Sbalitelné housenka potomky Play stan tunel

Prvotřídní design: vyrobeny z polyesteru a flexibilní polstrované ocelového drátu zaručit dobu přehrávání bez zápachu a optimální trvanlivost. Polovina ok design pro komplexní větrání a vymazat vnitřní vizi.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

· Prvotřídní design: vyrobeny z polyesteru a flexibilní polstrované ocelového drátu zaručit dobu přehrávání bez zápachu a optimální trvanlivost. Polovina ok design pro komplexní větrání a vymazat vnitřní vizi.

· Více možností připojení: Anti vrakování připevnění lana a smyčky na obou koncích tunelu umožňuje bezproblémové připojení s kompatibilními hrát stany, stejně jako nekonečné připojení s více hrát tunely.

· Fitness: Prolézací tunel může být jedním z nejlepších cvičení pro malé děti. Pomáhá rozvíjet sílu horní a dolní části těla, hlavní síla a schopnost přenášení váhy.

· Snadno přenosný: lehké materiály s brašna umožňuje snadnou přepravu.

· Rozměry: Tunel Tube je 63 palců vysoký x průměr 19 palců. Odolné, dobře postavené paměti vysokopevnostní ocelové kostry a proti opotřebení materiálu, který je poměrně delší než procházení tunely jiných značek

 

Collapsible Caterpillar Chilren Play Tent Tunnel

 

Výhoda

Připevnění lana a smyčky

Připevnění lana/smyčky design umožňuje snadné připojení nekonečné hře tunelů mezi sebou. Konstrukce je mnohem účinnější než tradiční Velcro upevnění si Velcro tendence k poškrábání a poškození textilních materiálů.

Ventilační materiál:

Tkanina polyester 190T poskytují výjimečnou větrání a zvýšit viditelnost vnitřní tunel umožní uživatelům bez námahy vašeho dítěte tunelu procházení.

Flexibilní polstrované ocelový drát

Drát je ohraničen tlusté bavlny k ochraně vašeho dítěte kolena před škrábání v kabelovém připojení během procházení a zvýšit celkovou odolnost drátu.

Tlaková ocelový drát: Vysoce pružný a odolný ocelový drát lze snadno komprimovat a umístěna do jeho tašku pro jednoduché skladování.

Collapsible Caterpillar Chilren Play Tent Tunnel

Collapsible Caterpillar Chilren Play Tent Tunnel

 

Hot Tags: sbalitelné housenka potomky play stan tunelové, Čína, výrobců, dodavatelů, velkoobchod, levné a přizpůsobené, akcií, bez vzorku

Dotaz

You Might Also Like