Rychle suché, visí sprcha Tote Bag

Prodyšná síťovina tělo odolné proti opotřebení, antikorozní, rychle schne, ventilaci a antibaterial, není snadné tear, zelené environmentální textilního materiálu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

· Prodyšná síťovina tělo odolné proti opotřebení, antikorozní, rychle schne, ventilaci a antibaterial, není snadné tear, zelené environmentální textilního materiálu.

· Zesílená rukojeť, perfektní švy reinforcementtechnology.

· Rychleschnoucí síťovina tělo, snadno rychle suchý, voda jen prochází přímo oka.

· Rychle suché - rychlé suché čas a zcela nerezavějícího. Naše tašky odolat plísní a podporovat delší životností. Je to zdravější sáček.

· Ideální dárek tato sprcha tote bag je kompaktní, lehký, odolný, stylový a snadno nosit rukojeť dělá provedení caddy kdekoli snadno. Ideální pro college, kolej, plavci, členové, táborníci, cestovatele, námořníky a křižníky.

Quickly Dry Hanging Shower Tote Bag

 

 

O produktech

NEJVYŠŠÍ kvality - vyrobené z odolné a všestranné OK.
Univerzální - 8 vnější kapsy a jeden velký v centru mít všechno zorganizované.
RYCHLE suché - rychlé suché čas a zcela nerezavějícího.
Super dárek - ideální pro college, kolej, plavci, tělocvična členů.
Oka závěsná rychle suchý pytel vyřeší všechny tyto problémy a mnoho dalšího! Udržujte své toaletní potřeby, uspořádané a snadno přístupné s naším visí vláčet sprchou!

Varování

Aby nedošlo k nebezpečí udušení, držet tohoto životního prostředí materiál sáčku od koše a děti. Nepoužívejte tento vak v postýlce, výmìny výrobku nebo přehrávání pera. Tato síť visí quicly suchý vodotrysk Tote bag není hračka. Je to úložiště rychle suché, závěsná oka sprchu tašky.

 

Dotaz