Skládací taška na úložné plátno

Bavlněné povlečení Materiál: 100% bavlněné povlečení s odolnou nepromokavou vrstvou Velikost: 50 cm (výška) * 40 cm (průměr) / 19,7 palce (výška) * 15,7 palce (průměr) Skládací design s totes, snadné použití, skladování a přemísťování .Drášek na prádlo je dodáván s kompresním balením, které může mít za následek zmačkání při přepravě na velkou vzdálenost.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací taška na úložné plátno

Bavlněné prádlo

Materiál: 100% bavlněná lněná tkanina s odolným nepromokavým povlakem

Velikost: 50 cm (výška) * 40 cm (průměr) / 19,7 palce (výška) * 15,7 palce (průměr)

Skládací design s totes, snadno použitelný, ukládat a přesouvat.

Krabička na prádlo je dodávána s kompresním balením, které může mít za následek zmačkání při přepravě na dlouhé vzdálenosti. Bránek se zotaví po určité době a může být také vyhlazen parní žehličkou a fénem.

Skládací taška na úložné plátno

Funkce

Úložné koše, koše a koše na prádlo
Úložné koše už nejsou jen obyčejné bílé plastové koše s víkem. Dodejte svému zdobení osobitý nádech s jedinečnými možnostmi skladování - použijte sadu košů k ukládání šancí a konců na policích, nebo vyzkoušejte barevné skládací látky, které zabraňují praní prádla v obývacím pokoji. Všechny naše koše jsou vyrobeny z tkaniny, jako je bavlna, plátno, len, juta a pytlovina. Jsou robustní, biologicky rozložitelné a šetrné k životnímu prostředí. Od malého koše až po velké koše na prádlo může být úložný koš krásný a funkční přízvuk do každé místnosti.

Skládací taška na úložné plátno

Pro dětský pokoj:
Malý zásobník na krychle vám umožní uspořádat malé papírnické zboží, jako jsou štětce, nástroje pro kreslení,
hračky do malých bloků, ponožky, podbradníky, kapesníky atd. v jedné krabici. Pokud máte větší položky, jako jsou plenky,
ručníky, dětské oblečení, pyžama, volné hračky, plyšové hračky atd. bude užitečný větší zásobník na kostky.

Pro skladování v kuchyni a domácích zvířatech:
Je to pěkný úložný kontejner pro tácky, ubrusy, kuchyňské doplňky, nakiny, občerstvení, sušenky, televizní dálkové ovladače, tkáňové boxy atd.
Navíc je to také vynikající úložný prostor pro všechny roztomilé doplňky pro domácí mazlíčky a krmiva pro domácí zvířata.

Dotaz