3 Vrstva přes sušičku dveří

3 Stojan na sušení dveří obsahuje 3 úrovně pro sušení oděvů 3 krychlové stopy sušicího prostoru Okamžité nastavení a sejmutí Háky z masivního kovu se hodí ke všem standardním dveřím a sprchovým tyčím plochý pro snadné skladování. Rozměry: 26. {{{{{6}} ve W x {{{7}} v D x 34. {{{6}} v H , (67. 3 cmx 45. 7 cmx8 7. 6 cm) 3 Pneu ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

3 Úroveň přes věšák na sušení dveří

Obsahuje 3 úrovně pro sušení oděvů

3 kubických stop sušícího prostoru

Okamžité nastavení a zastavení

Masivní kovové háčky se hodí ke všem standardním dveřím a sprchovým tyčím

Záhyby jsou ploché pro snadné skladování. Rozměry: 26. 5 v Š x 18 v D x {{{{{6}}}}} 5 v H , ({{5 5) }}. {{{6}} cmx {{{7}}. 7 cmx8 7. 6 cm)

Polyesterový materiál na oční bulvy z něj činí prodyšnější a urychluje sušení

Upevňovací pás drží oblečení, aby se zabránilo jeho foukání dolů větrem

Pevný materiál a šití pojme až 10 liber

Větruvzdorné háčky pro zajištění stojanu sušárny na tyči

360 rotace stupně, aby se vaše šaty těšily slunci 360 stupně


Clothes Drying RackPolyesterová tkanina

Polyesterový materiál má vysokou pevnost a odolnost, a pevný a odolný, odolnost vůči světlu, tepelná odolnost, dobrá stabilita.

Honeycomb mesh design

Honeycomb mesh design, hexagonální struktura stabilní a pevný design, není snadno deformovatelný, má silnou houževnatost a odolnost, silný nárazuvzdornost, odpružení a má silnou pevnost, pevný, odolný proti opotřebení, odolný.


3 Sáček na sušení pneumatik, padne a standardní dveře a sprchové tyče, 3 krychlové stopy sušicího prostoru, snadno se nastavují a rozebírají, skládají se naplocho pro snadné uspokojení při skladování Guarenteed.

Odolný plastový háček funguje na standardních sprchových tyčích a lze jej zamknout, aby se zabránilo foukání větrem.

Materiál: Polyesterová síť a tyč z nerezové oceli, která je antibakteriální a odolná proti vlhkosti.

Pozor

Při otevírání stojanu dodržujte bezpečnou vzdálenost.

Jak skládat 3 pytel na sušení vrstev?

1. Položte 3 úrovně naplocho.

2. Držte okraje úzkých konců.

3. Otočte je v opačných směrech. Složte je do 3 malých kruhů.

4. Upevněte jej elastickým pásem.


3 Tier Over the Door Drying Rack

Jak složit koš na sušení oblečení

Prvním krokem je složit na polovinu, přičemž přední strana se dívá na 8 a strana se dívá na půlkruh. Uvědomte si, že otvor koše na oblečení musí být ve středu horní části 8, jinak se neotáčí.

Poté, co je druhý krok složen na polovinu, držte pas 8 slov a pozorujte ze strany, že se ocelový drát přirozeně ohýbá do půlkruhu. Při přirozeném ohýbání ocelového drátu stiskněte měkký ocelový drát v horní části 8-slova dolů na 2 / 3 půlkruhového oblouku.

Třetím krokem je, že v této době se z kružnice horní poloviny obrázku 8 staly dva malé kruhy, které se přirozeně překrývají podél drátu.

Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původní 8 znaky. Obecně lze říci, že rám koše na sušení prádla by měl mít na správném místě gumovou pásku, kterou lze vytáhnout, aby se všechny tři kruhy spojily dohromady, a pak je úspěšná.


Hot Tags: 3 vrstva přes dveřní sušící stojan, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like