Závěsný suchý síťový vak

Popis produktu Závěsný suchý síťový vak · Lze použít pro sušení rostlin Hydroponic, Herb, Bud atd. · Materiál: Environmentální nylonová síť, vestavěný ocelový drátěný kroužek pro stálost · Velikost: Průměr 2 stopy , 8 vrstev · Vertikální design, plné využití prostoru · Skládací a odnímatelné police ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

O nutnosti použití visícího suchého síťového sáčku na prádlo jsem provedl šetření.

V průměru lidé říkají, že prádlo vyperete pouze jednou za dva týdny. Pokud je neplánuji ihned umýt, v kbelíku bude voda, bakterie a plísně. Pokud nemůžu umýt špinavé oblečení každý den, je nutné je vložit do kbelíku, což voní špatně, a židle jsou špinavé. Pokud máte podezření, že špinavý koš zabírá místo, můžete jej vložit do špinavého sáčku. Pokud je méně oblečení, stačí si vzít jednu do šatníku. Není příliš přeplněné na to, aby si koupil skládací oblečení. A pokud používáte pračku, přece jen nemůžete prát dvě nebo tři šaty. Je to stále místo pro jejich uložení.

 

Různé oblečení nelze vysílat jinak. Chybné větrání způsobuje deformaci oblečení, díky čemuž se na vás ostatní dívají jinak.

Sušení podlahy, dobré oděvy se nedají snadno deformovat, intimnější péče o oděvy, sušení oděvů dobré nebo špatné určuje náladu vyjít následující den, aby se usnadnilo mnoho potřeb, na které si vzpomenete, můžete opalovat spodní prádlo, spodní prádlo, podprsenku, ponožky.

Okolní síťové sušení, větru odolná spona, pevná síť


Jak se skládat dohromady?

Oběma rukama uchopte okraj ocelového prstence, zkrouťte sušící koš do tvaru 8, sbírejte jej podél rýhy ocelového prstence a sušíte košík s elastickým pásem.

Závěsný suchý síťový vak

Lze použít pro sušení rostlin rostlin, bylin, bud a tak dále.

Materiál: Environmentální nylonová síť, vestavěný ocelový drátěný kroužek pro stálost

Velikost: Průměr 2 stopy , 8 Vrstva

Vertikální design, plné využití prostoru

Skládací a vyjímatelné police


image001.jpgimage003.jpg

image007.jpgimage009.jpgimage005.jpg

Balení a doprava

Balení: 1ks / OPP Bag, nebo dle vašich požadavků


image011.jpgimage013 (001) .jpg

Tovární výstava


Jsme profesionální zakázková skládací síťová hydroponická suchá síť skládací síťová hydroponická suchá síť s vysoce kvalitní nylonovou sítí pro rychlé sušení. Nastavení a odebrání je rychlé a snadné. Má mnoho sušících vrstev plně podporujících trvanlivé výměnné komory s použitím odnímatelného prostoru. Může být kdekoli, venku, na stropě, pěstovat stan, garáž,
Díky za vaši důvěru! Pokud máte problémy s používáním, kontaktujte nás
Pomůže ostatním dozvědět se více o produktu, pokud si přejete zanechat nějakou pozitivní zpětnou vazbu a přeji vám hezký den!


image015.jpgimage017.jpgimage021.jpg

image019.jpg

Varování

Při prvním použití Pop-Up Hamper Bin si před vyskočením udržujte bezpečnou vzdálenost od těla!
a) Vyvarujte se vlhkého prostředí.
b) Používejte jej v rámci skladovací hmotnosti.
c) Boční rukojeti používejte k přepravě těžších břemen.Dotaz