Rychle suchý sprchový tote bag

Sprchový rám vyrobený z vysoce kvalitního síťovinového materiálu se zesílenou strukturou. Vyztužená rukojeť je měkká a pevná pro přepravu některých těžkých předmětů.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Špičková kvalita: Sprchový rám vyrobený z vysoce kvalitního síťovinového materiálu, se zesílenou strukturou. Vyztužená rukojeť je měkká a pevná pro přepravu některých těžkých předmětů.


Rychle schnoucí a snadno se čistí: Kabelka ze sprchového tábora ze síťoviny se snadno schne a je odolná vůči korozi. Jednoduše opláchněte pod vodou a vyčistěte caddy.


Malé tělo, ale velká kapacita: Perfektní pro držení všech vašich šamponů, kondicionérů, mytí obličeje, mýdel, mytí těla, drhnutí, břitev, ofukovače, kulmy atd. Více kapes pro všechny náhodné věci, holicí strojky, oleje, pleťové vody.


Víceúčelové: Ideální pro ty, kteří žijí v mužském táboře nebo v kasárnách. Díky tomu bylo balení pro náročnou procházku do sprchových přívěsů a závěsných toaletních potřeb z háčku pohodlné.


Snadné zavěšení: Ve srovnání s dvojitou rukojetí je konstrukce jednoduchého držadla snadno zavěšitelná na sprchový vozík na kolíčky nebo háčky pro domácí mazlíčky velmi robustní

Quick Dry Shower Tote Bag

O produktech

Nejlepší kvalita

Vysoce kvalitní sprchový vozík Oxford mesh. 100% pratelné v pračce a odolné vůči korozi.

Zacházejte se švem pevně a dobře úhledně

silnější švové práce v designu a konstrukci držadla caddy.


Velká kapacita a trvanlivost

Naše taška na sprchu je vyrobena z 8 různých kapes, aby vše, co potřebujete, bylo snadno přístupné, včetně šamponu, kondicionéru, mýdel, hřebenu, zubního kartáčku, holicího strojku a udržuje je v pořádku.


Úžasný dárek

Navrženy s pohodlnou a robustní dvojitou rukojetí jsou ideální pro vysokou školu, kolej, plavce, členy tělocvičny, táborníky, cestovatele, námořníky a křižníky.

Materiál: 190 T polyesterové předení, 36-40 g nylonová tkanina Oxford, 1. 7 MM pozinkovaný drát, může stát vzpřímeně, položen na zemi, na stole. Skládací, omyvatelné;

NÁVRH: S přenosným popruhem jej lze přenášet, skládat, snadno ukládat a pohybovat. Můžete dát cokoli chcete. Velká velikost, velká kapacita. Pokud se nepoužívá, šetří místo, lze uložit do paketu, může být také shromážděno v autě, pokud je použit, může být okamžitě otevřeno

VLASTNOSTI: dobré zpracování, práce v linii, pevná, nikoli mimo linii, nepoškrábají ruku, silná a odolná odolnost proti opotřebení. Nosnost je pevná, zesílená konstrukce a má design držený rukou pro snadné přenášení a pohyb. Jednoduchý styl umístěný v místnosti může hrát dekorativní roli, může také zavěsit;Jaký druh tkaniny je látkou Oxford? Jaké výhody to má?

Oxford tkanina pocházela ze Spojeného království, pojmenovaný po Oxfordské univerzitě tradiční česané bavlněné tkaniny, známé také jako Oxford spinning. Existuje mnoho druhů produktů, jako je obyčejná barva, bělení, barevné osnovy a bílé útky, barevné osnovy a barevné útky, vzor středních a světlých pruhů a polyesterová a bavlněná příze. Oxford hadřík má mnoho funkcí, jako je vodotěsný, ohnivzdorný, antistatický, odolný proti vlhkosti, propustnost vzduchu, propustnost pro vlhkost a tak dále. Vzhledem k těmto dobrým strachům a výhodám si naše propagační vyskakovací brána vybírá oxfordský materiál pro výrobu basketbalu zábrany, sběrné sudy , kbelíky na skladování a pytel na prádlo.


Hot Tags: rychle suchý tote bag, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like