Skladovací řešení Baby Pop Up skladovací koš

- Jun 21, 2018-Materiál kontejneru je pevný a pevný, odolný vůči plísním, prachu odolný, přenosný a skládací, bez prostoru a sběru.

Materiál: Látka Polyester, čistá tkanina 40g / m2, pružinový drát tlustý 3,5mm se zipem
Velikost: 35X35X45cm, vlastní velikost
Barva: Bílá, růžová, purpke nebo vlastní barva
Tvar: Kulatý

Použití: Ubytování v domácnosti, sociální zařízení, špinavý koš na oblečení, odběr oblečení.

Vysoká kvalita: Polyester-bavlněné látky. Netoxický, biologicky odbouratelný a odolný. Skladovatelný a praktický pro ložnice, školka, spánek, řemeslnou místnost nebo skříň.

Uspořádejte vše: Bourací bariéra poskytuje atraktivní a lehké řešení mnoha potřebám pro ukládání, jako jsou: Úložné prostory pro oblečení, Úložiště do hraček, Úložiště dětských výrobků,

Snadné použití: Nevyžadují se žádné sestavy a nástroje. Vnitřní pružina se při použití používá a sklopí, když se nepoužívá pro úspory místa. Chcete-li být kompetentním pomocníkem, může vám nejen pomoci organizovat a ukládat drobnosti, ale také je možné je skládat, pokud nejsou (malé využití prostoru).

Rozsáhlé použití: Rozměry košíku na prádlo jsou 45 cm (H) x 35 cm (průměr) / 17,8 "(H) x 13,8" (průměr). Skvělé pro použití v dětském pokoji, ložnici, učebně, odpočívárně, kuchyni, kanceláři atd. (Manuální měření se může mírně lišit v závislosti na objektech.

Stylový vzhled: Díky modernímu a stylovému designu naše skladovací koše kombinují jak ornamentální, tak i praktické formy. Jsou nejen dobrým pomocníkem v domácnosti, ale i půvabnými ozdobami.

Storage Solutions Baby Pop Up Storage Bin