Děti objeví housenka Play stan Tunnel

Housenka děti zvíře hra hrát tunel pro vnitřní & venkovní použití podporuje fyzické hry po celý rok a podněcuje představivost.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Housenka děti zvíře hra hrát tunel pro vnitřní & venkovní použití podporuje fyzické hry po celý rok a podněcuje představivost. Snadno se vyklopí a přichází s přenosným pouzdro, takže může být užíván s vámi, ať jste kdekoli. Užijte si to doma, ve vaší zahradě, v parku, pláž, party a další!

Kids Pop up Caterpillar Play Tent Tunnel

 

Detail produktu

· Materiál: Vyrobeno z 190T tkaniny, 40gsm, tloušťka 2,0 mm pozinkovaný ocelový drát .so je tuhé a drží tvar, dobře, zatímco děti dostanou do Pop Up housenka hrát stan tunelu, velikost: 48x48x160cm.

· Sklopné a Reuseable: mesh taška lze složit do malého kroužku o 20x20cm, je to snadné skladování v hangbag, zásuvka, zavazadlový případ kdy ji nepoužít.

· Snadné nastavení & sklopte dolů. Twist technologie - bez použití nářadí, vaše děti mohou používat ho v sekundách. Lehký a přenosný.

· Vnitřní & venkovní – všechny celoroční zábavu sportů a aktivit pro děti ve věku 2 – 9 let starý doma nebo venku. Užijte si to doma, ve vaší zahradě, v parku, pláž, party a další!

· Rozměry: Tunel Tube je 63 palců vysoký x průměr 19 palců. Odolná, dobře postavené paměti vysokou pevností ocelové kostry a proti opotřebení materiálu

· Bezpečné a praktické-měkké polyesterové plachty; Snadno se čistí; Dodáván s pouzdrem pro snadné přenášení a skladování. Tento tunel housenka je skvělý dárek pro všechny děti. Aby se děti šťastné.

 

Kids Pop up Caterpillar Play Tent Tunnel

 

Výhoda

· Odolný materiál 190T tkaniny, navržen a postaven na poslední, čisté a pohodlné, větrané a prodyšná

· Velcro design, úložný vak Velcro design lze snadno vyzvednout a přestěhovali výhodně

· Velkokapacitní, děti mohou dostat do volně. Vaši rodiče Nebojte děti v bezpečí. Protože materiál měřidla ocelový drát může být složen s pružností

· Chůze, linie úhledně, dobré provedení, hladké linie, pevné a nepřerušené, odolné.

Kids Pop up Caterpillar Play Tent Tunnel

 

Hot Tags: děti pop-up stan hra housenka tunel, Čína, výrobců, dodavatelů, velkoobchod, levné a přizpůsobené, akcií, bez vzorku

Dotaz

You Might Also Like