Síťová síťová taška Multifunkční

· Vícenásobné přihrádky pro uložení sprchových potřeb · Pevná PVC síťka s PVC povrchem a robustní rukojeti · Velký středový prostor se 6 vnějšími kapsami poskytuje dostatek místa pro uložení všech potřebných sprch. Rozměry 14 x 7 x 8 palců, 35,6 x 17,8 x 20,3 cm · Oka odvádí vodu a rychle usuší · Perfektní pro použití v kolejích. Šedé oko s vínovou výplní
Chat teď

Podrobnosti o produktu

popis produktu

· Vícenásobné přihrádky pro ukládání potřebných sprch.

· Silná PVC síťka s PVC povrchem a robustní držadla.

· Velká centrální přihrádka se 6 vnějšími kapsami poskytuje dostatek místa pro uložení všech potřebných sprch. Rozměry 14 x 7 x 8 palců, 35,6 x 17,8 x 20,3 cm.

· Oka vypouští vodu a rychle usuší.

· Ideální pro použití v kolejích.

· Šedá oka s vínovou výzdobou.

O produktech

Jaká je kvalita sprchovacího vaku Mesh? Poslechněte si poznámku zákazníka.

Zákazník řekl, že se podíval na několik sprchových totes a rozhodl se koupit tento jeden, protože jsem měl rád barvu Potřeboval něco trvanlivé, vodotěsný, a snadno viset na příkazovém proužku ve vysoké koleji pokoji. Kvalita je celkově dobrá. Šedá síť je tuhá a silnější, než se očekávalo. Šedá síťka je podobná měkké plastové fólii, kterou používáte v zásuvkách a pod umyvadlem. Kapsy nejsou příliš hluboké, takže budu muset počkat a zjistit, jak dobře funguje s běžnými šamponovými / kondicionačními lahvemi, plechovkou na holení, holicí strojkou, kartáčkem na zuby / pasty atd.

Síťová síťovina s víceúčelovým pouzdrem

Dotaz