Skříň na ukládání oděvů v kanceláři

· Rozměry: 19.7H × 15.7D palce (50 × 40cm), · Materiál: 100% R Bavlněná tkanina + vodotěsný PE nátěr vnitřní, který dosáhne efektu odolnosti proti vlhkosti, lehké a odolné. · Použití: Zásobníky na prádlo jsou zábavné a kreativní způsoby uspořádání a skladování, Úschovna oděvů (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenku atd.), Úložné prostory pro domácí textil, Úložiště pro hračky, Úložiště dětských výrobků a Úložiště pro domácí zvířata. · Design: Skládací, pračka může být rychle skladatelná, pokud se nepoužívá, takže můžete maximálně využít každého místa.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skříň na ukládání oděvů v kanceláři

· Rozměry: 19,7 × × 15,7 palců (50 × 40 cm),

· Materiál : 100% R bavlněná tkanina + vodotěsný PE nátěr vnitřní, který pro dosažení efektu odolného proti vlhkosti, lehké a odolné.

· Použití: Taška na prádlo je zábavný a kreativní způsob organizace a skladování, skladování oblečení (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenku atd.), Skladování domácích textilií, skladování hraček, skladování dětských výrobků a skladování produktů pro domácí zvířata.

· Design: Vodotěsný skládací držák Hamper lze rychle sklopit na uložení, když se nepoužívá, a tak získáte co nejvíce místa.

· Funkce: Skladovací organizér je vyroben pouze z nejlepších bavlny do, nepoužívejte žádné škodlivé syntetické pesticidy nebo hnojiva.

· Robustní a trvanlivé pro dlouhodobé použití.

Skříň na ukládání oděvů v kanceláři

Specifikace


-Materiál: 100% bavlněná tkanina + vodotěsný PE nátěr vnitřní.

- Velikost: 15,7 D × 19,7 H (40 × 50 cm), Nemusíte se obávat, že je dostatečně velký pro sebe, může sloužit celé rodině!

- balení zahrnuto: taška 1pc / opp, 100ks / krabice

Skladovací koš přijal skládací design, vybavený rukojetími a pouze váhy v průměru 350 g. Je lehký a přenosný pro pohodlné používání, skladování a pohyb.


-Konzační košík   je dodáván s kompresním obalem, který může mít za následek zmačkání v dálkovém provozu. Po určité době se zotaví a může být vyhlazena parním žehlikem a vysoušečem vlasů. Při ručním měření může dojít k malé velikosti chyby.

- Tipy pro mytí: Pouze čistěte, nepoužívejte abrazivní čistič. Nepoužívejte pračku k čištění sáčku, poškozuje nepromokavý povlak.

Hot Tags: plátno špinavý oděv úložiště organizátor, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit