Jak ukládat hračky

- Apr 19, 2018-

1. Nástěnné koše z tepaného železa: Zavěste koše z tepaného železa na zeď a umístěte je ve výšce, stejně jako koš. Děti mohou vložit hračky do košů různých rozměrů podle velikosti, což je velmi snadné stimulovat zájem dětí. Zabalené hračky se stávají dekoracemi na stěnách a slouží dvěma účelům.

2. Zásobník z pneumatik: Dvě staré pneumatiky jsou spojeny se spodním dílem a víkem, v krásných barvách, nejen zdobí dětský pokoj, ale i velmi praktickou skladovací hlavou. Kapacita je velmi velká a měkké, silné pneumatiky mohou také zamezit dětem před modřinami.

3. Úložné koše uložené na rohu: stohování více plastových kbelíků do víceúhelníku. Zvláště v rohové pozici můžete plně využít roh, aby bylo možné uložit více položek. Děti také rádi naleznou své vlastní hračky v různých kbelích.

4. Jednoduchá taška do skladovacího sáčku: taška na oběd, kterou matka používá na večeři, může být použita jako skladovací taška pro malé hračky, jako jsou stavební bloky, a řetězec ústí vaku může být utažen, aby se zabránilo těmto sporadickým kusy z pádu. Děti mohou také snadno najít celý sáček cihel.

5. Úložný box za deskou pozadí: Děti rádi simulují některé scény. Například si rádi hrají s malými kluky, podkladovými deskami pro domy a silnicemi, aby mohli hrát ještě větší zábavu. Zatímco děláte tyto desky na pozadí, přidejte úložnou schránku pro ukládání vzadu a po přehrání je naučte, aby zabalily malé krabice do krabice. Také se snadno naučí vyčistit.

6. "Stealth" hračka na stole: Dejte dítěti malý stůl jako místo pro kreslení i učení. Stůl vypadá, jako by se dalo otevřít, a můžete si uložit dětskou hračku na stůl. Jednoduchým pokrytím stolu může být hračka snadno "ukrytá".

7. Zásobník za dveřmi: Namontujte takový úložný obal na boty v úložném vaku za dveřmi. Dětský robot nebo malá panenka mohou být umístěny jeden po druhém, jako stojan na displej, ale nebude to trvat příliš mnoho prostoru.

8. Renovace šatníku IKEA: šatní skříň IKEA PAX a dvě ohýbatelné kovové trubky činí z něj skvělý nástroj pro uložení plyšových panenek. Stohované panenky nejsou pokryty kovovými trubkami, ale lze je snadno extrahovat. vyjít.

9. Použijte držák magnetu pro držení vozu pro hračku: jakmile je chlapec v kovovém hračku v dobrém stavu, je velmi snadné dítě sklouznout. Magnetový stojan na ni nasává a řada úhledných malých * připravených k jízdě je zábavná a pohodlná.