Rychle suché sprcha Tote Bag

Sprchový koš vyroben z vysoce kvalitního materiálu mesh, se zesílenou strukturou. Zesílená rukojeť je měkký a sílu nést některé těžké předměty.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

· Top Kvalita: sprchový koš vyroben z vysoce kvalitního materiálu mesh, se zesílenou strukturou. Zesílená rukojeť je měkký a sílu nést některé těžké předměty.

· Rychle suché & snadné čištění: táborové sítě mytí tote bag je snadno sušit a odolné proti korozi. Stačí opláchnutí pod vodou vyčistit caddy.

· Malé tělo ale velká kapacita: ideální pro všechny šampony, kondicionéry, tvář myje, mýdla, tělové, miniaturní, břitvy, foukat fénem, curling iron atd. Několik kapes pro všechny náhodné věci, strojky, oleje, krémy.

· Multi-účel: Ideální pro ty, kteří žijí v člověka tábora nebo kasárna. To se balení pro náročnou procházku do sprchy přívěsy a visí toaletní potřeby z pohodlné zavěšení.

· Snadné zavěšení: v porovnání s dvojitou kličkou, jednotný handle design je snadno pověsit sprchový koš na jakékoliv domácí kolíky nebo zavěsí velmi robustní

 

Quick Dry Shower Tote Bag

O produktech

Špičková kvalita

Vysoce kvalitní oxford ok houba na mytí. 100 % stroj omyvatelným a nerezavějícího.

Švů odolný a lineth dílo přehledně

silnější spojit práci v caddy zpracovat návrh a konstrukci.

Velká kapacita a trvanlivé

Naše sprchové tote bag je vyroben s 8 kapsami aby vše, co potřebujete snadno přístupné, včetně šampon, kondicionér, mýdla, hřeben, kartáček na zuby, holicí strojek a udržuje, organizovat je.

Aweson dárek

Navrženo s pohodlnou a robustní dvojité držadlo jsou perfektní pro college, kolej, plavci, členové, táborníci, cestovatele, námořníky a křižníky.

 

Dotaz