Pop-up Food Mesh Visící sušící síťová taška

Jak sklopit koš na sušení oblečení Prvním krokem je skládání na polovinu, přičemž přední strana se dívá na 8 a strana se dívá na půlkruh. Uvědomte si, že otvor koše na oblečení musí být ve středu horní části 8, jinak se neotáčí. Poté, co je druhý krok složen na polovinu, držte pas 8 slov a pozorujte ze strany, že se ocelový drát přirozeně ohýbá do půlkruhu. Při přirozeném ohýbání ocelového drátu stiskněte měkký ocelový drát v horní části 8-slova dolů na 2/3 půlkruhového oblouku. Třetím krokem je, že v této době se z kružnice horní poloviny obrázku 8 staly dva malé kruhy, které se přirozeně překrývají podél drátu. Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původních 8 znaků. Obecně lze říci, že rám koše na sušení oblečení by měl mít na správném místě gumovou pásku, kterou lze vytáhnout, aby se všechny tři kruhy spojily dohromady, a pak je úspěšná.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Jak složit koš na sušení oblečení


Prvním krokem je složit na polovinu, přičemž přední strana se dívá na 8 a strana se dívá na půlkruh. Uvědomte si, že otvor koše na oblečení musí být ve středu horní části 8, jinak se neotáčí.


Poté, co je druhý krok složen na polovinu, držte pas 8 slov a pozorujte ze strany, že se ocelový drát přirozeně ohýbá do půlkruhu. Při přirozeném ohýbání ocelového drátu stiskněte měkký ocelový drát v horní části 8-slova dolů na 2/3 půlkruhového oblouku.


Třetím krokem je, že v této době se z kružnice horní poloviny obrázku 8 staly dva malé kruhy, které se přirozeně překrývají podél drátu.


Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původních 8 znaků. Obecně lze říci, že rám koše na sušení oblečení by měl mít na správném místě gumovou pásku, kterou lze vytáhnout, aby se všechny tři kruhy spojily dohromady, a pak je úspěšná.


Polyesterová tkanina

Polyesterový materiál má vysokou pevnost a odolnost, a pevný a odolný, odolnost vůči světlu, tepelná odolnost, dobrá stabilita.


Honeycomb mesh design

Honeycomb mesh design, hexagonální struktura stabilní a pevný design, není snadno deformovatelný, má silnou houževnatost a odolnost, silný nárazuvzdornost, odpružení a má silnou pevnost, pevný, odolný proti opotřebení, odolný.

 

Pop-Up Food Mesh Visící sušící síťová taška

Skládací hračka | zábrany pro praní | úložný koš na textil | koš na prádlo

Zakázková výroba na zakázku.

Velikost: Přizpůsobeno

& middot; Materiál: Polyesterová síťovina

& middot; Printing: existuje mnoho vzorů, které můžeme také vyrobit jako váš design.

& middot; Balení: OPP taška s vloženou kartou.

& middot; Funkce: Vodotěsný a odolný.

& middot; Být použit k sušení potravinimage001 (001) .jpg

Další návrhy

image003.jpgimage005.jpg

Informace o společnosti


Fuxin Co., Ltd byla založena v roce 2002, a to především výrobky jsou koše na prádlo, které visí, visí sušící síťová taška. Naše cena a kvalita je v tomto odvětví velmi konkurenceschopná. Pokud potřebujete tyto vyskakovací produkty, kontaktujte nás. Vítejte v kontaktu s námi. Nebudete litovat.


Yiwu Yuxin Commodity Co., Ltd. také poskytuje vysoce kvalitní reklamní produkty pro globální trh. Máme několik výrobních základen v čínských výrobních centrech a prodejních kancelářích, abychom vám poskytli levné a zlevněné přizpůsobené / potištěné propagační dárky, obchodní dárky, propagační předměty a reklamní dárky v jednotných kontaktních místech.


image007.jpg

image009.jpgimage011.jpgimage013.jpg

Kontaktní cesta


Adresa : Město Yiting, Výbor pro vesnici Zhangjia, Město Yiwu, provincie Zhejiang, PR Čína.

FAX / TEL: 0579-83249818

Mobilní telefon: + 86-13665882986

E-mail: sales@fuxintrading.com

E-mail: 13665882986@163.com

Skype: emily910613

WhatsApp: +8618758915999

Dotaz