Skládací taška na úložné plátno

Bavlněné povlečení Materiál: 100% Bavlněné povlečení s odolnou nepromokavou vrstvou Velikost: 50 cm (výška) * 40 cm (průměr) / 19. 7 palce (výška) * 15. 7 palce (průměr) Skládací design s totesky, snadno použitelný, skladovatelný a pohyblivý. Kola na prádlo přichází s kompresním balením, které může mít za následek zmačkání při dálkovém přenosu .
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací taška na úložné plátno

Bavlněné prádlo

Materiál: 100% Bavlněné plátno s odolnou nepromokavou vrstvou

Velikost: 50 cm (výška) * 40 cm (průměr) / 19. 7 palce (výška) * 15. 7 palce (průměr)

Skládací design s totes, snadno použitelný, ukládat a přesouvat.

Krabička na prádlo je dodávána s kompresním balením, které může mít za následek zmačkání při přepravě na dlouhé vzdálenosti. Bránek se zotaví po určité době a může být také vyhlazen parní žehličkou a fénem.

Collapsible Canvas Storage Basket Bag

Funkce

Úložné koše, koše& Hampers na praní
Úložné koše nejsou pouhým typickým bílým plastovým zásobníkem s víkem. Dodejte svému zdobení osobitý nádech s jedinečnými možnostmi skladování - použijte sadu košů k ukládání šancí a konců na policích, nebo vyzkoušejte barevné, skládací látky zabraňující praní prádla v obývacím pokoji. Všechny naše koše jsou vyrobeny z tkaniny, jako je bavlna, plátno, len, juta a pytlovina. Jsou robustní, biologicky rozložitelné a šetrné k životnímu prostředí. Od malého koše po velké koše na prádlo mohou být úložné koše krásným a funkčním přízvukem do každé místnosti.

Collapsible Canvas Storage Basket Bag

Pro dětský pokoj:
Malý zásobník na krychle vám umožní uspořádat malé papírnické zboží, jako jsou štětce, nástroje pro kreslení,
hračky do malých bloků, ponožky, podbradníky, kapesníky atd. v jedné krabici. Pokud máte větší položky, jako jsou plenky,
ručníky, dětské oblečení GG; rsquo; oblečení, pyžama, volné hračky, plyšové hračky atd., bude užitečný větší zásobník na kostky.

Pro skladování v kuchyni a domácích zvířatech:
Je to& rsquo; je pěkný úložný kontejner pro tácky, ubrusy, kuchyňské doplňky, nakiny, občerstvení, sušenky, televizní dálkové ovladače, tkáňové boxy atd.
Navíc& rsquo; je také vynikající úložiště veškerého roztomilého příslušenství pro domácí mazlíčky a krmiva pro domácí zvířata.

Dotaz