Děti objevují tunel

Rozměry: Tunel Tube je 71 palců vysoký x průměr 19 palců. Odolné, dobře postavené paměti vysokopevnostní ocelové kostry a proti opotřebení materiálu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Podrobnosti o produktu

· Rozměry: Tunel Tube je 71 palců vysoký x průměr 19 palců. Odolné, dobře postavené paměti vysokopevnostní ocelové kostry a proti opotřebení materiálu.

· Extra odolný a lehký: vyrobeno s nejvyšší kvality 190T měkké polyesterové tkaniny a tlusté ocelové rozvody, zajistit vaše děti bezpečné, bohatýr a těší hrát zkušenosti. Předává nebo přesahuje hračka bezpečnostní normy.

· Easy twist zámky: pro rychlé a snadné dojít k otevírání a zavírání své tunely. Vynechejte frustrace snaží svázat 2 končí s jednou rukou, zatímco drží tunely s druhou rukou. Snadné čištění mýdlem a vodou.

· Terapeutické: Pomáhá rozvíjet rameno a svaly na nohou a hrubé motoriky. Vynikající pro zpracování Senzorické poruchy, ADHD a další vývojové problémy.

· Hračka dárek: ideální pro narozeniny, vnoučata nebo někoho opravdu miluješ! Sbalí se kompaktně vzít s sebou do domu babičky a hrát uvnitř nebo venku!

 

Children Pop Up Tunnel

 

Popis výrobku

Tunely pro děti hrají hry jsou zábavné a vzrušující! Zářivě barevné, tváří v přátelské hraní tunely pro děti vytvořit krásné, světlé a příjemné místo pro děti na hraní. Také ideální místo pro praxi procházení, zpracování senzorické a koordinační činnosti. Děti milují prozkoumat, hrát předstírat uvnitř a dokonce i použít jako útulné útočiště od světla, hluku a ruchu rušné domova nebo učebny. Naše tunely jsou dost velké tak, že pohodlně vejdou i větší děti, a ukládají kompaktně a pohodlně v přiložené tašce. Jsou vhodné pro i malé domy a byty nebo Daycares. Tyto děti tunely jsou perfektní dárek pro dívky a chlapce 1-9 let! Snadno se složí, když nepoužívají.

Children Pop Up Tunnel

Hot Tags: děti objevují tunelu, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, přizpůsobili, skladem, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like