Spací pytel s organizérem

Velkokapacitní sprchový kufr vybavený připevněným klíčeným hákem pro bezpečné ukládání klíče, jedinečný design s přenosným sprchovým boxem pro kolej. Velikost (L) 7,8 x (Š) 6,6 x (H) 7,3 palce.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

popis produktu

· Velkokapacitní sprchový kufr vybavený připevněným klíčeným hákem pro bezpečné ukládání klíče, jedinečný design s přenosným sprchovým boxem na koleji. Velikost (L) 7,8 x (Š) 6,6 x (H) 7,3 palce.

· Sprchový koš má velkou hlavní odkládací přihrádku se 7 prostornými vnějšími kapsami, které organizují veškeré doplňky v ložnicích, aby bylo snadné je najít, nosit a používat.

· Silná a robustní polyesterová síťovina. Pryžová prodyšná síťovina rychle vysuší, dvojitá vyztužená rukojeť z Oxford tkaniny visí těžké předměty bez trhání, lepší než jedna rukojeť.

· Ve vaně se sprchovým koutem nepotřebujete stěžovat na společné sprchy nebo náhodně nechávat věci v koupelně. Snadno přenášejte předměty a udržujte sprchu uklizené.

· Přenosná koupelna tote. Závěsný sprchový kout za dveřmi, sprchovou hlavici nebo ji postavte na rohový sprchový stojan. Perfektní vysokoškolská kolejová sprchová kabina pro tábor, cestování, posilovna, plavání.

Spací pytel s organizérem

Vlastnosti produktu

· Sprchový rám oka s klíčovým hákem

· Základní materiál: oko + Oxford

· Barva: Černá nebo přizpůsobená barva

· Jedinečný design: design s dvojitým držadlem; Klíčový design háku; Design vzorů módy

· Struktura: 7 vnějších kapes (2 velké + 2 medium + 3 malé kapsy) a 1 hlavní velká část

Většina kluků bere spoustu sprch, ráno, po práci, po sportu, před spaním atd. Kamkoli jdete, tato síťová ocelová lázeň zajistí ideální nosení a uspořádání všech vašich koupelnových doplňků. Už žádné překážky!

Hot Tags: prádelní pletivo sprchový kout organizér, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like