Domácí použití a úchyty styl prádla Hamper

- Mar 13, 2019-

Dnes Vás kontaktuji, abyste se informovali o velkokapacitním skládacím dětském polyesterovém prádle

Naše společnost se sídlem ve Spojených státech, a očekáváme dodávku vašich výrobků do cca 7 zemí, včetně severoamerického trhu (USA a Kanada), stejně jako Evropa (včetně Velké Británie, Německa a Francie). Máme všechny potřebné logistické partnery (zasílatele), kteří jsou připraveni tyto produkty dodávat po celém světě.

Moji kolegové & já se zabývám řadou čínských dodavatelů a vždy jsme je považovali za čestné, vnímavé a ohleduplné k našim požadavkům. Jsem si jistý, že vaše společnost bude tuto pověst libra prosazovat. Rádi bychom věděli, zda jste obchodní společnost nebo výrobní závod - jednáme s oběma typy společností, ale potřebujeme jen vědět, abychom mohli postupovat správnou cestou.

Rozsáhlý výzkum a počáteční testování, které jsme dokončili, ukázaly, že váš produkt může na našich trzích dosáhnout velkého úspěchu.

Jako vždy, když jednáme s jakýmkoli čínským dodavatelem, sledujeme jednoduchý proces 3 kroků.

1. Objednáme si vzorek (možná 2-3 ks položky) - Obecně je pro nás jednodušší fakturovat nám vzorky i náklady na dopravu do naší země. Pak můžeme otestovat kvalitu vašich položek.

2. Poté zadáme zkušební objednávku, což nám umožňuje provádět některé důležité testování trhu. Jak jsem již zmínil, máme všechny důvody domnívat se, že zpětná vazba z trhu bude vynikající, ale je důležité, abychom váš produkt otestovali před tím, než přejdeme k výrobě ve velkém měřítku.

3. Když jsme potvrdili, že produkty jsou životaschopné, budeme diskutovat o objednání větších množství s cílem vytvořit trvalý obchodní vztah s vaší společností.

Ocenili bychom Vaši podporu ve výše uvedeném objednávkovém procesu.

Od nynějška požadujeme stanovení ceny pro vaše položky. Kompletní seznam cen by byl fantastický, ale pokud to není k dispozici, je požadováno stanovení cen pro níže uvedená čísla modelů.

Také bych rád, aby hotové (dárková krabička) balené rozměry (délka, šířka a výška), stejně jako hmotnost baleného výrobku.

Abychom to shrnuli, vyžadujeme:

1. Ceny

2. Rozměry (zabalený produkt)

3. Hmotnost (balený výrobek)

Máme zájem o vaše velkoobjemové skládací dětské polyesterové rohové prádlo

Opět mi dovolte ještě jednou poděkovat za váš čas a úsilí v našem zastoupení. Těším se, že budu s Vámi v budoucnu a na dlouhou dobu obchodovat.

pozdravy