Prenosný organizér pro sáčky do koupelny

Velká kapacita: Sprchový rám má velkou centrální přihrádku a sedm vnějších kapes zajišťuje dostatek úložného prostoru pro pohodlné uspořádání a držení ručníků, šamponů, kondicionéru a holicích strojků a všech potřebných potřeb pro koupání.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vlastnosti produktu

· Velká kapacita: Sprchový rám má velkou centrální přihrádku a 7 vnějších kapes zajišťuje dostatek úložného prostoru pro pohodlné uspořádání a držení ručníků, šamponů, kondicionéru, holicího strojku a všech potřebných potřeb pro koupání.

· Odolný materiál: Sprchový koš s okem z PVC má 2 rukojeti z Oxfordu, které zajišťují rovnováhu. Tělo sítě se odvádí a rychle vysuší, aniž by se dostalo plesnivě.

· Přenosná přenosná koupelnová taška pro organizéry: Sklopná a lehká taška na sprchování, která ušetří místo a přenosný držák sprchového toaletu z umělé hmoty. Stačí jej zavěsit přes sprchovou hlavu nebo háček nebo na rohu. Brilantní dárek pro muže a ženy.

Prenosný organizér pro sáčky do koupelny

Popis produktu

Tato přenosná síťovaná sprcha s kapsami uspořádá vaše koupací příslušenství čisté a uklizené
Velikost: 7,5 "LX 6,7" WX 7,9 "H
Materiál: síťovina + Oxford rukojeti
Černá barva
Unikátní design: 2 rukojeti; Klíčenka
Konstrukce:
7 Vnější kapsy: 2 x velké + 2 x střední + 3 x malé
1 Hlavní velká přihrádka

Tipy pro kupujícího

Máme zvláštní oddělení, abychom zajistili přísnou kontrolu jakosti jakýkoli problém s kvalitou před dodávkou.

Vzhledem k tomu, že byly pořízeny ve světle a monitorovány, mohou mít obrázky mírný chromatistický problém, je to nevyhnutelné, prosím odpusťte! Pokud nemůžete přijmout kupující, prosím kupte opatrně.

Pečlivě zkontrolujte tabulku velikostí zboží a specifikace produktu. Před zakoupením si prosím zkontrolujte podrobnosti se zákaznickým servisem.

Dotaz