Prádlo Hamper objednávka od NY, USA

- Apr 19, 2019-

V poslední době je továrna ve spěchu dodávat zboží. Máme jen více než 20 pracovníků, takže jsme příliš zaneprázdněni. Udělejte si čas na kontrolu e-mailu, Skype, Whatsapp a dalších zahraničních starých zákazníků poslat mi zprávy. Myslel jsem, že zákazníci z Německa, Spojených států a Evropy by měli mít v tomto okamžiku nové objednávky, aby mě kontaktovali. Jistě, zkontrolujte informace o objednávce, které zanechal host.6. října mi jeden zákazník z USA zanechal vzkaz. Spolupracovali jsme asi 4-5 let. Řekla, že jsi tam? Odpověděl jsem 9. dubna, je mi to líto. Trochu zaneprázdněn, jen zkontroluj zprávu. Co pro tebe můžu udělat? Jak se máš ? Pak odpověděla, že musím udělat objednávku.

Tento starý zákazník důvěřuje naší továrně. Jednou mi řekla, že vždy poskytujeme dobrou kvalitu a mohli bychom mu pomoci koupit sluneční klobouk a pantofle pro domácnost? Naše továrna mě zařídila, abych mu pomohl koupit a poslat vzorky. Poplatek za provedení vzorku a poplatek za doručení zásilky hradí sám. Dal jsem mu spokojenou kvalitu a vhodnou cenu. Takže byl šťastný a věřil mi. Pokud bude potřebovat nějaké další produkty, požádá mě, abych mu udělal laskavost. Důvěra je pro nás prvořadá a důležitá pro to, aby skládací prádlo bránilo obchodu s košilemi s cizinci. I když neuděláte tento druh pantoflí nebo klobouku na sluneční clonu, rád by s vámi spolupracoval. Proč?

Vzhledem k tomu, že můžete poskytnout dobrou kvalitu vhodné ceny a skvělé služby zákazníkům pro něj.


Bez ohledu na to, jaké problémy vznikají, můžete být kdykoli a kdekoli vyřešeni. Podnikání není vydělávat peníze, ale získat důvěru a podporu zahraničních zákazníků, aby zákazníci mohli nakupovat bez starostí. Taková služba je nejlepší. Podnikání vyžaduje odpovědnost. Pouze v případě, že se provádí stále více a více, může být stále více zákazníků. Ať už se jedná o velké zákazníky nebo malé zákazníky, servisní přístup je stejný.334