Camping Mesh Drying Net Bag

Dobrý den, pane / paní, vítejte ve společnosti Fuxin Co., Ltd. Díky 16letým zkušenostem v továrně jsme pro vás nejlepší volbou s vysoce kvalitní konkurenční cenou pro vyskakovací koše na prádlo laundry Zavěšení suchého síťového sáčku. Popis produktu Ostatní vzory: Balení a doprava Informace o společnosti Fu xin Co., Ltd se nachází v ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Dobrý den, pane / paní, vítejte ve společnosti Fuxin Co., Ltd. Díky 16letým zkušenostem v továrně jsme pro vás nejlepší volbou s vysoce kvalitní konkurenční cenou pro vyskakovací koše na prádlo laundry Zavěšení suchého síťového sáčku.


Yiwu Yuxin Commodity Co., Ltd. také poskytuje vysoce kvalitní reklamní produkty pro globální trh. Máme několik výrobních základen v čínských výrobních centrech a prodejních kancelářích, abychom vám poskytli levné a zlevněné přizpůsobené / potištěné propagační dárky, obchodní dárky, propagační předměty a reklamní dárky v komplexních obchodech.


Haning suchý síťový vak používá k výrobě polyesterovou tkaninu. Tato objednávka je od zákazníka, který s námi jako první spolupracuje. Řekl mi, že se zeptám mnoha dodavatelů a porovnám s kvalitou a cenou vzorku.

Nakonec spolupracuje s naší vyskakovací továrnou.


Popis výrobku


Velikost produktu: 110x30cm


Čtyřvrstvý závěsný koš lze použít k zavěšení špinavých šatů v koupelně, toaletního papíru, čističe obličeje, oblečení do skříně, podprsenky s podprsenky lze umístit samostatně, hračky lze umístit i pro kojence, sušení balkonu, podprsenky, spodní prádlo, lze vyřešit ponožky, boty, plyšové hračky a další drobné oblečení. Jste při rozpacích malých kusů nebo spodního prádla v rozpacích a zároveň se snažíte vyrovnat nevýhody protažení, vrásek, puchýřů ramen ve visících šatech na věšáku. Je to praktické a univerzální. Po skládání je křehký a kompaktní a nezabírá žádný prostor. Je to ideální malý partner pro váš domov.


Nový design Magic Stick pro snadné pozastavení. Polyesterová síťovina má dobrou propustnost pro vzduch, silnou a elastickou, hustou síťovinu a dobrou propustnost pro vzduch.


Omotaná hrana z nylonu, precizní nit, vybraná omotaná hrana z nylonu, přesné šití nitě.

Kouzelná páska se snadno zavěsí, horní část je navržena s kouzelnou páskou, snadno se zavěsí, snadno se vezme, bez vázání.


Jednoduchý skládací design, design držáku drátu, odolný, snadno přijímatelný


Kategorizace a přijímání, uvolňování prostoru


hanging dry net bag

pop-up hamper

Další vzory:

laundry hamper basket hamper

cartoon style laundry hamper round pop-up hamper

Mesh Pop-Up Hamper

Balení a doprava


image013.jpg

image015.jpg

Informace o společnosti


Fu xin Co., Ltd se nachází v Hangzhou, Zhejiang, Čína a hlavně vlastní vyskakovací brzda, koš na prádlo.

Spoléháme se na profesionální technologie, uspokojující služby, inovativní koncept a praktický přístup, spolupracovali jsme s mnoha společnostmi, jako je DG, DT, PRO-MART atd. s naší vysokou kvalitou, těšíme se dobré pověsti od zahraničních klientů. Jako továrna na zkušenosti, můžeme přijmout vlastní design, logo.size, balíček, štítek atd. Normálně připravujeme skladování pro klienty naléhavou objednávku. Děkujeme, že jste se k nám připojili a vytvořili oboustranně výhodný obchod.


image011.jpg

image018.jpgimage020.jpg

image022.jpgimage024.jpg

FAQ:

O kvalitě

1. Jak ovládáte kvalitu?
Naše továrna má 10 let zkušeností v oblasti výroby pop-up pracích strojů. A většina našich pracovníků je profesionální v detailech řemesel. Detaily získají trh!

Máme inspekční tým, který před odesláním zkontroluje všechny produkty jeden po druhém.

2. Jak mám postupovat, když dostanu zboží špatné kvality?
Pokud je to naše odpovědnost za špatnou kvalitu. Řekněte nám, kolik kusů špatného zboží, zasláním fotografií, vám poskytneme přiměřenou kompenzaci.

Dotaz