakticky skládat doma. Hrací koš hračky je umístěn v dětském pokoji pro dětské hračky. Děti to taky milují. 1. Jasný a půvabný tvar, můžete obdržet všechny druhy malého zboží, používejte ukládací koš na hračky na uši doma, přinášejte novost a módu svého domu. 2. Proti plísni, prachotěsný, odpuzující hmyz proti hmyzu, odolný proti zápachu 3. Sklopný, malý objem, bez prostoru, snadno se sbírá
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skladování hračky Smart Pop Up Hamper Bin

Materiál ukládacího zařízení Hračky jsou silné a pevné, odolné proti plísním, prachu odolné, přenosné a sklopné, bez prostoru a sběru.

Materiál: Fabre Polyester, skládací pozinkovaný ocelový drát.

Velikost: 40X40X60cm, vlastní velikost

Skladování hračky Smart Pop Up Hamper Bin

Vlastnosti

1.Možní úložiště Košík Můžete doma snadno, módně a prakticky skládat. Může být umístěn v dětském pokoji pro dětské hračky. Děti to taky milují.

1. Jasný a půvabný tvar, můžete obdržet všechny druhy malého zboží, používejte ukládací koš na hračky na uši doma, přinášejte novost a módu svého domu.

2. Proti plísni, prachotěsný, hmyzí odpuzující hmyz, odolný proti zápachu.

3. Sklopný, malý objem, bez prostoru, snadno se sbírat.

4. Skryté oblečení není možné vidět uvnitř, ale také přidat krásu interiéru, silnou trvanlivost, již není pravidelná změna špinavého koše na oblečení a starosti, ale také dobrým pomocníkem pro vaše domácí použití. . S tímto krásným košem pro skladování hraček, můžete dát špinavé oblečení a špinavé ponožky, nebo nevidíte, že jsou špinavé, nejen pohodlné a praktické, ale mohou také vyzdobit dům, přidat do domu trochu tepla.

Skladování hračky Smart Pop Up Hamper Bin

Naše výhoda

· Vlastníme velkou rostlinu. Existuje více než 50 pracovníků soustruhu.

· Používejte ekologicky šetrný ventilační materiál pro ochranu životního prostředí.

· Velkokapacitní přijímač, Velký vnitřní prostor

· Procházka po lince Čistě, poměrně dobrá soustružnická práce, odolná a pevně ne od drátu, věčná a trvanlivá.

Hot Tags: hračky skladování inteligentní pop up házet bin, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit