Dětská hra Pop-up Tunnel

Dětská hra Pop-up Tunnel

Rozměry: Skládací dětská hra Stanový tunel má průměr 63 palců (160 cm) vysoký x 18,9 palců (48 cm). Odolný, dobře stavěný vysoce pevný paměťový ocelový skelet a materiál odolný proti opotřebení.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Rozměry: Skládací dětská hra Stanový tunel má průměr 63 palců (160 cm) vysoký x 18,9 palců (48 cm). Odolný, dobře stavěný vysoce pevný paměťový ocelový skelet a materiál odolný proti opotřebení.

Pomáhá rozvíjet sílu a koordinaci během prázdnin pro malé děti s tímto průhledným herním tunelem.

Prodyšná polyesterová konstrukce 190T s pružnými polstrovanými ocelovými drátěnými podpěrami pro zajištění ventilace, odolnosti proti zápachu, trvanlivosti a bezpečné hry pro děti.

Jednoduše vyjměte z přiložené brašny a tunel vyskočí do plné délky, připraven ke hře.

Vazby a smyčky na obou koncích tunelu umožňují připojení ke kompatibilním herním stanům a dalším tunelům.

Každá brašnářská taška obsahuje jeden herní tunel o průměru 18,9 palce, dlouhý až 160 cm, s taškou na přenášení.

Dětská hra Pop-up Tunnel

Funkce

A.Flexibilní čalouněný ocelový drát, měřidlo ocelového drátu může být složeno, trvanlivé, snadno se nerozbije

B.Použití nylonového sáčku, pokud se nepoužívá, složené do kruhu asi 20x20 cm.

C. Ekologicky šetrný ventilační materiál, věčnýBurzibilní polyesterová konstrukce 190T s pružnými polstrovanými ocelovými drátěnými podpěry pro zajištění ventilace, odolnosti proti zápachu, trvanlivosti a bezpečné hry pro děti.

E. Procházka úhledně, dobré zpracování, hladká linie, pevná a neporušená, trvanlivá.

Dětská hra Pop-up Tunnel

Ideální pro hraní

Procházení tunelem podporuje vývoj svalů u mladých a světlé barvy a dlouhý tunel jistě stimulují představivost během přehrávání. Tunel I See You je také kompatibilní s řadou tunelů a stanů ze stanů Pacific Play, takže děti mohou používat tunel I See You jako součást vesničky pro děti. Naši testeři zjistili, že tunel I Uvidíme se být zábavný a dobře stavěný. Vyskakující zvířecí tunel se díky pružné ocelové struktuře okamžitě zřídí a díky čalounění na vnitřní straně je procházení tunelem pohodlné a bezpečné.

Tunel 6 Foot Adventure Play je skvělý pro děti, aby využívaly svou představivost a zároveň posilovaly důležité motorické dovednosti. Jasné a poutavé barvy podporují realistickou hru.

Unikátní design

Ohněte ohebný, lehký tunel do mnoha zábavných tvarů, abyste získali více možností kreativního hraní. Stan je navržen s ohledem na bezpečnost a má kulaté rohy, odolný šití a bezpečný materiál.

Rychlé skladování

Tunel je vyroben ze skládací, lehké tkaniny, což usnadňuje přesun z domu do parku. Není potřeba nářadí! Pokud se nepoužívá, složí se naplocho pro snadné skladování a rychlou přenositelnost.


Dotaz