4 vrstvy skládací Haning Camping suché síťové tašky

Produktová funkce Camping Dry Net, 4 vrstvy skládací Haning sušící stojan 4 vrstvy design s velkou kapacitou - 3 vrstvy sušící síť pro ovoce, zeleninu, pokrm, nádobí nebo skladování oblečení. Na samém vrcholu, kde visí, má dokonce i otvor na zip, který dovnitř dá pár malých věcí. Plná ochrana - Mřížka s vysokou hustotou, která chrání hmyz, parazity, moskyti, mouchy a prach. Ujistěte se, že položky uvnitř jsou čisté a bezpečné. Uzavírání na zip je snadné otevírat a zavírat. Hanging Design - Kempování Dry Net, 4 vrstvy skládací Haning Sušení Rack lze zavěsit kdekoli, jako je Outdoors, strop, růst stan, garáž, kuchyň, skříň, atd. Ideální pro další úložný prostor. Dobrá stabilita - Svislé zavěšení, má vestavěné posílení v regálech, je dobré zastavit jejich prohnutí, poskytnout robustní podporu a dostatečně silné udržet vaše štáby. Humanizační návrh: Různá velikost místnosti, můžete podle velikosti objektu do příslušné mřížky a jediného navrstveného zipu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

4 vrstvy skládací Haning Camping suché síťové tašky

· Velikost: 39cm * 39cm * 100cm / 15.35 * 15.35 * 39.37in

· Materiál produktu: Prodyšná nylonová síťovina s pevným uzávěrem na zip se sklopným pozinkovaným ocelovým drátem

· Dobrá ventilace - ventilační a trvanlivý síťový materiál umožňuje správné provzdušňování, takže se nevytváří žádná plíseň ani plíseň. Vzduch a slunce mohou procházet, aby usušily věci uvnitř. Humanizační návrh - Různá velikost místnosti, můžete podle velikosti objektu do příslušné mřížky. Mřížka s vysokou hustotou, která chrání hmyz, parazity, komáry, mouchy a prach.

· Závěsný design - Může být zavěšen kdekoli, jako je Venku, Strop, Grow stan, Garáž, Kuchyně, Skříň atd. Ideální pro další úložný prostor. Mít vestavěné posílení v regálech je dobré zastavit jejich prohnutí.

· Design 4 vrstev - 3 vrstvy sušící sítě pro ovoce, zeleninu, jídlo. Extra pytel nahoře je chytré využití prostoru a ideální místo pro balení několika malých věcí. Tkanina je odolná a upevnění nahoře je zesíleno.

· Snadné použití - Lehké a přenosné, bez nutnosti montáže a nástrojů. Přichází-li se s taškou, může být složena bez použití. Ideální pro grilování, pěší turistiku, rybolov, párty, kempování, piknik, sušení bylin, sušení oděvů, používání kuchyně a tak dále.

· Síťově šifrová síťka s vysokou hustotou, prodyšná a účinně zabraňuje hmyzu

· Boční zip je pro vás velmi snadné položit věci a vyndat je, stejně jako dát ovoce, zeleninu, květiny, bylinky atd.

4 vrstvy skládací Haning Camping suché síťové tašky

Funkce produktu

4 vrstvy design s velkou kapacitou - 3 vrstvy suší sítě pro ovoce, zeleninu, jídlo, nádobí nebo skladování oblečení. Na samém vrcholu, kde visí, má dokonce i otvor na zip, který dovnitř dá pár malých věcí.

Plná ochrana - Mřížka s vysokou hustotou, která chrání hmyz, parazity, moskyti, mouchy a prach. Ujistěte se, že položky uvnitř jsou čisté a bezpečné. Uzavírání na zip je snadné otevírat a zavírat.

Hanging Design - Kempování Dry Net, 4 vrstvy skládací Haning Sušení Rack lze zavěsit kdekoli, jako je Outdoors, strop, růst stan, garáž, kuchyň, skříň, atd. Ideální pro další úložný prostor.

Dobrá stabilita - Svislé zavěšení, má vestavěné posílení v regálech, je dobré zastavit jejich prohnutí, poskytnout robustní podporu a dostatečně silné udržet vaše štáby.

Humanizační návrh: Různá velikost místnosti, můžete podle velikosti objektu do příslušné mřížky a jediného navrstveného zipu.

Dobrá ventilace - poskytuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a sluneční paprsky mohou přes něj uschnout bylinu, rostlinu, pupenku, jídlo atd. Větrací síťovina umožňuje správné provzdušňování, takže se nevytváří žádná plíseň ani plíseň.

Víceúčelové - ideální pro grilování, pěší turistiku, rybolov, párty, kempování, piknik, sušení bylin, sušení oděvů, používání kuchyně a tak dále.

Snadné použití - Lehké a přenosné, bez nutnosti montáže a nástrojů. Jednoduše rozbalte jednotku, rozvinujte ji a zavěste ji na požadované místo.

Jednoduché ukládání - Přichyťte se s taškou, lze jej skládat, pokud ji nepoužíváte.

4 vrstvy skládací Haning Camping suché síťové tašky

Záruka

Naše multifunkční zásuvná zásuvná taška na sušení v sušičce poskytuje bezstarostnou 2měsíční záruku. Pokud z nějakého důvodu nechcete, nebo nejste spokojeni, pak nám dejte vědět, řešíme ji až do 100% spokojenosti.

Dotaz