Úložiště slonů Pop Up

Skladování slonů popup hromada košů Pomozte vašim dětem vyčistit jejich jednání s naší roztomilé zvíře skladování Pop Up Hamper koše. Dobře dimenzovaná pro ukládání hraček, knih nebo prádla, náš zásobník měří D38xH45cm, výška 17,7 palce a průměr 15 palců. Vyrobeno z tlustší tkaniny 190T náš koš je dostatečně pevný, aby držel vše, co hodíte, ale je dost roztomilý, aby doplnil nejlépe oblečený domov. Velký prostorový spořitel, který se při použití nepoužívá. Úložný zásobník na přebalování je dokonalým dárkem pro děti, batolata a děti.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Úložiště slonů Pop Up

O produktu

· Slon dělá věci věci zábavnou úlohu

· Vynikající kvalita

· Vypracování charakteristik vždy přináší úsměv

· Dvě pohodlné rukojeti

· Pokud se nepoužívá, sklopí se

· Dekorace: 100% polyester

· Bin se zhroutí pro snadné ukládání, pokud se nepoužívá

· Vnitřní nátěr tak, aby byl snadno čistý

· Materiál: vyrobený z tlustší tkaniny 190T, takže je tuhý a drží tvar dobře, když visí na rameni, když jdete na moře, velikost: D38xH45cm

Úložiště slonů Pop Up

Elephant Collection Barrel Poping Up

Pomozte vašim dětem vyčistit svůj akt pomocí našeho roztomilého zvířecího koše. Dobře dimenzovaná pro ukládání hraček, knih nebo prádla, náš zásobník měří D38xH45cm, výška 17,7 palce a průměr 15 palců. Vyrobeno z tlustší tkaniny 190T náš koš je dostatečně pevný, aby držel vše, co hodíte, ale je dost roztomilý, aby doplnil nejlépe oblečený domov. Velký prostorový spořitel, který se při použití nepoužívá. Úložný zásobník na přebalování je dokonalým dárkem pro děti, batolata a děti. závěsný vak je složený z balíčku, který může způsobit zmačknutí při skladování a přepravě. Využijte ho, když ho použijete, parním žehlikem a vysoušečem vlasů.

Vzorová místnost

Úložiště slonů Pop Up

Dotaz