Oblečení visí suchý čistý koš

Popis produktu Oděv zavěšený na suchý síťový koš 1.Volné háčky odolné proti větru pro zajištění stojanu na sušičku na tyči. 2.Omnidirectional rotation nechte vaše oblečení užívat si slunečního svitu 3.Pevné materiály a šití 4.Pixingová páska drží oblečení, aby se zabránilo foukání dolů větrem 5.Polyester oční tkanina ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Polyesterová tkanina

Polyesterový materiál má vysokou pevnost a odolnost, a pevný a odolný, odolnost vůči světlu, tepelná odolnost, dobrá stabilita


Honeycomb mesh design

Honeycomb mesh design, hexagonální struktura stabilní a pevný design, není snadno deformovatelný, má silnou houževnatost a odolnost, silný nárazuvzdornost, odpružení a má silnou pevnost, pevný, odolný proti opotřebení, odolný.


Dvouvrstvý závěsný koš na oblečení dryimg lze použít k zavěšení špinavých šatů v koupelně, toaletní papír, čisticí prostředky na obličej, oblečení do skříně, podprsenky podprsenky lze umístit samostatně, hračky lze umístit i pro kojence, sušení balkonu, podprsenku , lze vyřešit spodní prádlo, ponožky, boty, plyšové hračky a další drobné oblečení. Jste při rozpacích malých kusů nebo spodního prádla v rozpacích a zároveň se snažíte vyrovnat nevýhody protažení, vrásek, puchýřů ramen ve visících šatech na věšáku. Je to praktické a univerzální. Po skládání je křehký a kompaktní a nezabírá žádný prostor. Je to ideální malý partner pro váš domov.


Jak složit odnímatelný stojan na sušení oblečení?


Oběma rukama uchopte okraj ocelového prstence, zkrouťte sušící koš do tvaru 8, sbírejte jej podél rýhy ocelového prstence a sušíte košík s elastickým pásem.


Prádlo na suchý oděv

1.Odolné háčky odolné vůči větru, které zajišťují stojan sušiče na tyči.

2.Onnidirectional rotation nechte vaše oblečení užívat si slunce

3.Pevné materiály a šití

4.Sestavení pásky drží oblečení, aby se zabránilo foukání dolů větrem

5.Polyesterová tkanina na oči umožňuje větší prodyšnost a zrychlení sušení
image001.jpgimage003.jpg

image005 (001) .jpg

image007.jpg

image009.jpgimage011.jpgimage013.jpg

O nás


Yiwu Yuxin Daily Necessities Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů tašek na prádlo a tašek na prádlo v Číně. Po dobu 15 let můžeme přijímat reklamní dárkové zábrany OEM a ODM s personalizovanými logy, vzory, uměleckými díly digitálního tisku a fotografickými obrázky. Jako naši běžnou praxi spolupracujeme s designéry, velkými módními společnostmi, jako jsou FERRERO & AMP a PMI, vysokými školami, loterijními ateliéry a firmami pro maloobchod, velkoobchod, uniformu nebo propagaci. Můžete si koupit své vlastní pop-up koše, sběrné sudy, skládací mřížky na prádlo za nejlevnější cenu, vzorky zdarma a žádné minimální objednané množství od nás. Naše hlavní produkty zahrnují skládací sušící stojany, skládací zásobníky na hračky, otevírací koše, vyskakovací koše, sběrné sudy, velkoobchodní sáčky na prádlo.


image015.jpg

image017.jpgimage019.jpg

image021.jpgimage025.jpg

image023.jpg

Varování

Při prvním použití Pop-Up Hamper Bin si před vyskočením udržujte bezpečnou vzdálenost od těla!

FAQ :


1.Jak ji složit zpět? Twist to do všech vrstev záhyby?
Položte všechny úrovně dohromady. Držte okraje úzkých konců. Otočte je v opačných směrech a kabeláž by měla udělat zbytek práce za vás.

Dotaz