Dne 25. října bylo dodáno 3600 kusů košů na prádlo

- Nov 01, 2019-

Náš zákazník včera znovu zakoupil krabici s 30 kartony. Balení: 1ks / opp taška s kartou

168ks / krab

Našel jsem tohoto zákazníka pomocí vizitky. Poté se s ním spojil, aby nejprve představil naši továrnu na výrobu brzd.

Hej, pane

Jak se máš ? Toto je Emily z továrny na reklamní dárky.

Yiwu Yuxin Daily Necessities Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů tašek na prádlo a tašek na prádlo v Číně. Po dobu 15 let můžeme přijímat reklamní dárkové zábrany OEM a ODM s personalizovanými logy, vzory, uměleckými díly digitálního tisku a fotografickými obrázky.

Yiwu Yuxin Commodity Co., Ltd. poskytuje vysoce kvalitní reklamní produkty pro globální trh. Máme několik výrobních základen v čínských výrobních centrech a prodejních kancelářích, abychom vám poskytli levné a zlevněné přizpůsobené / potištěné propagační dárky, obchodní dárky, reklamní předměty a reklamní dárky v obchodech na jednom místě.

Potřebujete vyskakovací pletivo velikosti 30x30x50cm pro praní na skladě? A jaký je váš požadavek na balíček a vaše cílová cena?

BR

Emily


Po několika dnech mi odpověděl a požádal mě, abych mu poslal vzorky. Když dostal vzorky, řekla se mnou dohodu a zaplatí celou částku před odesláním. Zeptal jsem se ho, proč nezaplatit 30% jako vklad, 70% jako zůstatek. Řekl kvůli přísně kvalitní a včasné přepravě, takže nám věřil.

Vzpomněl jsem si na větu, kterou mi rodiče řekli, když jsem byl dítě. "Musíte dodržet svůj slib v podnikání."

25. října bylo dodáno 3600 kusů košů na prádlo. Protože se v systému vyskytují nějaké problémy, museli jsme zpoždění vydání zpráv zpozdit.