Sprcha s oky pro více účelů

· Více oddílů k uložení základních prvků sprchy · Silná síť s PVC s povrchovou vrstvou a odolnými držadli · Velké středové oddělení s 6 vnějšími kapsami poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny základy sprchy . Rozměry 14 x 7 x 8 palců, 35.6 x 17.8 x 20.3 cm · Síťovinou odčerpává vodu a vysuší · Perfektní na kolej na koleji . Šedá mřížka s burgundského střihu
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis produktu


Vysoká kvalita-sprchový vak je vyroben z Oxfordské tvrdé a všestranné sítě. Spolu s vysoce kvalitním mřížovým materiálem se sprchový tot také vybavuje dvěma robustními vyztuženými držadly, které lze použít k zavěšení Tote na kolíky nebo háky. Rukojeť byla vyztužena pro trvanlivost.

 

Unikátní hák design – velký přenosný Caddy s připevňovanou k bezpečnému uložení vašich klíčů, přizpůsobené vysoké školy showe r Caddy pro kolej.

 

Větší velikost sprchového koše – s velikostí 8.66 * 8.66 * 9.84 * Inchs, velké centrum pro láhve šampónu, kondicionér a mytí těla, 7 kapes v prostoru pro mýdlo, zubní kartáček, parfémy a jiné malé láhve, udržujte veškeré příslušenství uspořádané a v jednom místo s tímto trvanlivým, nepropustným totem.

 

Přenosné-dva dlouhé dvojité rukojeti usnadňují přenášení, když jste na naší straně, což je více přenosné než objemná plastická Caddy. Tuhle sprchou si můžete pověsit na dveře, na hlavu nebo na háček. Skvělá tělocvična cestovatelská sprcha Tote kolej Caddy pro muže a ženy.Více oddílů k uložení základních prvků sprchy.

Velké středové oddělení s 6 vnějšími kapsami poskytuje dostatek místa pro všechny základy sprchy. Rozměry 14 x 7 x 8 palců, 35.6 x 17.8 x 20.3 cm.

V oku se rychle odčerpává voda a vyschne.

Perfektní na univerzitní kolej.

Šedá mřížka s burgundského střihu.

 

Produkty


Jaká je kvalita na sprchový pytel? Vyslechme si komentář zákazníka.

Zákazník se podíval na několik sprchové prsíků a rozhodl se, že ho koupí, protože se mi líbila barva potřeboval něco trvanlivého, vodotěsného a snadno zavěšného na velitelské koleji v univerzitní ložnici. Kvalita je celkově dobrá. Šedá mřížka je ztuhlý a hustší, než se očekávalo. Šedá mřížka je podobná měkké plastické neklouzavé lodi, kterou používáte v zásuvkách a pod dřezem. Kapsy nejsou příliš hluboké, takže budu muset čekat a zjistit, jak dobře funguje s láhvemi šampónu/kondicionér, z nichž může být holicí krém, břitva, zubní kartáček/pasta apod.

Mesh shower tote bag multi-purpose

 

Dotaz