Ledvinka Toy Play Mat

O výrobku · Multifunkční - PlayBag začíná jako obrovská podlahová rohož, která sahá asi 60" nabízí dostatek prostoru pro své děti, aby rozložili své hračky a hrát. Po dokončení přehrávání úložný vak nabízí spoustu prostoru pro malé a střední velikosti hračky. ·...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

O produktu

· Multifunkční - PlayBag začíná jako obrovská podlahová rohož, která sahá asi 60" nabízí dostatek prostoru pro své děti, aby rozložili své hračky a hrát. Po dokončení přehrávání úložný vak nabízí spoustu prostoru pro malé a střední velikosti hračky.

· Bezkonkurenčně-ukončení? Skladování hraček hrát Mat Bag PlayBag snadno vtáhne do přenosná taška s ramínky. Prostě vem a jdi! Rychlý tah tkanice vyčištění je kompletní! Žádný nepořádek a všechny hračky budou uložené, připraven jít pro další herní relaci.

· Odolný-Made ze silného nylonového materiálu v elegantní modré barvě make to dítě činnost rohož ultimate uskladněné chytrá, ne otravovat. Nový DESIGN se vyznačuje dvojí kabel zámek, který zajišťuje snadné otevírání a zavírání systému s mnohem kratší délka než předchozí modely.

· Použití - Ultimate pro uchování hračky organizované doma, výlet na pláž, kempování

· Spolehlivý-pytel hraček slepuj podpořena doživotní záruku. S tolik pytlů hraček vybírat, z nichž mnohé jsou podobné, chcete aby jste získali nejlepší návratnost vaší investice. Naše hračka hrát podložka Ledvinka nabízí jednoduchý, bezproblémový návrat možnost.

Storage Toy Play Mat Bag

Funkce

1 úspora: přestaňte plýtvat časem při hledání každý kousek, stačí vytáhnout tkanice a čištění se provádí. Teď máte chvíli času v den!
2. snadné nést: zapečetěného sáčku s robustní ramenní popruh je snadno nosit s sebou kamkoli - z obývacího pokoje do herny, přítele domu nebo na výletě.
3. multi-účel: Ideální pro Lego hračky, Playmobil, Mega Bloks, Lincoln záznamy, auta, panenky, Skylanders, vlaky a další!
4 snadné čištění: Extra Odolná tkanina je snadno čistit otíráním jednoduše.
5. po omezenou dobu užívat zdarma dárek k nákupu! Hračky play mat vak Mesh Bag koupel zjednodušuje čištění vana a čistí hračky do vany

Storage Toy Play Mat Bag

Hot Tags: skladování hraček hrací podložka tašku, Čína, výrobců, dodavatelů, velkoobchod, levné a přizpůsobené, akcií, bez vzorku

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit