Camping Mesh Drying Bag

Dobrý den, pane / paní, vítejte ve společnosti Fuxin Co., Ltd. Díky 16 letým zkušenostem v továrně jsme pro vás nejlepší volbou s vysoce kvalitní konkurenční cenou pro vyskakovací koše na prádlo , Zavěšení suchého síťového sáčku. Popis produktu Jiné vzory: Package& Informace o přepravní společnosti Fu xin Co., Ltd se nachází v ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Dobrý den, pane / paní, vítejte ve společnosti Fuxin Co., Ltd. Díky 16 letým zkušenostem v továrně jsme pro vás nejlepší volbou s vysoce kvalitní konkurenční cenou pro vyskakovací koše na prádlo , Zavěšení suchého síťového sáčku.


YiwuYuxinCommodityCo., Ltd. rovněž poskytuje vysoce kvalitní konkurenční produkty proeglobalmarket.Wehaveseveralproductionbasesin China ChinaGG # 39;


Haning suchý síťový sáček používá k výrobě polyesterovou tkaninu. Tato objednávka je od zákazníka, který s námi jako první spolupracuje. Řekl mi, že se zeptám mnoha dodavatelů a porovnám s kvalitou a cenou vzorku.

Nakonec spolupracuje s naší vyskakovací továrnou.


Popis výrobku


Velikost produktu: 110 x 30 cm


Čtyřvrstvý závěsný koš lze použít k zavěšení špinavých šatů v koupelně, toaletního papíru, čisticího prostředku na obličej, oblečení do skříně, podprsenky s podprsenky lze umístit samostatně, hračky lze umístit i pro kojence, sušení balkonu, podprsenky, spodní prádlo, lze vyřešit ponožky, boty, plyšové hračky a další drobné oblečení. Jste při rozpacích malých kusů nebo spodního prádla v rozpacích a zároveň se snažíte vyrovnat nevýhody prodloužení, vrásek, puchýřů ramen ve visících šatech na věšáku. Je to praktické a všestranné' Po skládání je' je jemný a kompaktní a nezabírá žádné místo. Je' je ideálním malým partnerem pro váš domov.


Nový design Magic Stick pro snadné pozastavení. Polyesterová síťovina má dobrou propustnost pro vzduch, silnou a elastickou, hustou síťovinu a dobrou propustnost pro vzduch.


Omotaná hrana z nylonu, precizní nit, vybraná omotaná hrana z nylonu, přesné šití nitě.

Kouzelná páska se snadno zavěsí, horní část je navržena s kouzelnou páskou, snadno se zavěsí, snadno se vezme, bez vázání.


Jednoduchý skládací design, design držáku drátu, odolný, snadno přijímatelný


Kategorizace a přijímání, uvolňování prostoru


hanging dry net bag

pop-up hamper

Další vzory:

laundry hamper basket hamper

cartoon style laundry hamper round pop-up hamper

Mesh Pop-Up Hamper

Balení& Lodní doprava


image013.jpg

image015.jpg

Informace o společnosti


Fu xin Co., Ltd se nachází v Hangzhou, Zhejiang, Čína a hlavně vlastní vyskakovací brzda, koš na prádlo.

Spoléháme se na profesionální technologie, uspokojující služby, inovativní koncept a praktický přístup, spolupracovali jsme s mnoha společnostmi, jako je DG, DT, PRO-MART atd. s naší vysokou kvalitou, těšíme se vysoké reputaci od zahraničních klientů.Jako továrna na zkušenosti, můžeme přijmout vlastní design, logo.size, balíček, štítek atd. Normálně připravujeme skladování pro klienty naléhavou objednávku. Děkujeme, že se na nás staví win-win podnikání.


image011.jpg

image018.jpgimage020.jpg

image022.jpgimage024.jpg

FAQ:

O kvalitě

1. Jak ovládáte kvalitu?
Naše továrna má 10 roky zkušeností ve výrobě pop-up pracích strojů. A většina našich pracovníků je profesionální v detailech řemesel. Detaily získají trh!

Máme inspekční tým, který před odesláním zkontroluje všechny produkty jeden po druhém.

2. Jak mám postupovat, když dostanu zboží špatné kvality?
Pokud je to naše odpovědnost za špatnou kvalitu. Řekněte nám, kolik kusů špatného zboží, zasláním fotografií, vám poskytneme přiměřenou kompenzaci.

Hot Tags: camping mesh sušící síťový sáček, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit