Odnímatelné oblečení Suchý čistý koš

Popis produktu Odnímatelné oblečení Suchá síťová taška · Mnoho úrovní sušení povrchu může pojmout až 10 liber. ·3 krychlové stopy sušících prostor a lze je složit do 11" plochého kruhu pro snadné skladování. · Rozměry: 30,3 L x 24,5" W x 30,7" H. Konkrétnější informace o velikosti naleznete...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Polyesterová síťovina

Polyesterový materiál má vysokou pevnost a odolnost a pevný a odolný, světelnou odolnost, tepelnou odolnost, dobrou stabilitu


Voštinová síťová konstrukce

Voštinová síťovina, šestihranná struktura stabilní a pevná konstrukce, není snadné deformovat, má silnou houževnatost a odolnost, silnou odolnost proti nárazu, tlumení a má silnou pevnost, pevnou, odolnou proti opotřebení, trvanlivou.


Kreativní příjem nového výběru výroby ok příze prodyšné vizuální, skládací a snadno přijímat položky, klasifikace a indukce, úspora místa, materiál zdraví, ochrana životního prostředí, snadno se, čistý domov od nynějška, mřížka vícevrstvý příjem koš, pohodlnější a pohodlnější uspořádání, čtyřstupňový design, pomůže vám úhledně přijmout oblečení a hračky, atd.


●Mnoho úrovní sušení povrchu může pojmout až 10 liber.

●3 krychlové stopy sušících prostor a mohou být složeny do 11" plochého kruhu pro snadné skladování.

●Rozměry: 30,3 L x 24,5" W x 30,7" H. Konkrétnější informace o velikosti naleznete na obrázku.

●Odolný plastový háček funguje na standardních sprchových tyčích a může být uzamčen, aby nedošlo k foukání větrem.

●Materiál: Vyrobeno polyesterovou síťovinou a nerezovou řidítkem, která je antibakteriální a vlhkost

Důkaz.


Název produktu

Odnímatelné oblečení Suchá síťová taška

Materiál

100% polyester, hmotnost tkaniny 190T: 36GSM, skládací ocelový drát +1cm plastová trubka

Velikost

Přizpůsobené

Obalu

1ks / opp taška + barevná karta, 50ks / karton

Fuction

Velkokapacitní design je vhodnější pro ubytování Platí pro školy, rodiny, nemocnice, hotely, funkční tkaniny koše, úložné koše, dětské hračky skladování, atd.

Moq

500-1000ks

Vzor loga

Tisk přenosu tepla/Sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý tisk, barvení,

Prodejní

Velkoobchod není maloobchod

Platby

T/T, Západní unie, Paypal,L/C

Drying clothes basket

hanging toy storage net basket

Hanging dry basket net image007.jpg

Pop-up hamper

Cartoon Foldable Pop-up hamper

image013.jpg

 

Tovární dílna

Prádelna Hamper / Závěsné Suché Net Basket / Pop-up Hamper Košík Custom-made Factory


Nový design magic stick pro snadné odpružení. Polyesterová síťovina visící odnímatelná má dobrou propustnost vzduchu, pevnou a elastickou, hustou síťovinu a dobrou propustnost vzduchu. Nylonová hrana, přesná nit, vybraná nylonová obálka, s použitím přesného šití nití. Kouzelná páska se snadno zavěšuje, horní část je navržena s magickou páskou, snadno se viset, snadno se bere, bez uzlování. Jednoduchý skládací design, plnicí konstrukce držáku drátu, odolný, snadno přijmoutkategorie a příjem, uvolnění prostoru


image015.jpg

image017.jpgimage019.jpgimage021.jpg

 

Funkce


Více tier skládaný mesh oblečení závěsné sušička může být použit k sušení vašeho jemné oblečení, které není vhodné pro zavěšení věšáky. Je dobře navržen tak, aby pojmout až 10 liber a 3 krychlové-stop sušící prostory. A také může být složen do 11 " plochého kruhu pro snadné skladování.

 

Jak složit koš na sušení oblečení?


Prvním krokem je složit na polovinu, s přední pohledem na 8 a strana při pohledu na půlkruhu. Všimněte si, že otevření koše na prádlo musí být ve středu horní části 8, nebo se nebude otáčet.


Po druhém kroku je složen na polovinu, držte pas 8-slovo a vidět ze strany, že ocelový drát ohýbá přirozeně do půlkruhu. Podle směru ohýbání ocelového drátu přirozeně stiskněte měkký ocelový drát v horní části 8-slovo až 2/3 půlkruhového oblouku.


Třetím krokem je, že do této doby se kruh horní poloviny obrázku 8 stal dvěma malými kruhy, které jsou přirozeně překryty podél drátu.


Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původními 8 znaky. Obecně řečeno, rám koše na sušení prádla by měl mít gumičku na správném místě, která může být vytažena, aby spojila tři kruhy dohromady, a pak je úspěšná.


Pozor  


Prosím, udržujte bezpečnou vzdálenost, když se objeví stojan.

 

Hot Tags: odnímatelné oblečení suchý čistý koš, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like