Rychle suchý závěsný sprchový tote bag

Prodyšné pletivo odolné proti opotřebení, antikorozní, rychle schnoucí, ventilační a antibateriální, není snadno roztrhatelné, ekologický ekologický materiál.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Prodyšné pletivo odolné proti opotřebení, antikorozní, rychle schnoucí, ventilační a antibateriální, není snadno roztrhatelné, ekologický ekologický materiál.

Zesílená rukojeť, perfektní technologie zesílení švů.

Tělo z rychlého suchého pletiva, snadno se rychle suší, voda prochází přímo sítí.

Rychle zaschnout - Rychle schnout a zcela rezistentní. Naše tašky odolávají plísním a plísním a podporují delší životnost. Je to zdravější taška.

Perfektní dárek - Tato taška na sprchu je kompaktní, lehká, odolná, stylová a snadné držadlo pro přenášení usnadňuje přenášení caddy kdekoli. Ideální pro vysokou školu, kolej, plavce, členy tělocvičny, kempy, cestovatele, námořníky a křižníky.


Quickly Dry Hanging Shower Tote Bag

O produktech

NEJLEPŠÍ KVALITA - vyrobena z odolného a všestranného pletiva.
VERSATILE - 8 vnějších oddílů a jeden velký ve středu, aby bylo vše organizováno.
RYCHLÉ SUŠENÍ - Rychlý čas schnutí a zcela odolný vůči korozi.
AWESOME GIFT - Ideální pro vysokou školu, kolej, plavce, členy tělocvičny.
Síťový závěs rychle suchý Bag řeší všechny tyto problémy a další! Udržujte své toaletní potřeby uspořádané a snadno dostupné pomocí našeho zavěšeného sprchového tote!

Varování

Aby se zabránilo nebezpečí udušení, uchovávejte tento plastový materiál z ekologického materiálu mimo dosah košů a dětí. Nepoužívejte tuto tašku v kolébkách, postelích, kočárích nebo kotcích. Tato síťově zavěšená, rychle suchá taška Tote není hračkou. Jedná se o rychleschnoucí suchý závěsný sáček ze síťoviny.

Použití polyesterového materiálu

Polyester se široce používá v oděvních a průmyslových výrobcích. Polyesterová vlákna zpomalující hoření mají díky své trvalé retardaci hoření širokou škálu aplikací. Kromě nezastupitelné role průmyslových textilií, interiérové ​​výzdoby budov, interiérové ​​výzdoby vozidel hrají také řadu rolí v oblasti ochranných oděvů. Podle národních standardů ochranných oděvů nehořlavých, hutních, lesnických, chemických, ropných, požární ochrany by se měly používat ochranné oděvy retardující hoření. Počet lidí v Číně, kteří by měli používat ochranný oděv s nehořlavou úpravou, je přes milion. Tržní potenciál ochranných oděvů zpomalujících hoření je obrovský. Kromě čistého samozhášecího polyesteru může také vyrobit nehořlavý, vodotěsný, olej odpuzující, antistatický a další multifunkční výrobky podle zvláštních požadavků uživatelů. Například nepromokavé a olej odpuzující povrchové úpravy polyesterových tkanin zpomalujících hoření mohou zlepšit funkčnost oděvů zpomalujících hoření; nehořlavé polyesterové a vodivé vlákna jsou protkány za vzniku antistatických nehořlavých látek; vlákna zpomalující hoření a vysoce výkonná vlákna jsou protkána za účelem výroby vysoce účinných tkanin zpomalujících hoření; nehořlavá vlákna se mísí s bavlnou, viskózou a jinými vlákny. Spřádání, pro zlepšení pohodlí ochranného oděvu při současném snížení sekundárních popálenin.


Hot Tags: rychle suchý závěsný sprchový tote taška, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, bezplatný vzorek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit