Spirálový sběrný koš s pop-up okem

Kontejner pro spirálový rozbočovač Pop-Up Mesh • Snadná instalace a skládání pro snadnou montáž a skladování • Materiál síťoviny umožňuje odvzdušnit oděv • Praktické popruhy pro snadnou pohyblivost • Omezená záruka po dobu životnosti • Rozměry výrobku: 19X24 palců • Vyrobeno z odolného nylonu190T; Pop-up ok špirálový talíř prodyšný velká síťka ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Spirálový sběrný koš s pop-up okem

· Snadná instalace a skladování pro snadnou montáž a skladování

· Síťový materiál dovolí dýchání oděvu

· Praktické popruhy pro snadnou mobilitu

· Omezená záruka na dobu životnosti

· Rozměry položky: 19X24 palců

· Vyrobeno z odolného nylonu190T;

Pop-Up Mesh Basket   prodyšné velkoobjemové pop-up bourače, chcete bariéru s velkým pop nyní máte to. Toto velké síťové oko se objeví a otevře se a snadno se stne plochým, když se nepoužívá. Západky ve stylu háčku udržují kompresní bariéru během skladování. Síťový materiál poskytuje vynikající ventilaci, která umožňuje opotřebované oblečení dýchat a snižovat nepříjemné pachy a plísně. Užitečné rukojeti přenášejí prádlo do prádelny, prádelny nebo chemického čističe. Držte si oblečení z podlahy a vaše prostory čisté a čisté pomocí této praktické a zábavné bariéry.

Oznámení

DĚTI: Tento pop-up prádelník je jedním z vašich dětí. Skvěle se hodí pro skladování hračky a organizaci hraček, hrací plocha pro vaše děti se už nikdy nebude cítit přeplněná!

Spirálový sběrný koš s pop-up okem

Dotaz