Prádelna Úložné koše Organizátor

Prádelna Úložný prostor Košík Organizér Úložný prostor pro domácnost Bavlněné prádlo Prádelna Úložné koše Organizér, ložnice, skříň, dětské hračky, pračka Hamper Přírodní materiál: 100% Ramie bavlněná tkanina + vodotěsná PE povlakovaná podšívka. Rozměry: (Dia.) 13,7 "x (H) 17,7" (35x45cm) cca, prosím ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Prádelna Úložné koše Organizátor

Kuchyňské nádobí pro domácnost Bavlněná lžička Ložnice, skříň, dětské hračky, prádelník

Přírodní materiál: 100% Ramie bavlněná tkanina + voděodolná PE povlakovaná podšívka.

Rozměry: (Dia.) 13,7 "x (H) 17,7" (35x45cm) cca, zkontrolujte velikost před nákupem.

Styl: Kids organizátor a skladovací koše, krásný hrad, slon a ježek pro chlapce nebo dívky. Skvělé pro cestovní koš a rodiny na cestách!

Odolné a lehké: vytvořené jako lehké s jedinečnými látkovými rukojeťmi pro snadnější přepravu, ale odolné pro časté použití ve své ložnici, prádelně nebo koupelně.

Organizační řešení pro domácí: Najděte si místo pro knick knacks, časopisy, zásoby řemesel a další s těmito robustními každodenními košemi, které mohou být zastrčeny v šatenách, postranních stolech, pod postelími, na poličce.

Vlastnosti

1. Koše by se neměly omezovat pouze na špinavé oblečení. Pracují také skvěle jako roztomilé skladovací koše kolem domu.

2. Koše jsou vyrobeny pro jednoduché skládání a ohýbání a snadné skladování v malých oblastech. Dva rukojeti design, je snadné odnést.

3. Získejte kreativu s zábavnými vzory a barvami, které lze snadno kombinovat a kombinovat. Zájem o nudný pokoj s pestrými odstíny a sofistikovaným vzhledem a současně s přidáním funkčnosti.

4.Nezpůsobil a stylové vzory se hodí do každého pokoje, jen otřete vlhkým hadříkem pro snadné čištění. Vrásky můžete vyhladit parním žehličkem nebo vysoušečem vlasů.

Prádelna Úložné koše Organizátor

Dotaz