Skládací inteligentní spořič Pop Up Bin

Sklápění lze snadno, módně a prakticky skládat doma. Skládací inteligentní spořič Pop Up Bin je umístěn v dětském pokoji pro dětské hračky. Děti to taky milují. 2. Jasný a půvabný tvar, můžete obdržet všechny druhy malého zboží, které používáte ve svém domě a přinášíte novost a módu svého domova. 3. proti plísním, prachotěsný, odpuzující hmyz proti hmyzu, odolný proti zápachu 4. sklopný, malý objem, bez prostoru, snadno se sbírá
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací inteligentní spořič Popup Bin Pop Up Bin

Materiál kontejneru je pevný a pevný, odolný vůči plísním, prachu odolný, přenosný a skládací, bez prostoru a sběru.

Materiál: Fabre Polyester, skládací pozinkovaný ocelový drát.

Velikost: 38x45cm, vlastní velikost

Použití: Ubytování v domácnosti, sociální zařízení, špinavý koš na oblečení, odběr oblečení.

Dům je v nepořádku a nálada není dobrá, je nudná.

Tak jak můžeme dělat?

Použijte úložný koš, život si užijte a udělejte si více prostoru. Vyrážíme se do šachtové továrny Smart Saver Pop Up Bin Pop Up Bin, která je v horní části domu pro větší prostor.

Skládací inteligentní spořič Popup Bin

Výhody

1. Sklápění lze snadno, módně a prakticky skládat doma. Skládací inteligentní spořič Pop Up Bin je umístěn v dětském pokoji pro dětské hračky. Děti to taky milují.

Skryté oblečení nelze vidět uvnitř, ale také přidat vnitřní krásu, silnou trvanlivost, již není pravidelná změna špinavého koše a oblečení, ale také dobrým pomocníkem pro vaše domácí použití. . S tímto krásným košem na skladování koše, můžete dát všechny špinavé oblečení a špinavé ponožky, nebo nevidíte špinavé, a to nejen pohodlné.

Proces ocelových drátů

Podložka z ocelového drátu Hamper z nerezové oceli byla vyrobena po 3000 skládacích zkouškách, opakovaně použitelná, odolná proti opotřebení, snadno deformovatelná s dobrou elasticitou. Ocelový drát byl leštěn ocelovou tyčí pomocí následujícího stroje na výrobu drátu. Ocel pozinkovaná ocel je dobrá kvalita, není snadná k přetržení, dobrá elasticita a odolná.

Skládací inteligentní spořič Pop Up Bin

Hot Tags: skládací inteligentní spořič popup bin, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like