Mesh Shower Tote Bag Multifunkční

· Více přihrádek pro uložení sprchových potřeb · Silná PVC síťovina s PVC potahem a robustními držadly · Velký středový prostor s 6 vnějšími kapsami poskytuje dostatečný úložný prostor pro všechny potřebné doplňky. Opatření 14 x 7 x {{{3}} palce, 35. 6 x 17. 8 x {{ 8}}. 3 cm · Mesh vypouští vodu a rychle schne · Ideální pro použití na koleji. Šedá síťovina s vínovým lemováním
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku


Vysoká kvalita - Sprchový sáček je vyroben z odolného a všestranného pletiva Oxford. Kromě kvalitního síťovinového materiálu je sprchový tote také vybaven dvěma robustními zesílenými držadly, které lze použít k zavěšení tote na kolíky nebo háčky. Rukojeť byla zesílena pro dlouhou životnost.

Unikátní design háčku - Velký přenosný sprchový caddy vybavený připojeným k bezpečnému uložení vašich klíčů, přizpůsobené kolejní přehlídce na koleji.

Sprchový koš s větší velikostí - s velikostí 8. 66 * 8. 66 * 9. 8 4 * palce, velké centrum pro lahve šamponů, kondicionérů a tělních tekutin, 7 kapsy na odličovací mýdlo, zubní kartáček, parfémy a další malé lahve, udržujte veškeré své příslušenství uspořádané na jednom místě pomocí tohoto odolného, ​​vodotěsného tote.

Přenosný - Dvě dlouhé dvojité kliky usnadňují přenášení, když jste u nás, což je přenosnější než objemný plastový sprchový caddy. Můžete zavěsit tašku na sprchový caddy přes dveře, sprchovou hlavu nebo na háček. Velká tělocvična cestování camping sprcha tote kolej caddy pro muže a ženy.Více přihrádek pro uložení sprchových potřeb.

Velký středový prostor s 6 vnějšími kapsami poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny potřeby sprchy. Opatření 14 x 7 x {{{3}} palce, 35. 6 x 17. 8 x {{ 8}}. 3 cm.

Síť odvádí vodu a rychle zasychá.

Ideální pro použití na koleji.

Šedá síťovina s vínovým lemováním.

O produktech


Jaká je kvalita sprchového vaku Mesh? Poslouchejme komentář zákazníka& rsquo;

Zákazník' s řekl, podíval se na několik sprchových kabátek a rozhodl se koupit si tuhle, protože se mi líbila barva Potřeboval jsem něco trvanlivého, vodotěsného a snadno zavěšitelného na příkazovém proužku v koleji. Kvalita je celkově dobrá. Šedá síťovina je tuhá a silnější, než se očekávalo. Šedá síťovina je podobná měkké plastové protiskluzové vložce, kterou používáte v zásuvkách a pod dřezem. Kapsy nejsou příliš hluboké, takže musím čekat # 39; budu muset počkat a uvidíme, jak to funguje s lahvemi šampónů / kondicionérů normální velikosti, plechovky na holení, holicí strojek, zubní kartáček / pasta atd.

Mesh shower tote bag multi-purpose

Hot Tags: OK sprchový tote vak víceúčelový, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, bezplatný vzorek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit