Dětská hra Pop-up Tunnel

Dětská hra Pop-up Tunnel

Rozměry: Skládací dětská hra Stanový tunel má průměr 63 palců (160 cm) vysoký x 18. 9 palců (48 cm). Odolný, dobře stavěný kostra z pevné oceli s vysokou pevností a materiál odolný proti opotřebení.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Rozměry: Skládací dětská hra Stanový tunel má průměr 63 palců (160 cm) vysoký x 18. 9 palců (48 cm). Odolný, dobře stavěný kostra z pevné oceli s vysokou pevností a materiál odolný proti opotřebení.

Pomáhá rozvíjet sílu a koordinaci během prázdnin pro malé děti s tímto průhledným herním tunelem.

Prodyšná 190 konstrukce z polyesteru T s pružnými polstrovanými ocelovými drátěnými podpěry pro zajištění ventilace, odolnosti proti zápachu, trvanlivosti a bezpečné hry pro děti.

Jednoduše vyjměte z přiložené brašny a tunel vyskočí do plné délky, připraven ke hře.

Vazby a smyčky na obou koncích tunelu umožňují připojení ke kompatibilním herním stanům a dalším tunelům.

Každá taška na carring obsahuje jeden 18. 9 hrací tunel o průměru palce, dlouhý až 160 cm, s taškou na přenášení.

Children Game Tent Pop-up Tunnel

Funkce

A.flexibilní čalouněný ocelový drát, měřidlo ocelového drátu může být složeno, trvanlivé, snadno se nerozbije

B.Použití nylonového sáčku, pokud se nepoužívá, složené do kruhu asi 20 x 20 cm.

C. Ekologicky šetrný ventilační materiál, everlastingBreathable 190 Polyesterová konstrukce z T s pružnými čalouněnými ocelovými drátěnými podpěry pro zajištění ventilace, odolnosti proti zápachu, trvanlivosti a bezpečné hry pro děti.

E. Procházka úhledně, dobré zpracování, hladká linie, pevná a neporušená, trvanlivá.

Children Game Tent Pop-up Tunnel

Ideální pro hraní

Procházení tunelem podporuje vývoj svalů u mladých a světlé barvy a dlouhý tunel určitě stimulují představivost během přehrávání. Tunel I See You je také kompatibilní s řadou tunelů a stanů ze stanů Pacific Play, takže děti mohou používat tunel I See You jako součást vesničky pro děti. Naši testeři zjistili, že tunel I Uvidíme se být zábavný a dobře stavěný. Vyskakující zvířecí tunel se díky pružné ocelové struktuře okamžitě zřídí a díky čalounění uvnitř je pohodlný a bezpečný procházení tunelem.

6 Tunel Foot Adventure Play je skvělý pro děti, aby využívaly svou představivost a zároveň posilovaly důležité motorické dovednosti. Jasné a poutavé barvy podporují realistickou hru.

Unikátní design

Ohněte ohebný, lehký tunel do mnoha zábavných tvarů a získejte více způsobů kreativního hraní. Stan je navržen s ohledem na bezpečnost a má kulaté rohy, odolný šití a bezpečný materiál.

Rychlé skladování

Tunel je vyroben ze skládací, lehké tkaniny, což usnadňuje přesun z domu do parku. Není potřeba nářadí! Pokud se nepoužívá, složí se naplocho pro snadné skladování a rychlou přenositelnost.


Hot Tags: pop-up tunel pro dětské hry, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like