Pop-Up skládací koš na auto

Pop-Up skládací koš na auta · Horní materiál: Vyrobeno z vysoce odolného papíru 500 denier pro zajištění maximální pevnosti, trvanlivosti a dlouhověkosti. Jedná se o nepropustný materiál, díky němuž je vaše vozidlo v bezpečí před jakýmkoli tekutým nepořádek. · Dobrý spořič prostoru - Tento vůz je v mini velikosti, průměr cca ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pop-Up skládací koš na auto

· Špičkový materiál: Vyrobeno z vysoce odolného papíru 500 denier pro zajištění maximální pevnosti, trvanlivosti a dlouhověkosti. Jedná se o nepropustný materiál, díky němuž je vaše vozidlo v bezpečí před jakýmkoli tekutým nepořádek.

· Dobrý spořič - Tento vůz je v mini rozměrech, průměr cca 7.1 cm (18 cm), výška cca 7,9 "(20 cm), zabírá minimální prostor a přitom vám poskytuje plnou kapacitu odpadků, .

· Ideální pro cestování - Pomozte udržet vaše vozidlo čisté a uklizené, šikovné a pohodlné, když potřebujete házet odpadky na výlet, můžete také použít jako skladovací tašku na hračky, oblečení nebo cokoliv jiného, co chcete dát dovnitř.

· Skládací design - Sklopný pro snadné skladování, můžete ho jen držet v rohu a ušetříte místo, když jej nepotřebujete. Objeví se, když budete potřebovat v autě nebo v exteriéru, jako je táboření.

· Záruka kvality - Jedná se o mistrovský kus pro vaše auto, bude to vaše auto uklizené a čisté, plesae prostě neváhejte koupit, my poskytneme to nejlepší produkt a služby pro vás. Každá otázka nás neváhejte kontaktovat.

Pop-Up skládací koš na auto

Specifikace

vodotěsný vozík

- skládací pro snadné uložení

- průměr cca 18 cm

- celková výška 20 cm

- silně odolný materiál

- mohou být zavěšeny s integrovaným popruhem nebo slepeny s integrovaným velko v dolní části

- ideální pro vozy, dodávky, karavany lodí i doma

Dotaz