4 vrstvy skládací zavěšená taška na suchou síťovou tašku

Dobrá ventilace - Větraný a odolný síťový materiál umožňuje správné provzdušňování, takže nedochází k tvorbě plísní nebo plísní. Vzduch a slunce mohou projít skrz to, aby usušily věci uvnitř. Humanizace Design - Místnost různé velikosti, můžete podle velikosti objektu do příslušné mřížky. Síť s vysokou hustotou chrání hmyz, parazity, komáry, mouchy a prach. Závěsný design - lze zavěsit kdekoli, jako je venku, strop, pěstovat stan, garáž, kuchyň, skříň atd. Ideální pro další úložný prostor. Mít vestavěné zesílení v policích je dobré zastavit jejich ochabnutí. Závěsný design - Camping Dry Net, 4 vrstvy skládací Haning Drying Rack lze zavěsit kdekoli, jako venku, strop, růst stan, garáž, kuchyň, skříň atd. Ideální pro další úložný prostor. Dobrá stabilita - Vertikální zavěšení, vestavěné zesílení v policích, je dobré zastavit jejich ochabování, poskytovat robustní podporu a dostatečně silnou, aby udržely vaše zaměstnance. Humanizační design: Místnost různé velikosti, můžete podle velikosti objektu do vhodné mřížky a jednovrstvého designu zipu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

4 vrstvy skládací zavěšená taška na suchou síťovou tašku

Velikost: 39 cm * 39 cm * 100 cm / 15,35 * 15,35 * 39,37 palců


Materiál produktu: Prodyšná nylonová síťovina, s pevným zapínáním na zip, se skládacím pozinkovaným ocelovým drátemDobrá ventilace - Větraný a odolný síťový materiál umožňuje správné provzdušňování, takže nedochází k tvorbě plísní nebo plísní. Vzduch a slunce mohou projít skrz to, aby usušily věci uvnitř. Humanizace Design - Místnost různé velikosti, můžete podle velikosti objektu do příslušné mřížky. Síť s vysokou hustotou chrání hmyz, parazity, komáry, mouchy a prach.Závěsný design - lze zavěsit kdekoli, jako je venku, strop, pěstovat stan, garáž, kuchyň, skříň atd. Ideální pro další úložný prostor. Mít vestavěné zesílení v policích je dobré zastavit jejich ochabnutí.


4 vrstvy Design - 3 vrstvy sušící síť pro ovoce, zeleninu, jídlo. Další sáček nahoře je chytré využití prostoru a ideální místo pro zabalení několika malých věcí. Tkanina je trvanlivá a upevnění nahoře je vyztuženo.


Snadné použití - Lehké a přenosné, není třeba žádná montáž ani nářadí. Přichází s přepravní taškou, lze ji bez použití složit. Ideální pro grilování, pěší turistiku, rybaření, párty, kempování, piknik, byliny, sušení oděvů, použití v kuchyni atd.


Šifrovací síťovina s vysokou hustotou, prodyšná a může účinně zabránit hmyzu


Boční zip je pro vás velmi snadné vkládat věci a vyjmout je, stejně jako dát ovoce, zeleninu, květiny, byliny atd.Skládací taška na suchou síť Haning Camping s 4 vrstvami

Funkce produktu

4 vrstvy design s velkou kapacitou - 3 vrstvy sušící síť pro skladování ovoce, zeleniny, jídla, nádobí nebo oblečení. Úplně nahoře, kde visí, má dokonce i zipový otvor pro vložení pár malých věcí dovnitř.

Plná ochrana - síť s vysokou hustotou chrání hmyz, parazity, komáre, mouchy a prach. Zajistěte, aby předměty uvnitř byly čisté a bezpečné. Zapínání na zip lze snadno otevřít a zavřít.

Závěsný design - Camping Dry Net, 4 vrstvy skládací Haning Drying Rack lze zavěsit kdekoli, jako venku, strop, růst stan, garáž, kuchyň, skříň atd. Ideální pro další úložný prostor.

Dobrá stabilita - Vertikální zavěšení, vestavěné zesílení v policích, je dobré zastavit jejich ochabování, poskytovat robustní podporu a dostatečně silnou, aby udržely vaše zaměstnance.

Humanizační design: Místnost různé velikosti, můžete podle velikosti objektu do vhodné mřížky a jednovrstvého designu zipu.

Dobrá ventilace - Poskytuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a slunečním svitem skrz ni, aby vyschla bylina, rostlina, pupen, mísa atd. Větraný materiál ze síťoviny umožňuje správné provzdušňování, takže nedochází k tvorbě plísní nebo plísní.

Víceúčelové - ideální pro grilování, pěší turistiku, rybaření, večírky, kempování, piknik, byliny, sušení oděvů, použití v kuchyni atd.

Snadné použití - Lehké a přenosné, není třeba žádná montáž ani nářadí. Jednoduše rozbalte jednotku, rozložte ji a zavěste na požadované místo.

Snadné skladování - přicházejte s přenosným vakem, lze jej bez použití složit


jméno výrobku

4 vrstvy skládací zavěšená taška na suchou síťovou tašku

Materiál

100% polyester, 190T hmotnost tkaniny: 36GSM, skládací ocelový drát + 1cm plastová trubka

Velikost

přizpůsobit přizpůsobené6

Obal

1ks / opp taška + barevná karta, 50ks / karton

Fukce

Víceúčelové - ideální pro grilování, pěší turistiku, rybaření, večírky, kempování, piknik, byliny, sušení oděvů, použití v kuchyni atd.

Velkokapacitní design je vhodnější pro ubytování Použitelné do škol, rodin, nemocnic, hotelů, funkčních košů na textilie, skladovacích košů, úložných hraček pro děti atd.

MOQ

500-1000PCS

Vzor loga

Tepelný přenosový tisk / sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý sítotisk, barvení,

Odbyt

Velkoobchod není maloobchod

Platba

T / T, West Union, Paypal, L / C


Skládací taška na suchou síť Haning Camping s 4 vrstvami

Záruka


Naše továrna na multifunkční zavěšení na suchou tašku poskytuje bezstarostnou dvouměsíční záruku .if z nějakého důvodu to nechcete nebo nejste spokojeni, pak nám dejte vědět, vyřešíme to až do 100% spokojenosti.

Yiwu Yuxin Commodity Co., Ltd. také poskytuje vysoce kvalitní propagační produkty pro globální trh. Máme několik výrobních základen v čínských výrobních centrech a prodejních kancelářích, abychom vám poskytli levné a zlevněné přizpůsobené / potištěné propagační dárky, obchodní dárky, propagační předměty a reklamní dárky v obchodech na jednom místě.

web: www.fuxinpop.com

http://www.fuxinpop.com/laundry-hamper/laundry-hamper-with-mesh-bag.html

Dotaz