Odolná síťová kapsa na sprchový kufr

Už žádné objemné a nemotorné! Byla přijata nová sofistikovaná trvanlivá taška z polyesterového pletiva s univerzálním kompaktním designem, super nízkou hmotností, vysoce kvalitním materiálem, jemným zpracováním a vynikající přenosností.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

popis produktu

All-black Unisex přenosná zavěšená síťovina Quick Dry Dry Caddy s rukojetí, (vše-černá, 6 "X 6" X 9 ")

· Žádné další objemné a nemotorné! Byla přijata nová sofistikovaná trvanlivá taška z polyesterového pletiva s univerzálním kompaktním designem, super nízkou hmotností, vysoce kvalitním materiálem, jemným zpracováním a vynikající přenosností.

· Odolná proti vodě a plísním a nehořlavá. Může být umístěn na rukojeti sprchy. Očistěte jej vlhkým hadříkem nebo umyjte ručně.

· Jedno velké a šest malých kapes pro vaše příslušenství. Prostorný, přesto kompaktní, lehký, odolný a stylový. Nejen pro sprchy, ale také pro uložení a přenášení hraček, malých nástrojů.

· Ideální pro cestování, sport, vysokohorskou kolej, kempování, vojenskou techniku, tělocvičnu, lázně, křižníky a rychlé přes noc atd., Nebo jednoduše jako úžasný dárek.

Odolná síťová kapsa na sprchový kufr

Vlastnosti produktu

Velikost: 6 "X 6" X 9 "| Barva: černá nebo přizpůsobená

Kvalita: černá Unisex vysoce kvalitní krásná elegantní oka sprchový rám je vyrobena z prémie vinylové potažené polyesterové jádro příze.

Jedinečnost: je stylová, odolná, lehká, rychlá suchá, kompaktní, prostorná, nepromokavá, odolná proti plísním, nerezavějícím a je unisex, celočerně vyvážená, skvělá pro muže i ženy.

Použití: Ideální pro domácí, kolej, cestování, vojenské, tělocvičny, lázně, křižníky a rychlý přes noc. Jiné než pro sprchy, mohou být také použity pro skladování a přepravu hraček, malých nástrojů.

Hot Tags: odolné síťoviny sprcha caddy taška, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit