Dětská hračka hraje mat skladovací taška

Convinent - snadno přitáhne do přenosného vaku s ramenními popruhy. Díky rychlému vytáhnutí řetězců je snadné vyčistit! bez hádky a všechny hračky budou uloženy a připraveny jít na další hru. Stačí sebrat a jít!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Funkce

· Convinent - snadno přitáhne do přenosného vaku s ramenními popruhy. Díky rychlému vytáhnutí řetězců je snadné vyčistit! bez hádky a všechny hračky budou uloženy a připraveny jít na další hru. Stačí sebrat a jít!

· Odolný - těžký provoz, vyrobený ze silného nylonu, dvojitý šňůrový zámek, který umožňuje snadné otevírání a zavírání.

· Univerzální - podlahové rohožky se skládají až na 60 palců, nabízejí spoustu prostoru pro cihly, akční postavy a další hračky, jako jsou Barbies, Hot Wheels, dětské Legos a další!

· Všechny hračky úhledně uvnitř skladovacího sáčku - bez ohledu na chlapce nebo dívky, hračky mohou být umístěny v podložce, hrány a pak uloženy v tomto sáčku. Můžeme nyní přestat plýtvat drahocenným časem při hledání všech malých kusů a hraček.

Dětská hračka hraje mat skladovací taška

O produktu

Velikost: 60 palců 150 cm, 40 palců 100 cm, 17,7 palce 40 cm
* Baby hračka Hračka Mat skladování je nutné mít - S touto playmat všechno je jiné. Žádné ztracené hračky a žádné další hračky rozptýlené všude Je to velká velikost v průměru 60 ", vaše děti mohou sedět v playmatu a hrát si s Legosem, vlaky, bloky a dalšími
* Pohodlné, rychlé, elegantní - Tato hračka je také taška na uložení. Nemusíte trávit čas tím, že vybíráte malé kusy rozptýlené po podlaze.
* Přenosná organizace - Tato podložka může být použita všude! v domě, venku, na pláži, na piknik ... stačí vytáhnout šňůru a bavit se s sebou!
* Odolný a snadno vyčištěný - Premium kvalita, vyrobená z vysoce hustého odolného nylonového materiálu, mytí rukou, pokud se špiní.
Dětská hračka hraje mat skladovací taška

Proč si vybrat?

1. Konkurenční cena. Máme naši velkou personalizovanou továrnu. Cena je vhodná pro vaše potřeby.

2.Urgentně odpovězte. Vaše citace odpovíme do 8 hodin.

3. Kvalitní. Náš trh je v evropské zemi, může přijmout a předat třicet inspekci

4.Profesní kontrola QC v naší továrně.

Dětská hračka hraje mat skladovací taška

Hot Tags: dětská hračka play mat skladovací taška, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like