8 kapes Sprchový Caddy Tote Bag

· 8 úložných kapes Sprchový Caddy & Organize Bath Shower Products. · Vestavěná rukojeť pro snadné přenášení ve společných koupelnách, v kanceláři nebo v tělocvičně nebo v koleji.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


8 Úložné kapsy Sprchový Caddy a organizujte produkty sprchových van


Vestavěná rukojeť pro snadné přenášení ve společných koupelnách, v kanceláři nebo v tělocvičně nebo na koleji


Rychleschnoucí prodyšné síťové utěrky navlhčené hadříkem; Pokud se nepoužívá, sklopte jej


Šicí make-up taška na sprchu vyrobená ze 100% PVC; Opatření 6 "x 6" x 7,5 "


Jsme hrdí na to, že dodáváme produkty nejvyšší kvality a jsme hrdí na to, že nabízíme


Ideální pro cestování, sport, kolej, koleje, vojenské, tělocvičny, lázně, křižníky a rychlou noc, atd. Nebo jednoduše jako skvělý dárekjméno výrobku

Šicí make-up taška na sprchu

Materiál

100% polyesterová tkanina a materiál z oxfordské tkaniny

Velikost

canaccommodate Přizpůsobeno

Obal

1ks / opp taška + barevná karta, 50ks / karton

Fukce

Vestavěná rukojeť pro snadné přenášení ve společných koupelnách, v kanceláři nebo v tělocvičně nebo na koleji. Ideální pro cestování, sport, kolej, koleje, vojenské, tělocvičny, lázně, křižníky a rychlou noc, atd. Nebo jednoduše jako skvělý dárek

MOQ

500-1000PCS

Vzor loga

Tepelný přenosový tisk / sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý sítotisk, barvení,

Odbyt

Velkoobchod není maloobchod

Platba

T / T, West Union, Paypal, L / C
8 Pockets Shower Caddy Tote Bag

Popis výrobku

Už vás nebaví plastové sprchové boxy, které jsou při cestování objemné a těžké?


Máme pro vás řešení, které všude rozlévá vaše toaletní potřeby, protože se snadno roztrhají nebo roztrhají?


To se stává plesnivým a začnete cítit po několika dnech používání?


Nebo jsou příliš malé na to, aby pojaly všechny vaše toaletní potřeby, takže jste zoufale hledali věci, které jste museli zabalit samostatně?


8 kapesní sprcha caddy je perfektní volbou pro cestování, kempování a koleji!


Výhody 100% pratelné v pračce. Pobyty čisté, bez plísní a svěží vůně pro zcela příjemný zážitek z koupelny Bezpečné a stabilní zavěšení skladování zabraňuje kontaktu s komunálními povrchy a udržuje hygienu a čistotu. Udržuje toaletní potřeby odděleně od ostatních lidí ve vašem domě nebo koleji


Špičkový síťový obal s 8 samostatnými úložnými prostory pro větší úložný prostor. Robustní a trvanlivé - dobré pro několik let každodenního používání


Prodyšná síťovina nesbírá vodu a rychle zasychá. Rukojeť se snadno přenáší a lze ji použít jako bezpečný zavěšovací pásek.


Aplikace polyesterového textilního materiálu

 

Polyester se široce používá v oděvních a průmyslových výrobcích. Polyesterová vlákna zpomalující hoření mají díky své trvalé retardaci hoření širokou škálu aplikací. Kromě nezastupitelné role průmyslových textilií, interiérové výzdoby budov, interiérové výzdoby vozidel hrají také řadu rolí v oblasti ochranných oděvů. Podle národních standardů ochranných oděvů nehořlavých, hutního, lesního, chemického, ropného, požární ochrany by se měly používat protipožární ochranné oděvy. Počet lidí v Číně, kteří by měli používat ochranný oděv s nehořlavou úpravou, je přes milion. Tržní potenciál ochranných oděvů zpomalujících hoření je obrovský. Kromě čistě nehořlavého polyesteru může také vyrábět nehořlavé, vodotěsné, olej odpuzující, antistatické a další multifunkční výrobky podle zvláštních požadavků uživatelů. Například nepromokavé a olej odpuzující povrchové úpravy u nehořlavých polyesterových tkanin může zlepšit funkčnost oděvů zpomalujících hoření; nehořlavé polyesterové a vodivé vlákna jsou protkány za vzniku antistatických nehořlavých látek; vlákna zpomalující hoření a vysoce výkonná vlákna jsou protkána za účelem výroby vysoce účinných tkanin zpomalujících hoření; nehořlavá vlákna se mísí s bavlnou, viskózou a jinými vlákny. Spřádání, pro zlepšení pohodlí ochranného oděvu při současném snížení sekundárních popálenin.


Pro partnerské klienty


1) Mezi klienty módních značek patří supermarkety, velkoobchodníci, obchodní řetězce, jako je dolarový strom, Walmart, Wicked Big Sports, PMI atd. Většina klientů, kteří s námi spolupracovali, se stala našimi nejcennějšími přáteli a partnery.


2) loterijní studia a zábavní parky z USA.

Klienti nejen testují naši kvalitu, servis a výrobní kapacitu, ale také nám pomáhají hodně se zlepšovat svou kritikou, návrhy a vedením.

Náš cíl:

Být jedním z nejkonkurenceschopnějších dodavatelů vyskakovacích oken a tašek na prádlo.


Zkontrolujte prosím následující odkaz.

http://www.fuxinpop.com/certificate


Dotaz