Prenosný tunel Pop-up Tunnel

Rozměry: Pop-up tunel je 63inch (160cm) vysoký x 18,9inch (48cm) průměr. Trvanlivý, tunel se zhroutí pro snadné skladování a přenositelnost.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

popis produktu

· Rozměry: Pop-up tunel je 63inch (160cm) vysoký x 18,9inch (48cm) průměr. Trvanlivý, tunel se zhroutí pro snadné skladování a přenositelnost.

· 190T polyesterová taffeta tkanina s odolnou konstrukcí pro dlouhotrvající hru a zábavu.

S délkou 63 cm (160 cm) prostoru nabízí spoustu prostoru pro děti. Jemná ocelová konstrukce je flexibilní, takže děti mohou zkroucit, ohýbat a tahat tunel do různých poloh, ale vždy se odrazí zpět do původního tvaru. Vícebarevný materiál je světlý a zářivý, s modrými, limetkovými a oranžovými částmi. Nylon a síťový tunel pro sledování dětí.

Prenosný tunel Pop-up Tunnel

Funkce

Skládací tunel je vyroben z 190T polyesterového vlákna, odolného a protipožárního materiálu, který vydrží roky hry. Konstrukce tunelu je vyrobena z robustní pružinové oceli, která poskytuje silný, trvanlivý tvar. Interiér je opatřen polstrováním pro pohodlí a bezpečnost.

Díky konstrukci z ocelového jádra a přiloženým suchým zipům je Tunnelthe Play Tent Pop-up Tunnel snadno sbalit a ukládat. Jednoduše stlačte tunel a spojte konce s vestavěnými páskami na suchý zip a váš tunel o délce 6 stop je nyní plochý prsten, který je snadno uložen v malých prostorách. Když je čas znovu hrát, jednoduše odpojte popruhy a tunel se za několik vteřin stáhne zpět na místo.

Prenosný tunel Pop-up Tunnel

O nás

Fuxin Co, Ltd se nachází v Zhejiang, Čína. Naše společnost vyváží mnoho druhů výrobků, jako jsou denní spotřební výrobky, prádlo brání tašky a úložiště vyskočit koše, Hamper, Portable Pop Up Tunel a textil. Naše společnost se může pochlubit vlastním zpracovatelem.

Vzhledem k jejich vysoké kvalitě a konkurenceschopné ceny jsou naše výrobky široce vyváženy do Evropy, Ameriky, Asie, Nového Zélandu a Austrálie.

Prenosný tunel Pop-up Tunnel

Dotaz