Skládací Disney styl úložiště místní Bin

Organizovat ve stylu-start fron nyní na!  S moderní a stylový design, skládací Disney styl úložiště místní Bincombines obou forem okrasných a praktické. Jsou nejen dobré pomocníky domácnosti život, ale také okouzlující dekorace. Produkt je vyroben ze 100 % přírodního lnu a bavlněné tkaniny, která je zachránit, biologicky a ekologicky šetrné. Od nynějška obhajovat zelený život!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací Disney styl úložiště místní Bin

 

Horní kryt design, malé a pohodlné sbírat, ne v sebemenší místo, snadno použitelné, využívání vlákniny nylon mesh design, jednoduché a velkorysý, silný prodyšnost, oblečení dát dohromady nebude řetězec chuť, domácí dobrou pomůckou, ale také můžete umístit různé hračky, hračky v dětském pokoji kolekce, více přidá nekonečné dítě zájem.

OEM/ODM

Velikost: 35x35x45cm, 17.8"(H) x 13,8" (prům.)

Materiál: Textilie + úchyt, vysoce kvalitní polyesterové tkaniny, přenos tepla plnou verzi tisk, barva je pevný a nádherné, nevyblednou

Značka: OEM/ODM

Tento košje ideální pro kdekoliv a komukoliv. Rychle se objeví otevřené a záhyby byt pro hádka drzý uložení. Je dodáván s trvalé úchyty pro snadné přenášení a pohodlné boční kapsou, který je určen pro ukládání prádla nezbytností. Robustní konstrukce, silný, vysoký a super velká. Dostatečný otvor nahoře, takže lidé mohou snadno získat oblečení do koš.

Foldable Disney Style Storage Pop-Up Bin

Funkce

Šetřete svůj drahocenný čas
Hluboce víme, že čas je velmi cenný a pro vás důležité. OurFoldable Disney styl úložiště místní přihrádky vám pomůže uspořádat a uložit svůj obsah šňůry. Neztrácejte čas podívat se na ně nic víc! Jen klidně zvládnout velké věci a nechat nás malé věci.

Organizovat ve stylu-start fron nyní na!
S moderní a stylový design, skládací Disney stylu Pop-Up zásobník

kombinací obou forem okrasných a praktické. Jsou nejen dobré pomocníky domácnosti život, ale také okouzlující dekorace. Produkt je vyroben ze 100 % přírodního lnu a bavlněné tkaniny, která je zachránit, biologicky a ekologicky šetrné. Od nynějška obhajovat zelený život!

 

Foldable Disney Style Storage Pop-Up Bin

Foldable Disney Style Storage Pop-Up Bin

 

Metoda čištění

Méně než 40 stupňů Celsia, mytí pomocí neutrálního čisticího prostředku ve vodě.

 

Hot Tags: skládací disney styl úložiště automaticky otevírané okno přihrádky, Čína, výrobců, dodavatelů, velkoobchod, levné a přizpůsobené, akcií, bez vzorku

Dotaz

You Might Also Like