Skládací Pop Up Praní Skladovací Koš skládací Poptávka Z Belgie

- Mar 03, 2019-

Drahý dodavateli,

Jsme profesionální rodinná firma existující od roku 1976, dodáváme kvalitní pop-up prádelnu Hamper a výrobky našim zákazníkům, kteří jsou obchody a distributory.

V naší kanceláři v Belgii navrhujeme a vyvíjíme nový styl, požadujeme od našeho dodavatele, aby si vyrobil vzorek - po kontrole všech údajů zadáme hromadnou objednávku a zakoupíme FOB od našeho dodavatele.

V roce 2009 začala nová módní pracovní oděvy, která je nejrychleji rostoucí značkou pracovních oděvů v Evropě. Mezitím distribuujeme naši značku v 16 různých zemích. Vedle naší vlastní značky realizujeme také mnoho soukromých zakázek pro další textilní značky a firmy.

Pro asi 25 let pracujeme s dodavateli Asie: hlavně Čína - máme vlastní kancelář v Číně - / Bangladéš / Pákistán / Indie, naše společnost je vždy hledá nová řešení, lepší služby ... proto jsme neustále zdroje.

Hledám dodavatele, který umí promývat koše na špinavé oblečení promo akce. Potřebujeme asi 1000ks v černé barvě s naším logem. Naše logo je bílé a oranžové.


Uveďte prosím cenovou nabídku za 1000ks. Kupujeme FOB.

Informujte mě prosím nejbližší přístav do vaší továrny.

Můžete mi také oznámit celní kodex, takže mohu spočítat práva na prohlášení.

Jaká je vaše dodací lhůta?

Jaký by byl objem pro 1000ks prádelny Hamper Bin se zipem

Pokud se rozhodneme pokračovat ve vaší společnosti, rádi bychom nejprve obdrželi vzorek. Jaká je cena vzorku + přepravní náklady.

Odpovězte mi prosím přímo e-mailem


BR

Belgie