Pop-up potraviny Mesh závěsné sušení net bag

Jak složit koš na sušení prádla Prvním krokem je složit na polovinu, s přední pohledem na 8 a strana při pohledu na půlkruhu. Všimněte si, že otevření koše na prádlo musí být ve středu horní části 8, nebo se nebude otáčet. Po druhém kroku je složen na polovinu, držte pas 8-slovo a vidět ze strany, že ocelový drát ohýbá přirozeně do půlkruhu. Podle směru ohýbání ocelového drátu přirozeně stiskněte měkký ocelový drát v horní části 8-slovo až 2/3 půlkruhového oblouku. Třetím krokem je, že do této doby se kruh horní poloviny obrázku 8 stal dvěma malými kruhy, které jsou přirozeně překryty podél drátu. Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původními 8 znaky. Obecně řečeno, rám koše na sušení prádla by měl mít gumičku na správném místě, která může být vytažena, aby spojila tři kruhy dohromady, a pak je úspěšná.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Jak složit koš na sušení prádla


Prvním krokem je složit na polovinu, s přední pohledem na 8 a strana při pohledu na půlkruhu. Všimněte si, že otevření koše na prádlo musí být ve středu horní části 8, nebo se nebude otáčet.


Po druhém kroku je složen na polovinu, držte pas 8-slovo a vidět ze strany, že ocelový drát ohýbá přirozeně do půlkruhu. Podle směru ohýbání ocelového drátu přirozeně stiskněte měkký ocelový drát v horní části 8-slovo až 2/3 půlkruhového oblouku.


Třetím krokem je, že do této doby se kruh horní poloviny obrázku 8 stal dvěma malými kruhy, které jsou přirozeně překryty podél drátu.


Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původními 8 znaky. Obecně řečeno, rám koše na sušení prádla by měl mít gumičku na správném místě, která může být vytažena, aby spojila tři kruhy dohromady, a pak je úspěšná.


Polyesterová síťovina

Polyesterový materiál má vysokou pevnost a odolnost a pevný a odolný, světelnou odolnost, tepelnou odolnost, dobrou stabilitu.


Voštinová síťová konstrukce

Voštinová síťovina, šestihranná struktura stabilní a pevná konstrukce, není snadné deformovat, má silnou houževnatost a odolnost, silnou odolnost proti nárazu, tlumení a má silnou pevnost, pevnou, odolnou proti opotřebení, trvanlivou.

 

Pop-Up potraviny Mesh závěsné sušení net bag

Skládací úložný prostor na kypí | prádelní koše | zásobník na utěrky | koš na prádlo

Vlastní výroba přijata.

Velikost: Přizpůsobené

·Materiál: Polyesterová síť

& middot;Tisk: existuje mnoho návrhů, můžeme také vyrábět jako váš návrh.

&Balíček: OPP taška s vkládací kartou.

& střednídot;Funkce: Vodotěsný a odolný.

&Middot;Používá se pro sušení potravinimage001(001).jpg

 

Ostatní vzory

image003.jpgimage005.jpg

 

Informace o společnosti


Fuxin Co., Ltd založena v roce 2002, hlavně výrobky jsou koše na prádlo, závěsné sušící síť sáčku. Naše cena a kvalita je v tomto odvětví velmi konkurenceschopná . Pokud potřebujete tyto pop-up brání produkty, prosím, kontaktujte nás. Vítejte na kontakt s námi . Nebudete litovat.


Yiwu Yuxin Commodity Co., Ltd. také poskytuje vysoce kvalitní propagační produkty pro globální trh. Máme několik výrobních základen v čínských výrobních centrech a prodejních kancelářích, které vám poskytnou levné a zlevněné propagační dárky, obchodní dárky, propagační předměty a reklamní dárky v obchodech na jednom místě.


image007.jpg

image009.jpgimage011.jpgimage013.jpg

 

Způsob kontaktování


Adresa: Yiting Town, Zhangjia Village Committee, Yiwu City, provincie Zhejiang, P. R. Čína.

FAX/TEL:0579-83249818

Mobilní telefon: +86-13665882986

E-mail: sales@fuxintrading.com

E-mail: 13665882986@163.com

Skype: emily910613

WhatsApp: +86187589159999

 

Hot Tags: pop-up potraviny ok visí sušení síť sáček, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, přizpůsobené, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit