Odnímatelný koš na suché oblečení

Popis produktu Odnímatelný oděv na suchou síťovou tašku · Mnoho vrstev vysoušecího povrchu pojme až 10 liber. · 3 krychlové stopy sušících prostorů a lze je snadno složit do 11 "plochého kruhu pro snadné skladování. · Rozměry: 30,3" L x 24,5 "Š x 30,7" H. Podrobnější informace o velikosti naleznete v ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Polyesterová tkanina

Polyesterový materiál má vysokou pevnost a odolnost, a pevný a odolný, odolnost vůči světlu, tepelná odolnost, dobrá stabilita


Honeycomb mesh design

Honeycomb mesh design, hexagonální struktura stabilní a pevný design, není snadno deformovatelný, má silnou houževnatost a odolnost, silný nárazuvzdornost, odpružení a má silnou pevnost, pevný, odolný proti opotřebení, odolný.


Kreativní přijetí nového výběru výroby síťované příze prodyšné vizuální, skládací a snadno přijímatelné, klasifikace a indukce, úspora místa, zdraví materiálu, ochrana životního prostředí, snadné převzetí, čistý domov od nynějška, vícevrstvý přijímací koš mřížky, více pohodlné a pohodlné rozvržení, čtyřvrstvý design, který vám pomůže úhledně přijímat oblečení a hračky atd.


● Mnoho stupňů sušení může pojmout až 10 liber.

● 3 krychlové stopy sušících prostorů a lze je snadno složit do 11 “plochého kruhu pro snadné skladování.

● Rozměry: 30,3 "L x 24,5" Š x 30,7 "H. Podrobnější informace o velikosti naleznete na obrázku.

● Odolný plastový háček funguje na standardních sprchových tyčích a lze jej zamknout, aby se zabránilo foukání větrem.

● Materiál: vyrobený z polyesterové sítě a nerezové tyče, která je antibakteriální a vlhkost

důkaz.


jméno výrobku

Odnímatelná taška na suché oblečení

Materiál

100% polyester, 190T hmotnost tkaniny: 36GSM, skládací ocelový drát + 1cm plastová trubka

Velikost

Přizpůsobeno

Obal

1ks / opp taška + barevná karta, 50ks / karton

Fukce

Velkokapacitní design je vhodnější pro ubytování Použitelné do škol, rodin, nemocnic, hotelů, funkčních košů na textilie, skladovacích košů, úložných hraček pro děti atd.

MOQ

500-1000PCS

Vzor loga

Tepelný přenosový tisk / sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý sítotisk, barvení,

Odbyt

Velkoobchod není maloobchod

Platba

T / T, West Union, Paypal, L / C

Drying clothes basket

hanging toy storage net basket

Hanging dry basket net image007.jpg

Pop-up hamper

Cartoon Foldable Pop-up hamper

image013.jpg

Tovární dílna

Koš na prádlo / závěsný suchý koš na koš / vyskakovací koš na koš na zakázku


Nový design Magic Stick pro snadné pozastavení. Polyesterová síťovina visící odnímatelná má dobrou propustnost pro vzduch, silnou a elastickou, hustou síťovinu a dobrou propustnost pro vzduch. magická páska, snadno zavěšitelná, snadno uzpůsobitelná, bez uzlů. Jednoduchý skládací design, design plnicího drátu, odolný, snadno přijímatelnýKategorizace a přijímání, uvolnění prostoru


image015.jpg

image017.jpgimage019.jpgimage021.jpg

Funkce


Víceúrovňový skládaný síťový oděv na zavěšení lze použít k sušení jemného oblečení, které není vhodné pro zavěšení na ramínka. Je dobře navržen tak, aby pojal až 10 liber a 3 krychlové stopy sušicích prostor. A také jej lze složit do 11 "plochého kruhu pro snadné skladování.

Jak skládat koš na sušení oblečení?


Prvním krokem je složit na polovinu, s předním pohledu na 8 a stranou při pohledu na půlkruh. Uvědomte si, že otvor koše na oblečení musí být ve středu horní části 8, jinak se neotáčí.


Poté, co je druhý krok složen na polovinu, držte pas 8 slov a pozorujte ze strany, že se ocelový drát přirozeně ohýbá do půlkruhu. Při přirozeném ohýbání ocelového drátu přitlačte měkký ocelový drát v horní části 8-slova dolů na 2/3 půlkruhového oblouku.


Třetím krokem je, že do této doby se z kružnice horní poloviny obrázku 8 staly dva malé kruhy, které se přirozeně překrývají podél drátu.


Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původních 8 znaků. Obecně lze říci, že rám koše na sušení oblečení by měl mít na správném místě gumovou pásku, kterou lze vytáhnout, aby se všechny tři kruhy spojily dohromady, a pak je úspěšná.


Pozor


Při otevírání stojanu dodržujte bezpečnou vzdálenost.

Dotaz