Závěsná sušička sukně

Závěsná sušička sušička Vysouvací sušička na závěsy, 3 vrstvy sušicí plochy, stohovatelná, 10Lb Kapacita 3 stupňovité sušící povrchy až 10 liber Rozměry: 26,5 "vysoký x 30" široký x 18 "hluboký, 3 kubické stopy sušící plochy Odolné plastové háčky pracují na standardní sprchové tyče Snadné nastavení ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Závěsná sušička sukně

Závěsný sušící koš 3 vrstvy sušícího povrchu, stohovatelný, kapacita 10Lb

3 vrstvené sušící plochy drží až 10 liber

Rozměry: 26,5 "vysoký x 30" široký x 18 "hluboký, 3 kubické stopy sušícího prostoru

Odolné plastové háky pracují na standardních sprchových tyčích

Snadné nastavení; skládací ploché pro uložení v opakovaně použitelném pytlíku na prádlo

Černá ozdoba / bílá síť.

Funkce

Bílé plastové háčky

Funkční bílé háčky jsou součástí dodávky pro zavěšení na šatny, standardní sprchové tyče, stativy, oděvní stojany a další.

Bílé oko oděv / prádlo Bag

Přidáno je taška s odnímatelným okem s plastovou šňůrkou, která je upevněna tak, aby obsah byl zajištěn. Síť umožňuje průchod vzduchu a je plně omyvatelná v pračce.

Zahrnuté háčky pro stohování

Malé háčky ve tvaru písmene S se nacházejí v dolní části každé vrstvy, aby se jednoduše stohovalo další zavěšené sušička sukně. Tím je proces sušení oblečení mnohem pohodlnější a rychlejší. Až 3 sušičky sušiček lze pomocí této metody uložit.

Funkčnost

Jednoduché stackování. Háčky ve tvaru písmene S se nacházejí v dolní části sušícího stojanu. Otevřený koncept pro snadné umístění oděvů na každé úrovni; vhodné pro většinu oděvů lehké až střední hmotnosti, jako jsou svetry, jemné prádlo, dětské oblečení, koupací oblečení atd.

Závěsná sušička sukně

Hot Tags: zavěšení sušička svetr, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like