Zásobníky z bavlněné tkaniny

Bavlněné skleněné tkaniny Skladové kontejnery na bavlnu Skládací skříně na miniaturní skleněné tkaniny Miniaturní skleněné tkaniny Zásobníky na lněné a bavlněné tkaniny Jednoduché schránky na polštářové polštáře Materiál: 100% přírodní lněné a bavlněné tkaniny + EVA vnitřní + plátěná a bavlněná tkanina VELIKOST: 8 "(L) x 6.7 "(W) x ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Zásobníky z bavlněné tkaniny

Sea Team Skládací Mini Skládací Skládací Kontejnery Lněné a bavlněné Skladovací koše Jednoduché Stolní Polštáře Košíky Organizéry

Materiál: 100% přírodní lněné a bavlněné tkaniny + EVA vnitřní + lněné a bavlněné tkaniny podšívka

 

VELIKOST: 8 "(L) x 6,7" (Š) x 6 "(H) / 20cm (L) x 17cm (Š) x 15cm

 

Snadná obsluha: nevyžaduje žádnou montáž a nástroje, snadné použití; Skládací konstrukce je vhodná pro ukládání, pokud se nepoužívá; Vybavena rukojetí pro přenášení objektů a pohodlné cestování. Snadné přidávání značek pro rozlišování.

 

Uspořádejte vše: Sada 4 úložných zásobníků poskytuje atraktivní a lehké řešení pro mnoho skladovacích potřeb, jako je skladování oděvů (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenku, ručník atd.), Toaletní potřeby, skladování toalet, skladování dětských výrobků, jen pro uložení časopisů a novin.

 

Úložné koše pro pokoj: S moderním a stylovým designem naše skladovací koše kombinují jak dekorativní, tak praktické formy. Skvělé pro použití v ložnici, učebně, odpočívárně, kuchyni, kanceláři atd. Ideální regálové regály. Bude to krásný a funkční přízvuk v každé místnosti.

Funkce

Textil - textilie z lněné a bavlněné látky

Lněné prádlo je textil vyrobený z vláken lněné rostliny. Vlákna jsou obvykle smíchána s bavlnou. Lněné prádlo je těžké vyrábět, ale vlákno je velmi vstřebatelné a výrobky vyrobené z prádla jsou ceněny svým výjimečným robustním a prodyšným výkonem. Vlákna se netýkají a jsou odolná vůči poškození z oděru.

Intervalová vrstva - EVA
EVA je elastomerní polymer, který vyrábí materiály, které jsou "pryžovité" v měkkosti a pružnosti. Materiál má dobrou čirost a lesk, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti prasklinám, odolnost proti třením, odolnost vůči UV záření.

Zásobníky z bavlněné tkaniny

Hot Tags: bavlněné tkaniny skladovací koše, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like