Fabric úložiště Koše přihrádky

Fabric úložiště Koše přihrádky skládací Fabric úložiště Koše přihrádky hadřík sbalitelné organizátoři dětské hračky, make-up, knihy, police & stoly materiál: vyrobeno z přírodní masivní přírodní tkaniny lněné a bavlněné tkaniny, s waterfproof PE vnitřní ochranu úložiště koš z vody a vlhkosti. Stylový...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Fabric úložiště Koše přihrádky

 

Oblečení hračky skládací organizátoři, Makeup, knihy

 

Materiál: vyrobeno z přírodní masivní přírodní tkaniny lněné a bavlněné tkaniny, s waterfproof PE vnitřní k ochraně úložný koš z vlhkosti nebo vody.

 

Stylový design: Tato sila mohou být sklopné a otevřené snadno, chytře a velmi výhodné přesunout.

 

Velikost: skládací kostky koš organizátorů je, tato velikost je vhodná pro většinu polic. Ideální pro použití v ložnici, počítačové, odpočinková místnost, kuchyň, kancelář, atd. Ideální shelve organizátoři.

 

Balení: sada 4 / pakage, 4 tkaniny úložiště Koše přihrádky s 4 různé povahy pattern(tress,stars,dots,cross)

 

Tato tkanina sila koše je ideální na ukládání školky, klobouky a rukavice, dětské hračky, Dětské doplňky, deky, čistící potřeby, časopisy/knihy a jiné drobnosti. přispívají k vám domů, pomůže vám organizovat a ukládat drobnosti, které šetří prostor

 

Specifikace


Materiál: Přírodní len & bavlněná tkanina, nepromokavé PE vnitřní
Rozměry: 20cmx17cmx12.5 cm, 7,8 "× 6.7" × 5.0 "za sila skládací koše hadřík
Barva: bílá a černá vzor

 

Funkce výrobků

Skladovací koše koš materiál přijmout povlečení bavlněné tkaniny s PE vnitřní, vodotěsná a odolná vůči vlhkosti vnitřní se snadno čistí, rámec přihrádek úložiště používají stabilní Železná pomoci udržet v definitivní tvar tkanina koše, úložný koš je docela flexibilní a lehký, vzhledem ke své velikosti samrt hodí nejvíce police, to může zdokonalit uspořádat sapce místnost, to bude krásné a funkční zvýraznění do každé místnosti.

 

Fabric Storage Baskets Bins

 

Dotaz