Domácí sušení potravin čistého sáčku

· Materiál produktu: prodyšný Nylon Mesh, s plnou zip uzavření, skládací pozinkovaný ocelový drát ·3 vrstvy sušení síťovinu uloženou zeleninu, ovoce, jerky, sušené ryby, byliny, květiny, ostatní potraviny pro sušení uzené, nebo spodní prádlo oblečení je všestranný domácí suché potraviny čistého sáčku nebo závěsná sušící síť. · Vědeckovýzkumná a environmentální způsob, jak ochránit suché potraviny. Jemná síť síť by mohla zabránit pták, mouchy, hmyz, aby nedošlo k poškození potravin. Umožňuje dobrou ventilaci. · Když použijete závěsná sušící síť to je užitečné při sušení nádobí nádobí grilování kemp není jen na jídlo. · Skládací provedení usnadňuje skladování; Zipy design na přední straně pro snadné otevřít a zavřít. Široce rozmezí applicance:Trendy a rozkošný stylů a barev. Nejen jako Ledvinka, může být také dekorace, zdobení místnosti, kancelář, obývací pokoj, aby váš domov pro zvýšení pocitu módní, stylový a praktický mobilní nábytek. Materiál: Prodyšný Nylon Mesh, s plnou zip uzavření.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

· Velikost: 24x24x49.5cm, 9.4inchx19.5inch

· Materiál produktu: Prodyšný Nylon Mesh, s plnou zip uzavření, skládací pozinkovaný ocelový drát

·3 vrstvy sušení síťovinu uloženou zeleninu, ovoce, jerky, sušené ryby, byliny, květiny, ostatní potraviny pro sušení uzené, nebo spodní prádlo oblečení je všestranný domácí suché potraviny čistého sáčku.

· Vědeckovýzkumná a environmentální způsob, jak ochránit suché potraviny. Jemná síť síť by mohla zabránit pták, mouchy, hmyz, aby nedošlo k poškození potravin. Umožňuje dobrou ventilaci.

· Když použijete závěsná sušící síť to je užitečné při sušení nádobí nádobí grilování kemp není jen na jídlo.

· Skládací provedení usnadňuje skladování; Zipy design na přední straně pro snadné otevřít a zavřít.

Široce rozmezí applicance:Trendy a rozkošný stylů a barev. Nejen jako Ledvinka, může být také dekorace, zdobení místnosti, kancelář, obývací pokoj, aby váš domov pro zvýšení pocitu módní, stylový a praktický mobilní nábytek.

Home Dry Food Net Bag

Home Dry Food Net Bag

 

Specifikace

-Závěsný pytel sušení,, je velmi vhodné pro sušené prádlo, ponožky, Kalhotky nebo potraviny květ tvorba a ryby a další co se vám líbí sušení.

-Můžeme zavést domů suché krmivo / suché prádlo čistého sáčku charakteristiky a jak se dělá suchá zeleniny.

- A sušená zelenina vlhkosti chybí je snazší mít dlouhodobé skladování.

-Výživa, chuť, křupavé také lépe sladkost se zvyšuje.

-Kromě toho stravy bohaté na vlákno, lze také očekávat vést breakouts jsou snižuje účinek na zácpu eliminován.

-Rajčata, doporučujeme vzhledem k jeho vysoké krásný efekt kůže.

-To je velmi pohodlné, protože může být použita pro řadu pokrmů.

-Jablko a banán, sladké brambory, atd. je hodně lidí jíst jako bonbóny silně sladká.

-Všechny potraviny, vzhledem k tomu, žvýkací vyjde následuje sušení, získání pocitu spokojenosti v malých množstvích, aby se zabránilo přejídání.

-Vzhledem k tomu, chuť je zúžené snižuje použití koření, nepřijetí zbytečných kalorií.

-V závislosti na druhu potravin, ale to je zcela že případ sušené mohou být uloženy na několik měsíců, pokud uložíte, dal vysoušecího činidla do Ziploc a Tupperware.

 

Home Dry Food Net Bag

 

Hot Tags: domácí čisté suché potraviny tašku, Čína, výrobců, dodavatelů, velkoobchod, levné a přizpůsobené, akcií, bez vzorku

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit