Závěsná síťová taška na vysouvání racku na 4 stojany

Závěsná suchá síťová taška Rack sušící stojan 4 vrstvy Bylinná rychleschnoucí zavěšená sušicí věšička Bud a rostlinná zástěra Vysoušeč síťového stojanu 4 vrstvy vánočních dárků Zahradnické dárky pro domácnosti s přenosným pouzdrem · Bylinkový vysoušecí síťový stojan: průměr a 7 "mezi každou vrstvou, čímž je celková výška 28" od horní části ke dnu • Sklopná síťová hydroponická síť pro sušení: Stojan se zhroutí bez námahy na tloušťku 0,5 "a může být přeložen do jeho kufru. : Kufřík má průměr 24 "a tloušťku 1", což z něj činí velmi malý a kompaktní a snadno se pohybuje nebo je ukládá, když se nepoužívá. Suchý síťový vak pro čerstvé bylinky: Ideální dokonalý suchý stojan pro vyčištění vašich čerstvých bylin koření, jako jsou: bazalka, petržel, oregano atd.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Závěsná síťová taška na vysouvání pytlů Rack 4 úrovně

Detaily produktu

· Bylinkový vysoušecí stojan: Tato síťová sušička na sušení byliny má 4 vrstvy o průměru 24 "a 7" mezi každou vrstvou, čímž je celková výška 28 "od horní části dolů.

· Sklopná síťová hydroponická síť pro sušení: Stojan se bez námahy zhroutí na tloušťku 0,5 palce a lze jej sklopit do kufru.

· Taška s kufříkem a pouzdrem: Kufr má rozměry 24 "a tloušťku 1", takže je velmi malý a kompaktní a snadno se pohybuje nebo je ukládá, když se nepoužívá

· Suchá síťová taška pro čerstvé bylinky: Jedná se o perfektní suchý stojan, díky němuž jsou vaše čerstvé bylinky připraveny do sušených koření, jako jsou: Basil, Petržel, Oregano atd.

· Vánoční zahradnické dárky: Tento sušák na byliny je dokonalými dárky pro vášnivého zahradníka. Skvělý dárek pro den matek, babičku, manželku, matku, muže nebo ženy chlapce a dívky, při příležitostech, jako je velikonoční, mateřský den, den otců, narozeniny, výročí

Závěsná síťová taška na vysouvání racku na 4 stojany

Závěsná síťová taška na vysouvání racku na 4 stojany

Jak ji zavřít?

Nejdřív jej držte rovný a zahn te protilehlými okraji.

Za druhé se točte uprostřed, takže vypadá jako číslo 8.

Zatřetí přiložte ruce k sobě, takže vypadá jako 0

Závěsná síťová taška na vysouvání racku na 4 stojany

Varování

Poprvé, když používáte Hanging Dry Net Bag Rack , udržujte bezpečnou vzdálenost od těla předtím, než se objeví!

a) Vyvarujte se vlhkému prostředí.

b) Používejte ho v rámci skladovací hmotnosti.

c) Boční rukojeti používejte k přepravě těžších nákladů.

Dotaz