4 stupňová skládací hydroponická zavěšená suchá síťová taška / závěsná sušárna na sušení rostlin

4-tilová skládací hydroponická zavěšená suchá síťová taška / závěsná sušárna na rostliny Název produktu: 4-tilová skládací hydroponická závěsná suchá síťová taška / zavěšená zásuvka na sušení rostlin Závěsná rostlina a sušárna Bud, 4 vrstvová skládací hydroponická suchá síť pro bylinky a čaj s přenosnou taškou 24 palce x 48 palců · ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

4 stupňová skládací hydroponická zavěšená suchá síťová taška / závěsná sušárna na sušení rostlin

Závěsná rostlina a vysoušecí podnos Bud, 4 vrstvová skládací hydroponická suchá síť pro bylinky a čaj s přenosnou taškou 24 palců x 48 palců

· Můžete vysušit a vyléčit pupeny a rostliny bez těžkopádných polic nebo skříní, které potřebují spoustu místa, i když se nepoužívají. Prostorově úsporný design potřebuje víc než skříň.

· Prodyšná polyesterová síťová konstrukce je lehká a umožňuje pomalé a rovnoměrné sušení, stejně jako přístup 360 stupňů pro sklizeň a manikúru vašeho sklizně. Síťované stěny zabraňují spadnutí nebo rozlití řízků.

· 6palcová pružina mezi kulatými, horní vrstvy zajišťuje maximální cirkulaci vzduchu, aby se zabránilo hnilobě a houbám. Rámy s vysokou pevností v tahu poskytují stabilitu a podporu pro bylinky, zeleninu, květiny a další rostliny.

· Upravte systém na dvou úrovních jednoduchým odblokováním spodních 2 vrstev. Happy Hydro Dry Net je ideální pro pěstování stanu nebo místností, skleníků nebo dokonce i vaší náhradní koupelny. Celkové rozměry: 24 palců D x 48 palců H.

· Snadná instalace s připevněnými popruhy s háčky a smyčkami. Použijte stropní hák, šňůru na prádlo, sprchovou tyč nebo jinou vodorovnou tyč pro zavěšení. Odstraní v sekundách pro uložení ve vlastním tašce na zip.

4 stupňová skládací hydroponická zavěšená suchá síťová taška / závěsná sušárna na sušení rostlin

Popis produktu

Velikost: 24 palců x 48 palců

Univerzální a snadno použitelný

Díky 4 prostorným síťovinám umožňuje Dry Net Bas Bas rozšiřovat sklizeň pro optimální oběh vzduchu. 3,2 palcové stěny kolem každé vrstvy snižují riziko ztráty některého z vašich rostlinných materiálů. Pokud zjistíte, že 4 vrstvy jsou více než vaše sklizeň vyžaduje, můžete snadno uvolnit spodní 2 vrstvy a přeměnit sušicí stojan na dvoustupňovou konfiguraci pro menší růst. Drátěné rámy robí náš vysoušeč bylin pevný a robustní, ale snadno použitelný, bez nutnosti montáže.

Vhodné pro všechny typy rostoucích prostorů

Nezáleží na velikosti vašeho rostoucího provozu, 24 "x 48" Happy Hydro Drying Net vyhovuje vašim požadavkům na sušení rostlin. Zavěste ji za několik sekund se zavěšeným popruhem, který vám umožní zavěsit ho téměř z čehokoliv. Není třeba instalovat háčky nebo jiný hardware.

Nezůstávejte v závěsu, když hledáte sušicí prostor při příjezdu sezóny. Přidejte do dnešního dne košík Happy Dry Hanging Plant Drying Rack.

4 stupňová skládací hydroponická zavěšená suchá síťová taška / závěsná sušárna na sušení rostlin

Varování

Při otevírání opatrně dbejte. Použitý ocelový kroužek je "pružinově zatížený" a může se pružně otevřít a rychle vyskočit. Vyklopte každý kus na podlahu od vás a automaticky se otevře pro použití.

 

FAQ

Jaká je velikost tohoto zboží za suchou síťovinu?

Výška Rozvinutá celková velikost je 24 palců x 48 palců

Dotaz