Síťovina na zavěšení síťky na suchou síť

Závěsné oděvy na suchý oděv Síťové oděvy na suchý oděv Dryong: Může nést 20 kg oděvu, Dia je 23. 6 palce, výška 29. 5 palce. Konstrukce: Prodyšná konstrukce s otevřenými oky, podporuje efektivní sušení vzduchu. Chraňte oděv: Chraňte oděv' s tvarem a velikostí, suchým svetrem a skvělým ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Naše skládací svetrová závěsná sušička navržená s velkorysou velikostí vysoušecí mřížky, která umožňuje proudění vzduchu při ležení oblečení a provzdušňování bez rizika roztažení, ztráty tvaru, zanechání otisků nebo zmačkání, což je ideální pro předměty jako svetry a halenky. Díky tomu je také ideální pro rychlé sušení jemných látek, jako jsou svetry a halenky.


A tento skládací suchý stojan na suchý koš je skládací. Pokud se sušička nepoužívá, složte ji napůl na rovinu, což je skvělé pro kompaktní skladování a úsporu místa.

Jak se dostat zpět do úložiště?
oběma rukama držte levou rukou na 9 o' hodiny a pravou rukou na 3 o' hodiny. Otočte levou ruku k sobě a pravou ruku od sebe. Zatlačte ruce k sobě a pokračujte v kroucení dolů na velikost úložného pouzdra. Don' nechte to vycházet velmi rychle.

Specifikace


Sušák na prádlo: Může nést 20 kg oděvů, Dia je 23. 6 palce, výška 29. 5 palce.

Konstrukce: Prodyšná konstrukce s otevřenými oky, podporuje efektivní sušení vzduchu.

Chraňte oděv: Chraňte oděv' Tvar a velikost, svetrová síť a skvělá pro různé tkaniny.

Snadné skladování: Design pro skládání, vhodný pro příjem.

DurablematerialMade of Nylon, Design pro Edge Package, Tidy a Thick Stitching.

1 ks x 2 Vysoušecí sušička na skládané pletivo. Seznamte se s různou potřebou sušení svetrů, jemného oblečení, polštářů, hraček nebo bylin, zeleniny, květin a podobně.

Prodyšná konstrukce z nylonového pletiva je lehká, nahoře bez úrovní zajišťuje maximální cirkulaci vzduchu, 360 stupňové rovnoměrné sušení. Pokud se sušička nepoužívá, složte ji napůl na rovinu, což je skvělé pro kompaktní skladování a úsporu místa.

Prémiový materiál:

Vyrobeno z prodyšného síťovinového pletiva, vyznačuje se velkoryse vysoušecí povrchem pro rozložení jemného oblečení pro rychlé a snadné sušení. Plot kolem, aby se zabránilo pádu oblečení a větruvzdorný háček, aby se zabránilo náhodnému pádu ve větrném dni.

Široké použití: Vhodné pro sušení podprsenky, spodního prádla, ponožek, plněné hračky, suchých potravin, jako jsou ryby, sušené maso, zelenina, ovoce atd.

Snadná instalace: Skládací sušicí stojan se zavěšeným háčkem. K zavěšení použijte stropní háček, prádelní šňůru, sprchový prut nebo jinou vodorovnou tyč

Kompaktní a velmi pohodlné přenášení

ANTI-SKID DESIGN: Protiskluzové drážky drží oblečení pevně. Nýty vyrobené z hliníkové slitiny nikdy nehrdzaví.

Poloviční přeložené pro dětské oblečení' Rozložené pro oblečení pro dospělé. Plně složené pro pohodlné nošení a šetří místo v zavazadlech.

Toto je ergonomicky tvarované zakončení pro zachování tvaru oděvu. Tento stojan vám pomůže s uspořádáním šatů, kalhot, kabátů, obleků.Hanging Drying Rack Mesh Clothes Dry Net

Hot Tags: závěsné sušení stojanu na oděvy, suchá síť, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like