Pop-Up Defender Poptávka Z USA

- Mar 03, 2019-

Hej, náš design dole

Chtěl bych, aby logo "Oranžové SFS" bylo na horní straně víka.

Chtěl bych, aby se "bílé logo SFS" nacházelo na přední straně překážky (úměrné mému náčrtu)

Chtěl bych, aby se slova "SHOOT" "SWISH" "REPEAT" soustředila na ZPĚT překážky (úměrná mému skica). Nechci, aby období (.) Po těchto slovech. Chci jen napsaná slova a na BÍLÁ.

Zde jsou dva Powerhandz Pop Up Hamper fotografie odkazy z hlediska webové stránky na dně překážky a také daleko jako tkanina. Chtěl bych něco s pocitem kvality a trvanlivosti.

Nevím, která tloušťka by byla lepší díky zvýšené výšce.

Zdá se, že 190T je těžké a 210T je mimořádně těžké. Můžete mi dát cenovou cenu obou zjistit, zda existuje skutečný rozdíl nákladů. Předpokládám, že lepší otázkou je, jak dlouho trvá jedna z vašich překážek normálně, jak chci, aby vydržely.

Také (pokud se podíváte znovu na Powerhandz Photo) můžete dělat různé látky nebo textury?

Pokud jde o tloušťku drátu, nejsem si jistý, co je bezpečné a robustní, protože lidé budou potenciálně klepat na ně. Na stránce jsem našel vaši společnost, která říká, že MOQ říká pouze 1000 kusů (příloha níže).

A nejsem v naléhavém spěchu, abych si je vyrobil, ale chci efektivní služby.

Vzhledem k tomu, že se jedná o novou překážku, kterou veřejnost nikdy neviděla, musím začít méně než 1000. S tím, co lidé mají k vidění výrobku a jak to může být použito. Nákup 1000 kusů slepě nezajistí dlouhodobý obchod mezi mnou a vaší společností.

Již jsem provedl předběžné testování, abych zjistil, jaký je aspekt užitku výrobku s něčím podobným, ale aby měl skutečný prototyp v rukou chovatelů pro marketingové účely tlak na prodej a udržení konzistentních objednávek ve vaší společnosti.

Mluvil jsem s několika společnostmi, abych zjistil, kdo by mohl vyhovět mé žádosti. Pokud je vzorek přesně podle mých požadavků, rád bych začal 10-20 začít v závislosti na ceně. V současné době je vaše vzorová cena mnohem vyšší než ostatní, ale mám rád vaše rychlé reakce.

Obchodní plán je nákup 100-500 kusů jako počáteční malý provoz, protože máme další produkty, které jsme také podporovat.

Stále potřebuji cenu pro větší množství (250-500-1000).Pop-Up Defender Inquiry from USA